1362 Views

Найцікавіші факти про курс Polly Reads and Writes

Англійська Хелен Дорон запрошує у захопливий світ вивчення іноземної мови від самого малечку, адже заняття можна розпочинати від трьох місяців.

Хтось розпочинає вивчати англійську в такому юному віці, проте більшість починає замислюватися про доцільність вивчення англійської мови ближче до періоду, коли дитина уже збирається до школи. Саме про курс для тих, хто ще не вміє читати і писати англійською, але дуже хоче розпочати навчання, ми говоритимемо більш детально.
курс англійської мови Polly Reads and Writes
Знайомтесь – курс Polly Reads and Writes підійде Вашій дитині, якщо вона уже має повних 4 роки, раніше англійську не вивчала, або вивчала і має деякі розмовні навички, володіє незначним словниковим запасом і частково розуміє мовлення вчителя.

Завдяки курсу «Polly Reads and Writes» кожна дитина вивчить алфавіт, навчиться читати, писати, розмовляти з однолітками на нескладні теми, висловлювати власну думку, розуміти мовлення вчителя та співати пісні англійською. Курс розраховано на 2 роки навчання.

Звучить заманливо, адже дехто роками вчить в школі англійську, проте результату і прогресу не помічає. У чому ж секрет ефективності вивчення англійської з Хелен Дорон і безпосередньо курсу «Polly Reads and Writes»?

Як дітям вивчити англійську

Все насправді дуже просто! Кожен курс Англійська Хелен Дорон враховує вікові особливості студентів, їх уміння, навички та розумові можливості, спектр інтересів, а «Polly Reads and Writes» не став вийнятком.

Поєднання найкращих практик Гленна Домана, методу Сузукі та авторських ідей Хелен Дорон спрямоване на досягнення помітного результату, займаючись в навчальному центрі всього лише двічі на тиждень. Все, починаючи з розміру шрифту, оптимізовано під вік студентів. Завдяки цьому букви гарно видно, слова зручно читати, до того ж, їх таким чином легше запам’ятати.

Англійська мова для дітей 4-7 років

Англомовний курс «Polly Reads and Writes» знайомить студентів з собакою коллі на ім’я Поллі та з котом, якого звати Нет, які подорожують казковим світом. Кожного епізоду з’являється дві нові пісні, які в легкій ігровій формі дозволяють засвоїти лексичний матеріал по темі. Обов’язковою для даного курсу є фонетична грамота, проте підхід до вивчення фонетики застосовується як у носіїв мови: наведенням прикладів та протиставленням звуків. Глибокому засвоєнню матеріалу також сприяє задіяння в навчальному процесі одночасно обох півкуль головного мозку.

Мобільний додаток для дітей

Проте і це ще не все! Для тих, хто прагне вивчати англійську більш ефективно, розроблено спеціальний додаток «Helen Doron Read», який можна завантажити на будь-який пристрій, та читати вдома, в дорозі, в черзі, будь-де. Він має 8 рівнів по 4 книжки на кожному з них. Дитина може займатися читанням самостійно, адже кожне слово правильно озвучить, чи прочитає по буквах носій мови, одразу, коли дитина на нього натисне. Це зручний, цікавий та захоплюючий спосіб навчити дитину читати англійською.

Приєднуйтесь!