514 Views

Цікава англійська разом з дітьми. Поради батькам

Для досягнення якомога кращих результатів у вивченні іноземної мови батькам слід підтримувати, мотивувати ізаохочувати дітей.

Важливою частиною навчання уже з дитячого садочка є англійська мова. Для досягнення якомога кращих результатів у її вивченні батькам слід підтримувати, мотивувати та заохочувати дітей.

Варто звернути увагу на декілька порад, що допоможуть брати активну участь у всебічному розвитку малят та поглибленню їх знань англійської мови.

1. Щоденні заняття. Вивчення мови не слід обмежувати кількома годинами на тиждень. Варто перетворити навчання у веселу гру, щоб уникнути перевантаження дитини заняттями. Послухайте та заспівайте пісеньку під час прогулянки або їзди у машині з малюком, прочитайте короткий віршик або скоромовку у вільну хвилину чи зіграйте у «показуху», використовуючи нескладні іноземні слова.

2. Переглядайте мультфільми та цікаві відео на англійській. Таким чином дитина навчатиметься сприйманню мови на слух.

3. Перед сном читаєте казку малятам? Прекрасним варіантом може стати відома або ж нова та захоплююча історія, що прозвучить цього разу англійською.

4. Важливо, щоб дитина відчувала вашу підтримку. Щоб налагодити контакт з дитиною та покращити ваші стосунки, проявіть цікавість до вивченого нею,не забувайте про похвалу та заохочення.

5. Уникайте критики! Кожен з нас має право на помилку. Поясніть, що саме не правильно,  та покажіть, як зробити те чи інше завдання вірно. Щоб мотивувати дитину до подальшого навчання, помічайте всі її найменші досягнення та перемоги та не загострюйте увагу на невдачах.

6. Використовуйте англійську у побутових справах. Це може стати вашою маленькою традицією, наприклад, попросити малюка допомогти або ж похвалити дитину англійською. Використовуючи нескладні слова та речення велику кількість разів, дитина зможе покращити свою вимову та подолати можливий мовний бар’єр в майбутньому.

7. Не примушуйте дитину завчати незрозумілі слова та вирази. Коли малюк втомився або нудьгує – варто зробити перерву, після чого переглянути методи навчання та знайти нові підходи до подання матеріалу.

8. Головна порада – регулярно вчити мову. Відвідуючи уроки англійської, а також займаючись вдома слід чергувати види діяльності та урізноманітнювати навчання. Природний інтерес малюка до всього нового та терпіння батьків – ось що допоможе отримати чудові результати. Головне – підтримувати дитину на її непростому та захоплюючому шляху пізнання світу та вивчення англійської мови!

Інна Халупяк,
викладач навчального центру Англійська Хелен Дорон