941 Views

Посткросінг – збираємо друзів!

Як давно Ви отримували поштову листівку? Справжнісіньку, з проштампованою маркою та теплими рядками?  Вдвічі приємніше, коли ця листівка перетнула кордони та дісталася України від нового знайомого з будь-якого куточку світу!

Як давно Ви отримували поштову листівку? Справжнісіньку, з проштампованою маркою та теплими рядками?  Вдвічі приємніше, коли ця листівка перетнула кордони та дісталася України від нового знайомого з будь-якого куточку світу!

 

На уроках зі старшими студентами Англійська Хелен Дорон щодня ми ділимося новинами, розповідаємо про свої хобі та нові вподобання. Серед останніх наших надбань – посткросінг, а саме – обмін листівками з людьми зі всього світу. Інтернет-спілкування – річ дуже цікава, та коли реальна поштова скринька заповнена рекламними буклетами та газетами, дуже хочеться бачити там яскраву листівку. Хоча б одну. Посткросінг надає таку можливість, причому у пригоді стає саме Інтернет. Посткросінг – це подарунок для тих, хто любить отримувати листи.

 

Безперечно, щоб правильно виразити свої думки на папері та надіслати листівку закордон, необхідно володіти англійською мовою на досить високому рівні. Завдяки захопленню посткросінгом наші студенти вдосконалюють навички письмового мовлення, адже ми не лише підписуємо листівка, а й вказуємо свою адресу на сайті для посткросінгу і заповнюємо анкету з інформацією про себе. Не всі учні полюбляють старанно виводити слова, добирати стилістично правильні звороти. Але знаючи, що листівку читатимуть в іншій країні, кожен докладає зусиль та старанно перевіряє написане. Надзвичайно приємно бачити радісні дитячі очі, коли учні демонструють свої маленькі колекції листівок з найрізноманітніших країн та розповідають про своїх нових друзів. Посткросінг допомагає нам не лише засвоювати нові слова та вирази, що необхідні для спілкування, а й знайомить із живою культурою інших країн, дозволяє побачити, наскільки цікавим є життя однолітків у всьому світі.

 

Хто ж не любить отримувати справжню пошту? І це так приємно, коли твоя листівка може наповнити день людини хорошим настроєм! Це шанс поділитись своїми думками, ідеями та досвідом з іншою людиною.

 

Уявіть на хвилину, Ви теж берете участь в обміні листівками з жителями різних країн, і щоразу, знаходячи листівки у поштовій скриньці, отримуєте задоволення від листування. Тим паче, що існує вірогідність виникнення дружби з кимось, хто живе на краю Землі… Цікаво, правда ж?

 

Інна Халупяк,
викладач навчального центру Англійська Хелен Дорон