739 Views

Підготовка до складання Кембриджських іспитів (Cambridge ESOL)

Для учнів від 7-ми до 12-ти років.

Підготовка до здачі міжнародного тестування на загальне володіння англійською мовою забезпечується завдяки співпраці Освітньої Групи Хелен Дорон та Кембриджського університету.

Кембриджські іспити для дітей Cambridge Young Learners English Tests (YLE Tests) щорічно здають більше 250 000 дітей у всьому світі. Проходячи їх, діти набувають корисний досвід складання міжнародних іспитів, долаючи страх і скутість.

Дослідження показують, що дані тестування значно підвищують зацікавленість дітей у вивченні англійської мови. Кожен рівень складається з трьох частин – читання/письмо, сприйняття на слух і усне мовлення. Всі студенти без винятку після здачі іспиту отримують сертифікат, що показує їх успіхи в кожній складовій.

Три рівня Кембриджських екзаменів Young Learners:

  • Starters
  • Movers
  • Flyers

Іспити розроблені за принципом нарощування складності таким чином, що діти починають з простих слів і виразів на рівні Starters і поступово підходять до більш складних мовних одиниць на рівнях Movers і Flyers.

«Жива» англійська

Кембриджське тестування для дітей YLE Tests ґрунтується на розвитку мовних навичок: аудіювання, читання, письма та говоріння, що перевіряється у відповідних частинах іспиту. Кожна дитина проходить тестування усного мовлення, яке приймає кваліфікований екзаменатор. У процесі підготовки до іспитів діти вчаться активно використовувати англійську мову і говорити нею.

Це весело

Дослідження Кембриджського університету підтверджують, що діти отримують задоволення як від підготовки до іспитів Young Learners, так і від самої здачі. Тестування містять такі завдання, як малювання або розфарбовування, головоломки, пазли – все це захоплює дітей, і є чудовою мотивацією.

Міжнародні стандарти для Вашої дитини

Кембриджські іспити Young Learners встановлюють міжнародні стандарти з англійської мови в початковій шкільній освіті як для самих учнів, так і для викладачів. Всі кандидати проходять тестування за єдиними стандартами і отримують сертифікат Cambridge ESOL.

Сертифікат для кожного

Кожна дитина, яка здає екзамен Young Learners, отримує сертифікат того чи іншого рівня: він може мати максимум 5 знаків у вигляді Кембриджського герба по кожному мовному навику (аудіювання, читання і письмо, говоріння).

Англійська для всіх

Коли студент освоїв рівень Flyers за Кембриджською шкалою дитячих іспитів Young Learners, можна починати підготовку до Key English Test (KET) або Preliminary English Test (PET). Це міжнародні тестування з англійської мови для дітейстаршого віку і підлітків. Починаючи з Young Learners і просуваючись вгору до кожного наступного рівня, дитина ефективно освоює англійську мову.