1858 Views

Професії майбутнього – без англійської нікуди!

Чи можна знайти хорошу високооплачувану роботу без знання англійської мови?

Відповідь очевидна, адже іноземні мови додають можливостей у виборі майбутньої професії. Знання англійської мови також дозволяє вільно подорожувати по світу, читати книги в оригіналі, знаходити нових друзів. Батькам варто вже з раннього віку дитини задуматися над вивченням іноземних мов. Навчання дітей англійської – запорука успішного майбутнього кожного малюка.

Тому, не потрібно довго гадати про необхідність іноземних мов. Краще починати уроки англійської для дітей прямо зараз. Адже список професій, де потрібна англійська мова, постійно розширюється.

На цей момент діти і підлітки опановують десятки нових вмінь, навчаючись навіть на вихідних. Найкращим варіантом буде розглянути відразу кілька професій і вибрати міжгалузеву спеціалізацію.

До прикладу, галузь біотехнологій стрімко розвивається та уже змінює  сфери медицини, енергетики та сільського господарства. Професії майбутнього в біотехнологіях: урбаніст-еколог, архітектор живих систем, системний біотехнолог.

Майбутнє в медицині – це точна діагностика, комп’ютерне моделювання лікування, вирощування органів та тканин. Серед професій майбутнього в медицині: архітектор медичного обладнання, генетичний консультант, молекулярний дієтолог, оператор медичних роботів, фахівець з кіберпротезуванню.

В найближчому майбутньому на дорогах з’являються безпілотні авто, тому інтелектуальні системи в управлінні транспортною мережею стануть необхідністю. Професії майбутнього в транспортній сфері: оператор автоматизованих транспортних систем, інженер з безпеки транспортних мереж, будівельник “розумних” доріг, архітектор інтелектуальних систем управління.

Різноманіття нових професій з’являється у галузі IT (дизайнер віртуальних світів, лінгвіст у цифровій реальності, мережевий юрист), секторі фінансування ( спеціаліст із розробки пенсійних планів), сфері менеджменту (тайм-брокер) і соціальній сфері (медіатор соціальних конфліктів, інтернет-адаптолог людей з обмеженими можливостями).

Обрати майбутню професію може бути нелегко. Швидкі зміни несуть з собою і зміну спеціальності, важливо зробити наголос на розвиток дитини, розвиток “скілів”, що допомагають прокачати мозок і зробити його гнучким. Серед цих навичок, безумовно присутня англійська для дітей.

Школа англійської мови “Англійська Helen Doron” з радістю допоможе дітям та підліткам вивчати англійську та фокусуватися на підборі майбутньої професії, що найбільше відповідатиме талантам і здібностям дитини.
Приєднуйтесь вже сьогодні та отримуйте перше заняття в Подарунок!