1497 Views

Прогулянки з англійською


Прогулянка на вулиці вже сама по собі є активним відпочинком, який можна поліпшити, додавши до нього практику англійської мови. Існує близько тисячі різних занять, які можуть зацікавити дітей і виконувати які їх не доведеться змушувати.

 

  • Рослини. Візьміть з собою блокнот і кольорові олівці і попросіть дітей замалювати цікаві рослини, які будуть їм потрапляти. Можна навіть зібрати зразки для гербарію. Під час малювання можна повторити назви квітів і рослин англійською мовою, форми, кольори тощо.
  • Комахи. Таке заняття може бути не для людей зі слабкими нервами, але деяким дітям дуже подобається. Візьміть з собою збільшувальне скло, різні маленькі пляшечки, флакончики і контейнери для збору зразків, а також коробку побільше, в яку це все буде складатися. Але можна запропонувати дітям просто зробити малюнки різних комах, якщо збирати їх страшно.
  • Камені і мінерали. Це дійсно веселе заняття, кінцева мета якого – зібрати побільше шматочків різних мінералів і гірських порід. Так як це, в деякій мірі, фізична робота, потрібно прихопити з собою різні совочки, лопатки і обов’язково захисні рукавички. Такі саморобні колекції скарбів можна використовувати як чудовий матеріал для повторення рахунку, вивчення кольорів.
  • Спостереження за птахами. Фотографування звичайною цифровою камерою може привести до створення дивовижної колекції картинок з птахами. Назви птахів, частин тіла і кольори – стільки всього можна повторити, тільки глянувши на пташок на дереві. Також можна збирати і спів птахів – для цього потрібно прихопити диктофон.
  • Спостереження за тваринами. Це заняття досить складно здійснити, якщо прогулянка здійснюється в міському парку або приміської місцевості, але навіть в цих місцях ви будете вражені різноманіттям істот, які їх населяють. Білки, голуби, миші, птахи і багато інших тварин, яких можна фотографувати, замальовувати і навіть створювати з цих малюнків цілі журнали.
  • Картографія. Ви будете здивовані, наскільки це веселе заняття. Можна просто створювати карти ландшафту після того, як він буде вивчений, або додавати до карти різні пам’ятки місцевості, цікаві дерева, тварин і птахів, а також їх гнізда.
  • Полювання за скарбами. Можна взяти з собою металодетектор і шукати в землі монети або різні металеві вироби, чи влаштувати пошуки цінних мінералів. На перший погляд може здатися, що полювання за скарбами не підходить для вашої місцевості, але варто її почати, і ви дізнаєтесь багато нового. Можна навіть відправитися на пошуки метеоритів!
  • Вивчення екосистем. Прогулянка на природі не обов’язково повинна зосереджуватися на конкретній області науки. Можна розвідувати ліси, ставки, струмки, розглядаючи всі явища природи!

Також непогано буде придбати для дитини різні енциклопедії та довідники, які прищеплять любов до природи. Початок літа – захоплючий час прогулянок, який можна провести з користю. Збагачуйте і розширюйте знання дитини, використовуйте англійську мову в повсякденному житті – результати не змусять себе чекати!