610 Views

Десять вагомих причин, щоб вивчити другу мову

1. Двомовні діти розумніші

При вивченні іноземної мови, дитина швидше починає розуміти та розмовляти рідною, поглиблює знання з граматики як рідної, так і іноземної мови.

2. «Двигун» головного мозку

Дослідження впливу  білінгвізму на дітей доводить те, що вивчення  декількох  мов є відмінним способом не тільки розвивати мозкові м’язи, а й будувати нові! В одному з досліджень, опублікованому в «Nature», повідомлялося, що  в мозку двомовних  дітей  значно більша щільність “сірої речовини”.

3. Зміцнення впевності в собі

Вивчення іноземної мови є однозначно корисним досвідом в будь-якому віці. Оскільки вивчення мови є інтуїтивно обумовленим і природним явищем для дітей, легкість і задоволення від навчання може підвищити їхню впевненість в собі і розігріти їх бажання пізнавати все більше нової інформації.

4. Підвищення успішності в школі

Численні дослідження показали, що студенти, які вивчають одну чи більше іноземних мов, показують набагато кращі результати на чисельних тестах по перевірці знань з різних предметів.

5. Навички читання

Дослідження Йоркського університету (Канада) показують, що двомовні діти мають  перевагу в швидкості читання. Це досягається завдяки отриманому досвіду при вивченні іноземної мови, дитина краще розуміє і засвоює прочитану інформацію.

6. Конкурентні переваги

В сучасному світі, коли навіть при вступі до першого класу перевіряють знання, двомовні діти мають значні конкурентні переваги. Абітурієнти, які знають одну чи декілька іноземних мов, мають пріоритет серед інших студентів при вступі в престижні ВУЗи.

7. Сприймати мову на слух

Якщо дитина з самого дитинства постійно чує декілька мов, вона починає краще сприймати інтонації, тони та звуки мови. Такі діти починають швидше говорити рідною мовою, вимовляють слова чітко та впевнено.

8. Подорожі без обмежень у спілкуванні

Вирушаючи за кордон, Ваша дитина буде впевнено почувати себе на екскурсіях, в спілкуванні з іноземцями, в готелях та музеях. Англомовні діти швидко знайдуть собі нових друзів, та, по поверненню додому, продовжать листування, закріплюючи та поглиблюючи свої знання з англійської.

9. Необмежене спілкування

Англійська – мова світу. Англомовним дітям легко спілкуватись з іноземцями, викладачами, родичами та друзями з інших країн, слухати англомовні пісні та переглядати фільми в оригіналі.

10. Підтримка сім`ї

Вивчати мову разом із сім’єю – це те, що ви можете зробити вдома, на дозвіллі. Нехай навчання приносить Вам лише задоволення!

Головне, не марнуйте часу! Починайте вивчати мову з раннього дитинства!