901 Views

Найчастіші запитання від батьків

 

 • З якого віку у вас можна почати вивчення англійської?

Ми навчаємо діток від 3 місяців до 18 років. Відомий британський лінгвіст, Хелен Дорон, зазначила, що оскільки розвиток дитини починається з перших місяців її життя, то вивчення мов не повинно бути винятком. Адже раннє дитинство (від 0 до 3 років) – це період, коли дитина найкраще освоює мови:
«Мозок дитини відрізняється від мозку дорослого динамічною структурою, яка розвивається. Мозок дворічної дитини має вдвічі більше областей контакту нервових клітин, ніж мозок дорослого. Молодий мозок повинен використати ці контакти або втратити їх. Діти народжуються громадянами світу у тому сенсі, що вони розрізняють звуки, запозичені з усіх мов. Вони готові вивчати будь-яку мову, яку чують.»


 

 • По якій методиці ви навчаєте дітей ?

Ми працюємо з дітьми за методикою Хелен Дорон, яка побудована на світовому досвіді  вивчення англійської мови як рідної. Це авторська методика  британського  лінгвіста, яка існує в Європі понад 28 років, в Україні – понад 10 років.


 

 • Як відбуваються заняття?

Заняття проходять виключно англійською мовою, завдяки цьому діти перебувають у мовному середовищі, сприймають мову як рідну і у них не виникає мовного бар’єру. Процес вивчення англійської відбувається легко і природньо через танці, співи, ігри.


 

 • Коли у вас формуються групи?

Процес набору груп є постійним. Та зволікати не потрібно, адже чим раніше ви почнете, тим результат буде кращим. Педагогами та психологами доведено, що у ранньому віці дитина краще запам’ятовує і сприймає все навколо.


 

 • Як часто у навчальному центрі відбуваються заняття?

Загальна програма передбачає два заняття в тиждень. Для інтенсивного вивчення англійської ми завжди можемо запропонувати вам додаткові години та курси.


 

 • Яка тривалість занять?

Методика передбачає тривалість заняття відповідно до віку дитини. В середньому це 45хв., при цьому для найменших дітей від 3-х до 12 місяців –  30хв., а для найстарших (від12 років)  -90 хв.


 

 • Які викладачі у вас працюють?

Наші викладачі  успішно пройшли спеціалізоване навчання та  отримали міжнародні сертифікати, які дають їм право викладати за методикою Хелен Дорон.


 

 • Яка кількість дітей у групах?

Заняття у малих групах (від 4-х до 8-ми  дітей)  двічі на тиждень дають можливість індивідуального підходу до кожної дитини.


 

 • Чи можуть батьки бути присутні на заняттях?

Звісно, батьки з дітками до трьох років присутні на уроках. Про результати дитини ви завжди можете дізнатися на особистій бесіді з викладачем.


 

 • Скільки триває навчання, курс?

Вивчати англійську за методикою Хелен Дорон дитина може розпочати у віці 3 місяці і продовжувати навчання до 18-річного віку. Методика розрахована на 7 курсів розмовної англійської мови для малят, 3 курси розмовної англійської, читання і письма для дітей дошкільного віку та 4 курси англійської для підлітків.


 

 • Які навчальні матеріали використовуються у процесі навчання?

Англійська Хелен Дорон  – це системне вивчення мови, яке дає максимальний результат. Освітня Група Хелен Дорон забезпечує усі навчальні центри по світу методичними матеріалам, у відповідності до кожної вікової групи. Навчальний комплект розрахований на рік часу, тобто на один курс і складається  він з  4 підручників  і 4 дисків.  З посібниками діти працюють в навчальному центрі під час занять, диски призначенні для забезпечення мовного середовища вдома.


 

 • Підкажіть, з вашого досвіду, які успіхи у дітей з англійської, які пішли в загальноосвітню школу?

Діти, які відвідують навчальні центри Англійська Хелен Дорон мають найкращі результати в загальноосвітній школі. Вони вражають своїми успіхами, адже вільно спілкуються англійською.


 

 • Чи задають дітям домашні завдання?

Вивчення англійської за методикою Хелен Дорон відбувається легко та природньо. На уроці у невимушеній формі ми пізнаємо світ англійською мовою. Тоді як вдома діти мають змогу перебувати в мовному середовищі, прослуховуючи диски двічі на день.


 

 • В якому віці діти у вас навчаються граматики, починають читати і писати?

Спосіб вивчення граматичних конструкцій відбувається природньо, через інтерактивний метод засвоєння матеріалу.


 

 • Що дитина знатиме за перший рік навчання?

Після першого демонстраційного заняття викладач визначить рівень знань дитини та запропонує навчальну програму, яка найбільше підходить вашій дитині, і відповідно до рівня навчальної програми дитина отримує відповідний багаж знань.


 

 • На скільки унікальна і перевірена ваша методика?

Так, методика Хелен Дорон і справді унікальна. Ми вивчаємо англійську природньо і легко через ігри, танці, спів. На уроках ми не завчаємо іноземні слова, а надихаємо дитину на пізнання світу по-англійськи. Заняття у малих групах, дають можливість індивідуального підходу до кожної дитини. Зараз ця методика популярна у всьому світу зокрема: у Німеччині, Польщі, Угорщині, Чехії та інших країнах.


 

 • Чи є у вас індивідуальні заняття?

Найкращим варіантом, є вивчення мови в цікавій, невимушеній атмосфері  наприклад, тоді, коли викладач вільно спілкується з дітьми англійською мовою в процесі спеціально організованої спільної діяльності: малювання, ліплення, ігор, перегляду мультфільмів.

Британський лінгвіст Хелен Дорон зазначає, що найефективнішим є заняття, де у групі навчається до 8 осіб. Адже саме тоді кожна дитина має можливість проявити свої вміння і знання та отримати максимальну увагу від викладача.