638 Views

Англомовний курс «RainbowLand»

Зимовий англомовний курс в Карпатах «RainbowLand» 2013

В надзвичайні та незабутні зимові дні серед краєвидів гір,
де панує свіже повітря, центр Англійська Хелен Дорон,
який знаходиться у місті Львова, запросив діточок
та їх батьків на захоплюючий Зимовий Англомовний табір «RainbowLand» в Карпати (с.м.т. Славське) з 9 – 15 січня.

Цьогоріч зимовий англомовний табір відвідало 25 сімей.
Діти віком від 2 років легко та природньо освоювали англійську, як рідну, перебуваючи в англомовному середовищі та ще й до того на свіжому повітрі.
Цієї зими малюки потрапили в справжнісіньку казку, де зло перемагають добрі справи. Кожного дня на діток чекало дещо особливе, те що бере свій початок з казки.
Всі учасники потрапили в чарівну країну – RainbowLand, куди несподівано та нахабно увірвався злий Троль з сусіднього королівства. Він заморозив веселку – і забрав зі собою в полон хлопчика Сема, який мандрував її кольорами.

Дітки отримали не легке завдання, яке під силу тільки студентам Англійська Хелен Дорон – врятувати Сема та оживити веселку, щоб вона гарно сяяла на небі і приносила радість всім жителям на землі.
Щоб розморозити веселку і відшукати Сема, малюкам з дня в день потрібно мандрували з одного місця до іншого і при цьому робити добрі справи. І таким чином кожного вечора теплотою своїх сердець дітки зможуть оживити кольори веселки і нарешті знайти вірний шлях і врятувати Сема.
Під час таких пригод малюки потрапили в справжнісінький зимовий сад квітів, де оживили замерзлі троянди, врятували принцесу та познайомилися з відважним принцом, мандрували до найбільшої в світі ялинки, зустріли вірних друзів північних оленів, та нарешті врятували Сема і перемоли злого Троля.
Всі ці пригоди відбувалися в межах захоплюючих занять за методикою Англійська Хелен Дорон.

Зранку, після сніданку, в конференц-залі на діток чекав викладач, який розпочинав заняття з рухливої пісеньки. Пізніше герої, костюми, ролі і дітки перетворилися в справжніх акторів і таким чином через різноманітні ігри, співи, інтерактив вивчали англійську. Таке заняття тривало 45 хвилин.
А далі у діток вільний час, який вони проводили разом зі своїми батьками та новими друзями на свіжому повітрі, катаючись на лижах чи санчатах та набиралися сил, щоб приступити до нових пригод.
Після обіду все не менш цікаво. Це час подорожей, загадкових подій і ще багато – багато цікавих конкурсів, сніжки та санчата, снігові вежі та фортеці і нарешті справжній зліплений сніговик. І називається цей період дня – обідня забавлянка. Тривалість такого дійства – 50хв.

Після вечері малюки із захопленням поспішали на ще одне заняття. Тут діток зустрічав сам дракончик Діді – мультиплікаційний герой Хелен Дорон, який розповів малюкам нову не менш цікаву історію про себе та своїх друзів. Та це не все – саме тут, під час заняття, діти створювали цікаві та яскраві речі своїми ручками та робили ще дещо незвичайне і трошки магічне.Тривалість – 50хв.
А ще малеча брала активну участь у:

 

  • казковому відкритті табору та незабутньому святі для всіх учасників
  • захоплюючій мандрівці на гірськолижний комплекс «Плай»
  • розважальній вечірці
  • квесті
  • святі «Останнього дня»

Цей зимовий курс розроблений виключно по методичних напрацюваннях ХеленДорон Рання Англійська.
Саме тому день за днем, за допомогою таких інтенсивних занять та постійному спілкуванні англійською, дітки зуміли добре закріпити знання отриманні за рік у своїх навчальних центрах, та провести весело час на природі з користю для здоров’я.
Коментарі учасників:
Протягом семи незабутніх днів малеча залишилася задоволена заняттями, а їх батьки, які активно спостерігали за навчанням діток поділилися з нами своїми враженнями і побажаннями:
Хочу також подякувати організаторам та викладачам за ентузіазм, щирість, професійну віддачу та захоплення своєю справою – складно не помітити, що Ваш проект приносить задоволення не лише діткам з батьками, але й Вам самим.
У Славську зауважила для себе, що усі співробітники Центру як на підбір – привітні, веселі, жваві, з любов’ю та увагою ставляться до діток… – п.Ірина, мама Юлясі Шуплат.
Дякуємо за найкращі канікули! Бажаємо натхнення, нових ідей, позитиву і здійснення всіх задумів!!! – Сім’я Мацієвських.
Огромное спасибо за прекрасное настроение и прекрасно проведенное время. Всем желаем успехов и вдохновений для дальнейших встреч с детьми!!! – п.Наталя мама Антона Хоменка.
Щиро дякуємо за гарний відпочинок та веселе навчання у Новорічні свята. По доброму вразила професійна робота організаторів табору. Все було на дуже – дуже високому рівні! Якісно підібрана програма уроків для дітей, що не давала нудьгувати ні діточкам ні батькам. Нескінченні подарунки, смачні солодощі та головний подарунок, який вразив всіх та перевищив усі очікування – це книга перша «Story about RainbowLand»!… – п. Уляна мама Влади Кузіної …
Дякуємо за відмінну організацію, за професіоналізм, за щирість та розуміння кожного з нас. А також шалені краєвиди, гарне місце і приємні спогади!!! – п. Валентина мама Віки і Толіка Сухіних.