Відгуки

Вирази свою любов до Англійська Хелен Дорон.
З метою забезпечення найвищих стандартів роботи навчальних центрів та рівня обслуговування, просимо Вас приділити 5 хвилин Вашого часу та залишити відгук про нас.

Ваша думка є важливою, ми прагнемо бути найкращими для Вас!
Дякуємо, що обираєте нас для навчання та розвитку Ваших дітей.
З повагою, адміністрація мережі Англійська Хелен Дорон.

282 Відгуків

Ірина

Дякую за те, що допомогли знайти ідеальну роботу?вже восьмий рік разом!

Оксана

Найкращі викладачі в світі – ми любимо вас!
Натхнення, успіхів та творчих злетів)
Helen Doron – the best:)

Дякуємо Англійська Хелен Дорон за знання та незабутні враження. Двоє дітей вчать англійську з Вами, не бояться говорити англійською, постійно поспішають в центр на заняття із задоволенням переглядають відеоматеріали вдома. Рекомендуємо всім друзям та знайомим.

Виолетта

Огромное спасибо школе Helen Doron Печерск! Особенно учителю моего сына Ларе ? Я считаю, что это лучшая школа для детей в Украине ?

Катерина

Надзвичайно були задоволені викладачем, з яким почали займатися у вересні. Дитина не просто володіла набіром лексики, але й говорила. Але після зміни викладача ситуація змінилася, на жаль. Використання безлічі методів протягом заняття для запам’ятовування слів та фраз-не є запорукою того, що дитина буде говорити англійською. Наразі чекаємо зміни в підході до викладання. Але в цілому, центром дуже задоволені і дуже хотілося б продовжити навчання та залишатися так само мотивованими.

Наталья

Спасибо за прекрасное обучение моего ребенка. Дочка с удовольствием ходит на занятия, ей всегда интересно. Я считаю, что Хелен Дорон – одна из лучших или даже лучшая школа английского языка в городе Запорожье.

Валентина

Очень люблю Хелен Дорон .Лучше этой школы, нет.

Леоніда

Мій син має прогрес у вивченні англійської мови.
Дякую, школі Helen Doron за доброзичливий підхід та за надання цікавих матеріалів для вивчення.

Надежда

Спасибо за вашу работу. Давольнв.

Рекомендуємо. Найкраща школа для розвитку дитини.

Марина

Єдина в Борисполі якісна міжнародна школа англійської. Гарні привітні вчителі, затишна атмосфера. Дякуємо!

Оксана

Викладач мого сина змогла значим педагогічний підхід до моєї дитини. Дитина з радістю йде на заняття. Стало легше сприймати шкільний матеріал( а він не легкий!!!!)
Дякуємо вам?

Валерия

Уже много лет знаю вас. У меня трое деток и они все посещали и посещают школу английского. Минусов нет, только одни плюсы. Преподаватели лучшие, комнаты теплые и комфортные, детей в группах не много. Советую всем и буду советовать.
Спасибо вам!!!!
Мои дети в восторге даже самая маленькая (2года) с удовольствием бежит на уроки.

Ірини

Високий рівень викладачів. Рекомендую усім знайомим.

Владислава

Занимаемся в городе Борисполь ,очень довольны. Преподаватель доступно все обьясняет , программа шикарная, для деток самое то. Спасибо вам.

Марина

Вже шостий рік діти вивчають англійську із задоволенням!
(центр на Позняках)

Эвген

Дякуємо Helen Doron за величезну допомогу у вивченні англійської мови моєю дитиною! Коли вчитель і дитина в тандемі то неодмінно все вийде на 100%! Успіхів вам!

Любов

Добрий день! Дякую Вам за Вашу працю. Дитина з радістю іде до школи і дякую за знання, які здобуває у Ваші школі.

Щиро дякуємо школі Хелен Дорон на Позняках (Драгоманова), всій адміністрації і особливо викладачу Ані! Прекрасний підхід до діток! Успіхів і процвітання! З повагою!

Руслана

Все подобається і методичні матеріали, і вчителі. В разі пропуску заняття, відпрацьовуємо не тему яку пропустили, а просто саме заняття, зовсім не по темі. І краще щоб відпрацювання проводив той самий викладач.

Ганна

Дуже гарна школа, особливо для маленьких діток. Чудова методика, ігрова форма навчання, цікаво та зрозуміло. Індивідуальний підхід до кожної дитини.
Дякуємо за можливість бути з вами)))

Альона

Донці дуже подобається в Хелен Дорон на Якіра! На жаль, наш вихователь Наталія пішла, дуже хочеться відмітити саме її! Це найкращий педагог, який траплявся нам в житті!
Хочеться зазначити, що те що на онлайн заняття в карантин ціна лишилась не змінною- дуже засмутило! Адже для дітей 5 років заняття в зумі зовсім не ефективні!!!

Большая благодарность учителям и самой Школе Helen Doron- мои дети уже знают много слов и даже дают нам подсказки, идём вместе в изучении английского языка!

Ольга

Хелен Дорон найкращі заняття з англійської мови для малюків. Донька із величезним задоволенням відвідує заняття. Рівень знань помітно підвищується. В щоденному спілкуванні дитина все більше слів вживає англійською мовою. Всі викладачі знаходять підхід до дитини. Від щирого серця рекомендую дані курси для вивчення англійської мови.

Тетяна

З задоволенням другий рік поспіль відвідуємо ваш навчальний центр. Анна, як і вся команда, the best
Думаю стабільність – це найкращий коментар)

Оксана

Дякуємо вашій школі за чудову організацію процесу і легкозасвоювані знання!

Аревік

Дякуємо Хелен Дорон за високий професійний підхід у вивченні англійської. Подобається, що дитина завжди йде на заняття з радістю, та вивчає мову без напрягу, у формі гри.

Ксения

Дочка ходит уже несколько месяцев в Helen Doron в Петровском квартале. Она в восторге и я – тоже. Столько разных занятий, столько развлечений! Дочка бежит радостно на каждый урок! Спасибо нашей учительнице Леночке!

Елена

Любим Хелен Дорон и считаем эту школу лучшей !Программа , организация и преподавательский состав -всё замечательно.

Жанна

Син займається в школі з листопада. І за ці три місяці ми бачимо просто неймовірний результат! Нам було важко повірити, що дитина, якій ще немає й двох років, яка і рідною мовою не дуже розмовляє, зможе сприймати інформацію англійською. А насправді вже після місяця занять було видно, що дитя все поглинає, як губка, швидко вчиться, любить заняття і свою вчительку. А вчителька наша – надзвичайна! Оленка настільки цікаво, доступно і терпляче працює з дітьми, що кращої для свого сина я не могла і хотіти ? я всім рекомендую вірити в дітей, навчатись ніколи не зарано)))

Альона

Наши детки очень любят Ваши занятия. БлагоДарю!)

Дуже вдячна за знання та турботу. Дитина з задоволенням займається, дуже подобається.

Катерина

Краща англійська для дітей!!!!

Марина

Відвідуємо навчальний центр Helen Doron (вул. М. Ушакова, 1В) вже 5 років і неймовірно задоволені як досягненнями дітей, так і роботою викладачів та менеджерів. Комфортні умови та матеріали для навчання дітей будь-якого віку. Також хочу відмітити чудову організацію й дистанційного навчання (на період локдауну).

Наталя

Ми відвідуємо школу у Хмельницькому вже більше року! Дитина ходить з задоволенням! Дякуємо усьому коллективу за професійний педагогічний підхід!

Дитина задоволена навчанням! Це ноловне дл нас батьків!

Дарія

Неймовірно чудовий центр!
Моя дочка із задоволенням відвідує його в м. Хмельницький з 3х місяців. Викладач чудово знайшла підхід до моєї донечки, щоразу урізноманітнює заняття, щоб не зникав інтерес. Всі уроки ідеально підходять нашій віковій категорії.
Керівник закладу приємна та компетентна, завжди бере до уваги всі прохання.
Адміністратор завжди усміхнена на привітна.
Загалом весь колектив ніби створений для роботи з дітками.
Сам центр зручний та комфортний .

Моїй Камілі 10 місяців, вона вже розуміє багато англійських слів.

Рекомендуємо всім!

Син займається більше 6 місяців,задоволені. Викладач має підхід до дитини. Привітний персонал.

Вікторія

Рекомендую Helen Doron усім! Моїх двоє дітей дуже люблять цю школу (відділення на Ушакова, Київ). Гарна програма, чудові викладачі. Особливо радує молодша, до цього вона ходила в іншу школу і казала, що ненавидить англійську. А тепер біжить на урок з задоволенням! Дякую викладачам Каті і Таї за їх роботу.

Лилия Зарезина

Замечательная школа,качественное преподавание языка,всегда ответственный подход,находят компромисс и решают все вопросы в любой ситуации

Вікторія

Чудові курси:гарні,ввічливі співробітники та прекрасні викладачі. Головним критерієм є те,що діти “летять” на заняття без жодних нагадувань та благань.Навчаються двоє діток,що вони що ми-батьки всім задоволені!Дякуємо за все!Здоров’я та терпіння )))

Син навчається вже третій рік і йому дуже подобається. Як на мене, важливо те, що діти сприймають навчання як спілкування, як гру чи розваги. Вони не бояться помилятись, відкриті і готові до спілкування))). Чудовий колектив, завжди готові піти назустріч чи запропонувати вирішення питань. Дякую!) Бажаю успіху та розвитку))

Светлана

Спасибо большое! Школа нам нравиться, ходим уже пятый год, и при том, что английский я вообще не знаю, моя дочка знает его достаточно хорошо. Это при том, что я её совсем не могу поддержать в изучении. И благодаря Хелен Дорон, в школе английский идёт на отлично! И это большой результат!!!!

Величезне дякую Helen Doron, Святопетрівське, Ви найкращі!
Особливо, викладачу Олені за відвертість, професіоналізм по відношенню до діток ?

Навчання організовано добре. Ще б приміщення чуть більше, це саме зараз актуально

Лілія

Дарія(Сихів)-чудовий викладач англійської,дитина дуже її любить,завжди в чудовому настрої після уроку, гарно засвоює матеріал.

The best! Thanks!

Ми з HD вже років 7 разом. Думаю, це говорить само за себе. Дякуємо!

Анастасія

Заняття проходять дуже цікаво, завжди багато нового і повторення попереднього. Син з радістю приходить на заняття! Перші слова починає говорити тільки англійською 🙂

Ходимо другий рік, дитині подобається.

Тетяна

Дякуємо Helen Doron за те, що подарували дитині натхнення і впевненість у своїх силах ! ?

Ольга

???супер!
Вищий рівень!!!

Школа отличная, и 90% нашего успеха – это заслуга преподавателя!

Соломія

Чудові заняття для розвитку навіть найменших. Викладач знайшов зв’язок з дитиною, дякую Анна за вашу працю. (Львів. Сихів)

Ксенія

Англійська Хелен Дорон – це не просто англійська, а ще і високий сервіс і прекрасні результати.

Прекрасный преподаватель Строменко Ирина школа на пр Героев Сталинграда,ребенок доволен и с удовольствием ходит на занятия.

Ольга

Дуже задоволені навчанням у Helen Doron English,що на Сихові. Зручно тим,що коли не можеш прийти,то можна дистанційно.Дякуємо усім адміністраторам і викладачам.

Мар'яна

Методика працює на всі 100. Діти задоволені. Легко сприймають мову як рідну. Веселі, цікаві і розвиваючі уроки.

Наталя

Вітаю ! Дякую школі Helen Doron за чудову атмосферу і професійних викладачів(навчальний центр м.Львів). Особлива вдячність вчителю Мар’яні . Син із задоволенням ходить на заняття.

Олександр

Все як на найвищому рівні. Зрозуміла програма навчання. Поєднання дозвілля та навчання в одночас. Всім задоволений! Теж дуже подобається дружність між вчителем та учнями. ( не як в звичайній школі).

Олена Пешко

Дуже задоволені результатами навчання у центрі Хелен Дорон наших двох дітей. Син займається у центрі вже 8 років, доця – 4. Син вільно читає, сприймає на слух як англійські, так і американські джерела інформації, також може легко висловитись і порозумітись з іноземцями (перевірили на канікулах). У школі жодних проблем з предметом, один з найсильніших учнів з англійської, пару раз успішно приймав участь в олімпіадах. У дочки теж чудові знання, величезний словарний запас, до прикладу, вона ще не зустрічала у шкільному підручнику незнайомих їй слів, чудово читає, сприймає на слух, вже вдаються побутові діалоги. А саме головне, що дав дітям центр Хелен Дорон, ця унікальна методика – це незмінна любов і цікавість дітей до англійської мови напротязі багатьох років. Бувало, діти були готові віддати свої кишенькові заощадження, лиш би продовжувати навчання у центрі. Не знаю як ви це робите, але центр Хелен Дорон, ви круті!!! Щиро дякуємо вам, за професіоналізм, високий рівень послуг і відданість своїй справі. Ви дійсно найкращі в Україні!

Ми задоволені навчанням, уроки проходять цікаво і весело. Дякуємо Вам за гарну програму і дуже хороших викладачів!

Наталія

З Helen Doron вже 10 років !!!
Дуже подобається наша викладач Аня !!!

Дякуємо школі Хелен Дорон (Львів, Сихів) і особливо нашому викладачу Ані за знання! Дитина з радістю кожного дня йде на заняття! Прекрасний підхід до дітей! Успіхів і процвітання!

Тетяна

Привіт! Хочу подякувати всій вашій команді, починаючи з ввічливих адміністраторів, які допомагають в організаційних моментах і закінчуючи просто чудовою роботою нашої вчительки Анни. Діти залюбки йдуть на її заняття, їй вдається неймовірно легко передати дітям навчальний матеріал в цікавій ігровій формі. Я рада що ми з вами вже 2й рік поспіль. Я бачу прогрес у вивченні англійської у дітей і їх бажання вчитись в Хелен Дорон. Бажаю вам успіху і процвітання! З повагою мама Анни і Дарини. Відгук про Хелен Дорон Сихів, м.Львів.

Анастасия

Дякую викладачу Ані К. (Львів Сихів)!
Чудовий викладач, тільки вона знайшла підхід до донечки. В неї легка але дуже інформативна подача інформації, завдяки їй дуже затишна атмосфера на заняттях і взагалі колектив центру дуже привітний.

Наталія

Дуже задоволені навчанням в Helen Doron English Сихів).
Дякуємо за цікаві заняття нашому викладачу Ані, а також адміністраторам навчального центру.

Наталія

З Helen Doron ми вже 10 років!!! ?
Дуже любимо свого викладача Анну ( Львів, Сихів) ❤

Оксана

Дуже дякуємо центру «Helen Doron»на Сихові!
Наш викладач Анна вміє надихнути, заняття проходять динамічно і цікаво! Дитина хоче ходити на англійську кожен день?

Мар‘яна

Вже другий рік відвідуємо навчальний центр на Сихові, Львів. Адміністратори дуже привітні, завжди знаходить індивідуальний підхід, допоможуть при любих нюансах. Викладач Анна це диво!!! Вчу англійську паралельно з донькою)) Цікаві заняття, подача доступна, легко все сприймається. Дуже рада, що попали саме до Анни. Плануємо ще довго бути з вами)) Дякую вашій команді!!!

Марта

Навчаємось у мовній школі у м. Львів (на Сихові).
Прекрасний підхід і методика навчання.
Дякуємо нашій вчительці Ані за знання, які діти здобувають на Ваших заняттях.

Ольга

Дуже задоволені навчанням у Helen Doron English, м. Львів, Сихів.
Вже 4 роки син з задоволенням ходить на заняття. Дякуємо за ваш професіоналізм.

Марта

Хочу подякувати Анні Коко (Сихів-Львів) за прикольні і пізнавальні заняття. В нас весело і цікаво. Хелен Дорон- це круто!

Євгенія

Дякуємо школі Helen Doron (Хмельницький) за прекрасну роботу, теплу атмосферу та щасливу дитину після кожного заняття! Дитина отримує не тільки знання, а ще й стимул
та натхнення до вивчення мови, прекрасний настрій і повний рефлекс. Кожне заняття в задоволення! Ви найкращі!

Очень довольны занятиями в Helen Doron. Атмосфера непринужденная, занятия проходят интересно. Дочка занимается уже третий год. Преподаватель Марьяна (Львов, Сыхов) точно на своём месте!?

Іванна

Велике дякую колективу Хелен Дорн(Львів,Сихів) за професіоналізм, любов до своєї праці та діток. Заняття проводяться на найвищому рівні. Особливі слова подяки Анні, найулюбленіший викладач вже третій рік поспіль?

Пивоварчук наталя

Відвідуємо заняття для найменших.
Дякуємо Ані за витримку і терпіння. З великою радістю ходимо на заняття.

Соломія

Методика школи від якої результати очевидні. Але дуже важливу роль відіграє викладач. Нам пощастило потрапити до найкращого. Анна дякую за ваші старання, роботу та любов до наших дітей❤️. Була можливість порівняти з різними викладачами і різниця відчутна. Після ваших занять до інших не хочеться. Дякую. (Львів/Сихів)Викладач Анна

Займаємось на Сиховi у чудового викладача Анни. Дитина дуже задоволена, з’явився iнтерес до мови:) Дякую!

Катерина

Відвідуємо Хелен Дорон (Львів, Сихів) із задоволенням. Донечка, дуже любить вивчати англійську, біжить як на свято. Дякуємо вчительці Ані, яка мотивує та заохочує до навчання.

Син ходить 3й рік в Helen Doron у Львові на Сихові (Інтерсіті) до найкращої, веселої, доброї, чарівної Анни. Вона знаходить підхід до всіх діток. Дякуємо за хороший, якісний старт у світі англійської! І за терпіння)))

Хртстина

Прекрасні викладачі в двох дітей Аня та Мар‘яна в навч. центрі Сихів! Щиро вдячна їм за працю та любов до англійської

Ірина

Дуже вдячні Хелен Дорон за чудово розроблену та підготовану програму для діток. Завдяки мультикам і пісенькам, створеним під вікові категорії і, у випадку щоденного прослуховування цих матеріалів дитина, без особоливих складнощів запам’ятовує досить велику кількість слів. І, звісно, ще дуже багато залежить від викладача. Дякуємо Ані з Сихівського відділу (м.Львів) за те що дослуховує дітей, у вигляді гри проговорює з ними усі фрази та речення, танцює та співає з ними, створює атмосферу англомовного середовища для діток. Ми вас дуже любимо 🙂

Катерина

Моя дочка учится в этой школе на разных курсах уже 3й год и мы очень довольны результатом. Методика и преподаватели действительно самые лучшие!

Ірина

Дуже подобається нам школа Helen Doron, старший займається за цією методикою вже дев‘ятий рік…зокрема велике Дякую Мар‘яні Паньків, його вчителю ( Львів, ІнтерСіті) за завжди цікаво проведені заняття, чудовий підхід і з гарним засвоєнням і сприйняттям, і звичайно Анні, вчителю нашого меньшого…. шибеника, якого ще треба вміти витримати?, за цікаві пізнавальні , активні розвиваючі заняття… і всьому колективу, звісно ж (бувають і заміни), привітній адміністрації, дякуємо ❤️

Наталя

Дякуємо нашому вихователю Ані Львів(Сихів) за те, що знаходить підхід до всіх діток та дає гарний старт у вивченні англійської мови.

Людмила

В школе Helen Doron мой сын занимается второй год. С уверенностью могу сказать -это лучшая школа английского языка в моём городе .Учителя на высшем уровне,находят подход ко всем деткам, используются новые методы образования,результаты видны уже после первого месяца обучения,комфортные условия для занятий от 1года до 16 лет,высокий уровень технического и програмного обеспечения образовательного процесса., В школе всегда дружеская ,тёплая атмосфера общения ,мы очень довольны,всем рекомендуем ?.Украина, г.Хмельницкий.

Галина

Син вже 6 рік із задоволенням відвідує заняття в навчальному центрі Helen Doron на Сихові у Львові. Задоволені методикою і організацією навчання. Дякуємо викладачці Ані за її постійний ентузіазм і професійність і адміністраторам за чудову організацію навчального процесу!

Ольга

Дуже дякуємо HD(на Сихові ) за натхнення до навчання. Особлива подяка нашому викладачу Анні за терпіння до діток і професіоналізм ?

Дякую, Англійська Хелен Дорон!!Моя дитина з великим задоволенням відвідує заняття, пізнає багато нового і цікавого, прагне знати ще більше. Дуже затишна атмосфера, вчителі на вищому рівні. Дякуємо Вам!! Завжди друзям і знайомим рекомендуємо Вас!!

Ольга

В современном мире стандарты обучения меняются. Курсы хэлен дорон прогрессивная платформа для обучения детей английскому языку. Очень нравится интерактивное приложение, учебные материалы и педагоги школы. Но все развивается быстрыми темпами и надо не отставать. Я бы хотела видеть в школе возможность обучения очно/заочного, например, когда ребёнок не может прийти на урок по причине болезни или другим обстоятельствам, иметь возможность присоединиться к уроку онлайн. В нашей школе очень неудобно проходить отработки и, к тому же, все-равно ты приходишь не на ту тему которую пропустил, что имеет меньшую эффективность. Хотелось бы чтоб к моей просьбе прислушались и обратили внимание на эту проблему. Спасибо!

Евангелина

Дякую чудовим викладачам які з кожним роков все більше пробуджують любов моеї дитини до вивчення мови ❤️

Екатерина

Очень благодарны всем сотрудникам Вышгород Helen Doron, отдельная благодарность преподавателям, вы делаете нас лкчше и успешнее) лббим) ?

Лілія

Моя донька відвідує заняття з англійської Helen Doron у Вишгороді, із великим задоволенням ходить на заняття,завжди чекає наступного, особливо тематичних занять чи святкових. Задоволені вчителями,адміністрацією, закладом і атмосферою.

Алла Крапівна

Гарна школа, дуже кваліфіковані вчителі. Ми задоволені навчанням. Дякую

Ольга

Найкраща школа англійської для дошкільнят у Вінниці. Кожного разу після занять син приходить додому і розповідає які слова він вивчив, в захваті вдома переглядає відео в додатку Helen Doron! Дякую вам за таке відношення.

Ольга

Дякуємо Англійська Хелен Дорн Вінниця за знання, котрі даєте доньці. Найбільша радість для батьків, це коли малеча біжить з задоволенням на заняття і показує свої знання в практиці! Ви найкращі у м. Вінниці!!! Так тримати і тільки вперед? Рекомендуємо??

Антонина

Дякую за навчання у вашій школі. Дитина ходить з задоволенням. Почали ходити з 3 років. За півроку дитина все розуміє, що каже учитель. Вивчили багато слів. Атмосфера дуже дружня. Також дуже великий плюс, що навчання повністю ведеться на анг мові, що спонукає до кращого сприйняття. Успіхів вам і процвітання. Щиро рекомендую усім.

Руслана

Дочка вже другий рік вивчає англійську Helen Doron (Львів, Сихів), надзвичайно цікава та ефективна методика навчання. Окрема подяка викладачам, зокрема Мар‘яні, та адміністраторам центру 🙂
Дякуємо за створені умови та можливості продуктивного навчання!

Інна Кулик

Дякую,за можливість вивчати англійську саме з Вами, дитина відвідує заняття з задоволенням!!! Дружня атмосфера, сучасний підхід та супер викладач Ірина❤️!!!

Ольга

Люблю @helendoronrivnepivnich
Це місце де малюк отримує знання, вивчає мову просто весело граючись, місце де всі друзі і приємні та щирі люди.
Приємно помічати як вдома малюк наспівує пісеньки англійською.
Дякую що з’явились у нашому житті?

Ірина

Дякую за навчання і професіоналізм Юлії Тимчишин. М. Львів, ТЦ Південний

Від щирого серця хочу подякувати викладачу Юлі, за вміння надати кваліфіковані знання англійськоі мови, індивідуальний підхід до кожноі дитини, невичерпну старанність, енергію та позитив! Відвідуємо вже 2 роки заняття англійськоі мови у навчальному центрі Helen Doron, і будемо відвідувати з великим ентузіазмом!

Нашій донечці дуже подобаються і заняття і викладач Юля. Із задоволенням ходить двічі в тиждень і на вихідних вже питає: «А коли англійська?». Ну і результат звісно теж вже помітний, знає багато слів, кілька пісеньок :). Рекомендую!

Марта

Дякуємо Мар’яні за гарну роботу з дітьми! Результат відчутний і завжди з задоволенням йдемо на заняття. (Ч.Калини, 70)

Наталія

В цій прекрасній школі навчаються двоє моїх дітей(13 і 9 років).На навчання ходять з великим задоволенням!!!
Дякуємо Мар‘яні Паньків (м.Львів,Сихів).

Доброго дня, в навчальному процесі нас влаштовує все, а от огранізація простору не дуже
1. Замало стільців для очікування, оскільки дітки які йдуть на заняття залишають свої речі на них і просто нема де сісти( з цього випливає наступне)
2 . Немає навіть маленьких щафок, де діти могли залишити свої речі
3 . І саме основновне немає кулера з водою!

Олена

Дякуємо Англійська Хелен Дорон та викладачу Юлії Тимчишин – це відповідальний, професійний вчитель, цікаво пояснює та звертає увагу на кожного учня. Дитина відвідує заняття із задоволенням. Дякуємо Вам?

Halia Owerko

Мої діти вже бачили різні школи, та школa Helen Doron, яку ми відвідуємо вже більше трьох років у Львові на Сихові – для нас найкраща!!!
Із задоволенням і Сашко, і Матвійко біжать на заняття, дуже люблять атмосферу школи, адміністраторів школи, цікаві уроки і легке навчання, завжди веселі виходять із занять. Як результат спілкуються англійською без страху, демонструють хороший рівень знань, кожен в межах свого віку.
Дуже вдячна адміністрації та учителям школи, зокрема Мар‘яні Паньків, за працю, професійні знання, особливий підхід до викладання та любов, яку щодня мої діти отримують!

Ірина

Завжди цікаві, пізнавальні, активні заняття з улюбленим викладачем пані Юлею! Дитина із задоволенням відвідує заняття!

Уляна

Дуже задоволені навчанням в Helen Doron, що на Південному. Мій син навчається у підлітковій групі уже рік, за цей час дуже класно підвищив свій рівень англійської, з задоволенням відвідує заняття і дякуючи своєму викладачу п. Ліліані Мельник, застосовує отримані знання на практиці.

Уляна

Дуже задоволені навчанням в Helen Doron, що на Південному у Львові. Мій син навчається у підлітковій групі уже рік, за цей час дуже класно підвищив свій рівень англійської, з задоволенням відвідує заняття і дякуючи своєму викладачу п. Ліліані Мельник, застосовує отримані знання на практиці.

Ірина

Велика вдячність, усій команді Helen Doron, і кожному зокрема, хто закладає нашим дітям любов та цікавість до вивчення англійської мови! Ми цінуємо надзвичайно цікавий, і продуманий до дрібниць навчальний матеріал, та супер команду професіоналів, і , звичайно, отримані нами знання за 2 роки! На цьому не зупиняємось – йдемо разом з Вами вперед!

Галина

Ви найкращі… Львів Helen Doron.

Анастасія

Вже 6 років навчаємось в Хелен Дорен Південний. Маємо улюблену вчительку – Ліліанну, до якої летимо як на крилах!
Надзвичайно цікаві програми, яскраві книжки, зручний портал для навчання, веселі та насичені заняття – все це сприяє тому, щоб діти любили англійську мову, не боялись говорити і почувались впевнено в англомовному середовищі. Шкода тільки, що на старших курсах вже немає мультиків, які ми так любили в дитинстві… 😉

Тетяна

Дитина просто в захваті від навчання та вчителів. Щоразу йде на заняття з задоволенням ? Заняття проходять цікаво. Я як мати, рада бачити свою дитину настільки зацікавленою навчанням???

Володимир

В загальному я задоволений роботою цетру і мені дуже подобається як продумано матеріал для навчання дітей (послідовність тем, ігри за учасю діток)
я не задоволений тим що викладач немає права (швидше за все) зробити зауваження батькам чиї діти просто бігають по кімнаті і тим самим відволікають інших дітей. Я оплачую кошти за те щоб моя дитина вчилась, а не дивилась як інші діти бавляться чи плачуть
Dragon 4 Ліля

Ярина

Чудова школа, навчаємось вже 10 років, Мар’яна – чудовий викладач. Є зауваження лише по відробці пропущених занять- незручність що неможливо відпрацювати саме пропущений матеріал.

Zhanna Filip

Дякуємо Юлі і Дар‘і за чудові і яскраві заняття))) діти хочуть хочуть ходити в школу Helen Dorоn, а це неабиякий показник!!!

Маряна

Дуже дякуємо всім викладачам за Вашу роботу,з радістю до Вас ходимо)

Ірина

Вже пятий рік поспіль відвідуємо Хелен Дорон, змінили багато викладачів але все завжди було на вищому рівні. Зараз вивчаємо англійську на Південному і донька дуже задоволена уроками з Ліліаною. А дівчатка (адміністрація) завжди привітні і вирішать всі проблемки , які інколи виникають. Дякуємо за знання та розуміння!!!

Катерина

Ми відвідуємо Helen Doron Південний. Львів. Вже другий рік дитина вивчає англ з вами з шаленим захватом і в цьому величезна заслуга нашого вчителя Мері??? уважна, терпляча і з любов‘ю до дітей) кожного разу син біжить на заняття. Дякуємо усій команді за злагоджену роботу?

Займаємося в Ірпені, викладач Настя! Вона просто нереально крута, гарно ставиться до діток і чудово знаходить з ними спільну мову! Дуже раді, що наш син попав саме до неї.

Любава

Helen Doron Сихів, любимо вас, цінуємо і біжимо з великим задоволенням на заняття. Дякуємо Ані за її працю та захоплюючий та неймовірний час!!!

Наталія

Дякую за прекрасний підхід Helen Doron до наших діток. Дочка з великим задоволенням чекає занять. Там прекрасні викладачі, особливо наша викладачка Merry!!!!. Рекомендую всім!!!

Ольга

Очень довольна обучением. Первая школа, после которой вижу реальные результаты. Английский стал любимым предметом в школе, оценки заметно улучшились. Дочь с удовольствием посещает занятия, возвращается в прекрасном настроении. Давно хотела куда- нибудь написать благодарность. Преподаватели Настя и Ульяна прекрасны! Администратор всегда на связи. Комфортно и эффективно. Спасибо!

Наіра

Дуже хороша , та турботлива Мері )
Дитина хоче приходити

Наіра

Дуже хороша , та турботлива Мері )
Дитина хоче приходити навіть коли немає заняття!
Ходимо на південному

Наталя

Мені дуже подобаються результати навчання моєї дитини в Ані (Львів). З радістю їздить на заняття, потім ввечері щебече нові слова в її 2 роки. Прогрес очевидний. Дякую!

Христина

Львів, Південний, вчитель Мар”яна AB 2
Нам все подобається. Дитина радо йде на урок. Бачимо гарний прогрес у вивченні англійської мови.
Дякуємо:)

Маріна

Я безмежно вдячна Хелен Дорон за те, що дитина моя не йде, а біжить на англійську! За найкращого вчителя Настю! Я бачу результат і відгуки з боку вихователів в садочку адже дитина іноді може просто собі говорити щось англійською, називаючи ті чи інші предмети) а ще це щастя коли дитина цікавиться «а як буде те чи інше слово англійською»! Значить їй дууууже цікаво! Дякуємо вам за вашу методику!

Займаємось вже 3-їй рік, те, що задоволенні це м‘яко сказано. Дитина в 2-му класі то меньш за все нас турбує англійська дистанційно?Знання мови, традицій країни-носія, свята, виїзди на природу…. це все завжди досконало організовано, весело і відповідно. Дякую Helen Doron Чернівці-Ви кращі в цьому напрямку?

Оксана

Щиро дякуємо Вашому центру за продуктивну працю з нашими дітьми!!! Хотілося б отримувати, хоча раз у місяць фідбек про успіхи дитини, чи те над чим слід вдома ще попрацювати. Дякую.

Екатерина

Спасибо вам огромное вы супер ????? рекомендую всем

Тетяна

Helen Doron Чернівці!!!Найкраща школа англійської мови!навчаємось із задоволенням!Прекрасні вчителі та творчий підхід:)

Очень нравится ваш метод учёбы! Желаю много успехов ❤???

Галина

Дякуємо за високий рівень навчання,за цікаві заняття,чудовий настрій та професійний підхід до кожної дитини…

Наталія

Дуже гарний підхід до діток, враховуються навіть графік шкільного навчання, в зв’язку із сьогоднішній ситуації. Дуже задоволені діти. Вдячна за підхід до дітей.
Гарні результати у навчанні англійської мови.

Маряна

Дякуємо нашому викладачеві Юлії Тимчишин! Позитивна,добра,щира! Дуже любить її малеча!!! Львів (Південний)

Анастасія

Чудовий навчальний центр.
З задоволенням ходимо на заняття. Дякуємо викладачеві Ларисі) Чернівці

Марія

Дорогі наші та чудові викладачі від усієї душі хочемо сказати вам «спасибі» за те, що ви є, за те, що вкладаєте чимало знань і старань, за те, що ніколи не шкодуєте своїх сил, емоцій, часу і турботи для наших діток. Спасибі за виховання і доброту до діток. Бажаємо вам, наші золоті, довгих років успішного викладання, невичерпного ентузіазму та оптимізму, світлого щастя в житті і добрих чудес на шляху.

Мій синочок вивчає англійську в Хелен Дорон Рівне, що на північному, з народження і обожнює усі ігри, пісні, доброзичливих викладачів ❤️ Helen Doron- the best

Оксана

Обожнюємо з сином нашу школу англійської. А особливо нашу вчительку Юлю Руду! Син відвідує заняття більше року, і бачу, що чудово засвоює. Дуже тішусь і раджу усім знайомим та друзям)

Анастасія

Діткам дуже подобається. Завжди з нетерпінням чекають наступного заняття. Наш викладач дуже уважний до діток. В групі завжди тепла й привітна атмосфера.

Дякуємо за навчання!!! Чудовий викладач Ірочка в Петрівському Кварталі! Діти з радістю біжать на заняття і дуже хмурніють як заняття пролітає вмить! Із задоволенням будемо навчатися у нашій улюбленій школі!!

Наталья

Спасибо большое школе Helen Doron, администраторам , учителям за работу! Уже третий год посещаем , с 3-х лет, и есть видимые результаты !!! Город Черновцы , с Любовью ❤

Дуже гарна школа для діток, рекомендуємо всім знайомим.

Юлія Кузів

Доброго вечора! Мій 6-річний син близько року навчається в Helen Doron на Південному. Пробували і в молодшому віці, але, очевидно, був ще не готовий, тому по кількох заняттях в 3 і 4 роки відмовлялись від цієї ідеї. А от в 5 років все вийшло чудово, я була присутньою десь на 6-8 перших заняттях, бо син адаптувався і виходив за мною в коридор, як тільки я покидала навчальний клас. А тоді звик і все пішло чудово. В карантин було організовано онлайн заняття, перші кілька разів було трохи незвично, але педагог викладалася на всі 100%, тому з часом діти звикли, притерлись і результат я бачила навіть від онлайн занять. При цьому до літніх канікул оплата за навчання у зв’язку з онлайн форматом була нижчою на 15 чи 20%. З вересня ця опція відсутня. Також не відшкодовуються пропущені заняття (виняток – якщо пропущено більше 8 занять, то в наступному місяці ти можеш отримати знижку 50% на оплату). Пропущенні заняття відпрацьовуються не пізніше наступного місяця, що буває теж складно зробити ( наприклад, коли крім 8-9 занять по графіку треба відпрацювати ще 6 -8 пропущених, то треба підібрати час і групу, яка хоч трохи співпадає за рівнем). І це основний мінус, на який я була б вдячна, якби адміністрація звернула увагу. Я розумію, що зараз складні часи, бізнес повинен працювати і заробляти, але складні часи у всіх, тому трохи більша клієнтоорієнтованість зробила б цю школу справді топовою. А тепер про плюси. Не знаю як інший викладацький склад, але наша викладачка – Тимчишин Юлія – це просто знахідка. Привітна, кваліфікована, чуйна, прекрасно ладнає з дітьми. Жодного примусу, з півслова знаходить з дітьми спільну мову. Мій син її обожнює, називає не інакше як Юлічкою, не хоче чути про іншу викладачку навіть коли потрібно відпрацьовувати. Вона справді крута! І щиро, ненаграно любить дітей. Син сприймає Helen Doron як розвагу, а не навчання, завдяки програмі і викладачу, а результат мене дуже тішить, за рік дитина вже формує прості речення і має в багажі не менше 500 слів.

Всім задоволені, дитина з радістю ходить на заняття, є результати!
Дуже класний викладач Лариса)

Марія

Безмежно вдячні, команді та викладачам, за віддану працю, та щиру любов!!!
Ви найкращі!!!

Оксана

Дякую за вашу роботу і цікаві заняття з дітками.

Елена

Спасибо за знания, которые даёте детям.

Дуже задоволені. Дуже розумні викладачі, які вміють якісно донести інформацію до дітей!

Наталья

Школой Helen Doron очень довольны. Ребенку нравится и есть результат )

Олена

Дякуємо за методику та системність вивчення мови.
Насичені уроки та можливість прослуховування удома , робить її ще кращою!

Ірина

Ми з великим задоволенням відвідуємо навчальний центр у Львові, в торговому центрі ” Південний”, в прекрасного викладача Ліліани.
Ми, як батьки переживали віддаючи свою дитину до школи в англійській клас. Заняття в Helen Doron сприяє тому що моя дитина сама ,без сторонньої допомоги робить всі шкільні завдання.
Ми дуже задоволені що відали свою дитину на цю програму навчання.
Доречі, мені подобається, велика комунікація як вчителя, так адміністрації.
Всім раджу наш центр

Елена

С английским helendoron мы знакомы уже два года. Дочке очень нравится она и быстро запоминает новые слова. Все в игровой форме нам нравится. У меня и второй ребёнок так , что куда ходить мы уже знаем) Вы молодцы , так держать

Спасибо за заботу о нашем ребенке! Артемию очень нравится общение с ребятами, весёлые занятия и праздничные ночёвки, по которым он очень скучает. Мы любим и ценим нашего педагога Ирину!

Юлія Балацька

Дуже раді, що доннчка вчить англійську саме у “Helen Doron”, по Вашій методиці?
У Вас завжди затишно, привітно, донечка з радістю біжить на заняття, для мене, як для мами, – це важливо☝? Але найголовніше, що є результат, – дома співає пісеньки і навіть просить пробачення на англійській!!!?
В цьому заслуга нашого талановитого викладача, – Анастасії Шаповалової??????! Настя легко знайшла спільну мову з нашою дитиною, і кожного заняття дивує дітей і батьків своїми чудо-методами викладання!!! Дякуємооо!!!???

Олена

Огромное спасибо HD за прекрасные занятия для детей! Особенно Юле! Прекрасный преподаватель!!! Юля, Львов( Пивденный)

Оксана

Вы найкращі!

Мій син відвідує заняття у п. Мар’яни у Львові, в Інтерсіті на Червоної Калини. Дуже любить заняття і з радістю поспішає туди кожного разу. Викладачка вміє знаходити підхід до дітей, видно, що на своєму місці.

Ольга

Мій син обожнює ходити на англійську у вашу школу. Мені дуже подобається, що жодного українського слова на уроці не звучить. Велике дякую нашій вчительці Юлії Тимчишин, яка завжди усміхнена і в гарному настрої, який потім передається нашим діткам?

Вікторія

++++

Ирина

Огромное спасибо за прекрасное обучение деток.Мой ребёнок ходит уже 3-й год всегда с большим удовольствием.Занятия всегда проходят весело и не принуждённо.

Дитина із задоволенням відвідує заняття. Гарні результати, почала більше вживати англійських слів у побуті. Менеджер дуже відповідально відноситься до безпеки дітей, соідкує щоб дитина сама не пішла до дому. Завжди йде на зустріч у любих питаннях. Дякуємо усім викладачам центру

Гарна школа !
Малечі подобається ! Ми хворіли , пропустили декілька занять але всі уроки були відпрацьовані в іншій групі !!
Малечі 5 років , є досягнення у вимові англійською !!!
Ходим із задоволенням!!!!!

Наталия

Все дуже подобається. Викладачі і адміністрація супер. Дуже добре, що є можливість навчатися очно, а також онлайн. Дитина вільно себе почуває на уроках, не соромиться. Під час занять всім дітям приділяється увага.

Олена

Ходимо вже четвертий рік. ДУУУУЖЕ задоволені. Дитина реально знає англійську мову. Рекомендую всім своїм знайомим при нагоді. Хто ще не спробував – приєднуйтеся до спільноти мережі “Англійська Хелен Дорон”.

Наталя

Уже задоволені, навчальним процесом і відданістю нашого Викладача Надії. Велика подяка і низький уклін, за її доброту і відданість!

Аліна

Замечательная школа английского языка в г. Вышгород. Очень довольны с сыном! Рекомендую!

Ірина

Дуже задоволена школой, а саме системним підходом до навчання, прозорістю процеса навчання для батьків. Завдяки доброзичливій атмосфері, вмінню викладачів зацікавити, мій син з радістю відвідує заняття і займається англійською дома!

.чудовий центр! Мій син відвідує групу для дітей 3-5 р. вже три місяці і щоразу запитує, коли вже ми підемо на заняття) вдома багато співає пісень англійською, я дуже задоволена підходом до викладання та організацією

Син відвідує заняття в Helen Doron вже 2 роки. Цікава програма, чудовий викладач (Настя), а також дружня атмосфера в групі. Як результат у 12 років син подолав мовний бар’єр і з радістю біжить на кожне заняття!

Дуже вдячна за можливість ходити в школу Хелен Дорон. Нестандартна метода дозволяє меньше зубрити в при цьому багато чути, розусіти, відтворювати. Прогрес дуже помітний

Оксана

Займаємось вже 4 роки, Львів, Південний. Нам подобається викладання, навчальні матеріали. Донечка Єва дуже любить викладача Юлю Тимчишин. Юлічка дуже хороший викладач і надзвичайно приємна людина. Дякуємо!

Ольга

Дякуємо за чудову роботу! Вчимося вже 4 роки у Хелен Дорон Сихів, вчителі змінювались, але діти завжди задоволені і завжди біжать на заняття! Дякуємо Мар’яні Паньків та Дарії❤️

Марина

Лучшая методика преподавания)))

Хочемо подякувати нашій викладачці з англійської Ані !!!! Професіонал вищої категорії , дуже гарно відноситься до діток , вміє зацікавити і пояснити . Нам зараз 2,8 відвідуємо англійську з 8 місяців Helendoron Сихів . Аня дякуємо Вам за все , Ви найкраща !!!!

Богдан

Дякую школі Helen Doron за професійність та чуйність. Дочка відвідувала школу 8 років, зараз готується до ЗНО. Син (навчається у 2-му класі) із задоволенням біжить на заняття. Викладач Мар’яна (Львів Південний), завжди допомагає учням.

Сильна школа, діти хочуть ходити і з гарним настроєм виходять з занять. Викладачі викладаються, і їхню роботу видно. В мене 2 діток в одній групі. Вимова – приємно слухати. Ходимо 3 роки, Helen Doron виправдовує наші сподівання. Ходимо на Сихові (Львів).

Татьяна

Моей дочке очень нравятся занятия! Преподаватели с хорошим уровнем английского языка.

Екатерина

Ребёнок бежит на занятия в Helen Doron всегда с удовольствием, а это самое главное! Удобные приложения в изучении. Все нравиться и мы довольны!

Нажаль змушені залишити негативний відгук про роботу адміністрації у місті Львів вул.Щирецька. Від навчання у Helen Doron ми в захваті. Під час карантину ми вирішили призупинити навчання, тому що онлайн заняття для нашої дитини були неефективні. Вирішили продовжити навчання з вересня про що повідомили адміністрацію. У відповідь від адміністрації отримали відверте неодобрення нашого вибору та інформацію про умови договору, яка на даний час нам була недоцільна. Також повідомили нас, що потрібно ще оплатити за декілька онлайн заннять. Рахунок виставили у повному розмірі, хоча половину місяця дитина займалася в онлайн режимі. Тільки після нашого прохання і зауваження про порушення умов договору, а саме п 5.4, перерахунок був здійснений. Чому це не було зроблено одразу? Наша переписка з адміністрацією супроводжувалася негативом та некоректною інформацією.
Два роки співпраці з Вами залишили негативне враження тільки з боку роботи адміністрації.

Наталія

Доброго дня.
Мої діти займаються за програмою Helen Doron більше 3х років. Останнім часом з”явилась тенденція до розтягування вивчення матеріалу в часі(раніше 1 курс проходили приблизно за 1,5року, зараз – 2 і більше). В результаті, – дітям стає нецікаво, оскільки в звичайній школі вони отримують цю ж саму інформацію в більш якісному форматі.
Скажіть будь ласка, – це специфіка нашого місцевого центру чи зміна методики викладання вцілому по вашій мережі?
Дякую за відповідь.

Дякуємо за відгук. Підкажіть, будь ласка, в якому місті та центрі ви навчаєтесь? Також хочемо відмітити, що деякі курси (для дітей шкільного віку) розраховані на 2 роки 🙂

Оксана

Замечательная школа с отличными преподавателями и великолепным результатом изучения английского языка!

Марина

Школа понравилась и нам, и ребенку, ждём нового учебного года.

Рекомендую ! 🙂

Валерия

Дуже моїй дитині подобаеться тут навчатися ходить з задоволенням всім дякую

Мар'яна

Про Вашу школу чула лише позитивні відгуки. Хотіли б навчатися у Вас 🙂 Нажаль в нашому мікрорайоні немає вашої школи((

Ольга

Дякуємо Хелен Дорон за навчання моїх двох діток, за підхід до кожної дитини, терпіння, за цікаве викладення матеріалу.

Ходимо у Helen Doron вже 2 роки, дуже задоволені заняттями і результатами

Наталья

Чудовий колектив, дитина любить ходить на зайняття

Анастасія

Відвідували школу у Вишгороді. Наша перша і супер-вчителька Ксюша кожне заняття перетворювала на маленьке свято. Дуже цікаво і час минав непомітно. Англійська вивчалася наче «між іншим» і сама собою. Дуже крута програма в Helen Doron. Не кажучи про те, що Didi the Dragon був улюбленцем не один рік.

Ірина

Супер англійська ???

Олена

Ще не мала змогу з вами ближче познайомитися, але дуже хочу. Про вас відгуки тільки найкращі. Тому вірю, що скоро будемо з вами. Успіхів вам бажаєм.

Маріанна

Навчання супер, дуже любимо Helen doron.
Син ходить з задоволенням, вже питає коли і сестру запишемо.
Особливо сир згадує нашу вчительку Олену, яка вчила Любомира майже 2 роки.
Настю теж любить.
Усім завжди рекомендую.

Татьяна Славгородская

Уже 4 года двое моих сыновей посещают учебный центр Helen Doron Saltovka.
Очень благодарна друзьям за рекомендацию. Здесь дети не только учат английский в игровой форме, но и нашли новых друзей.
Спасибо преподавателям за их работу.

Нам 5. Відвідуємо англійську з 2 років. З вересня розпочнемо наш четвертий рік навчання. Дитина вільно дивиться мультфільми англійською мовою, у інших країнах не присутній мовний бар’єр. У побуті , слова чергуються, як українські, так англійські. Дитина на заняття ходить як на свято, любить свою вчительку Марту і хоче вже побачити її після літа. Як, мама, я задоволена цією програмою і змінювати її не хочу?

Ельвіра

Гарна методика викладання, цікаві заняття – запорука успіху у спілкуванні іноземною мовою.

Ірина

Дякую викладачам Хелен Дорон!!! Вони докладають максимум зусиль для того, щоб мої діти відвідували уроки англійської із задоволенням. Знання отримані в комфортній та дружній атмосфері засвоюються краще!
Діти відвідують Хелен Дорон вже близько 9 років і я бачу результат та прогрес!

Тетяна

Helen Doron English це є чудове ефективне знання англійської мови для наших дітей якому ми довіряємо

Наталія

Дуже якісна продукція.Так як ми йдемо до 1 класу скористаємося вашими пропозиціями.

Ирина

Очень нравится обучение! В этом году мой ребёнок с вами уже 3-й год и я ни разу не пожалела о том, что выбрала Helen Doron. Спасибо!

Наталія

Гарні вчителя і діткам дуже подобаються ваші програми.

Алина

Найкраща школа англійської мови.

Галина

Син навчається вже рік в центрі на Оболоні . Прекрасна подача матеріалу та підхід до дітей. Групи невеличкі. Результат вже є.

Супер школа! Ходимо 4-й рік. Дитина в 6 років читає англійською! Дуже класний результат! Всім раджу!

Татьяна

Очень нравятся Ваши занятие дочке Ксюши. Прекрасно подобранные преподаватели.

Тетяна

Найкраща школа Києва, дякую Вамза те,що Ви є

Іванка

Найкраща школа! Дитина з радістю біжить на заняття!!!

Оксана

Найкраща англійська школа!!!

Альона

Лучшая школа английского для ребенка. Дочка посещает с 5 месяцев

Людмила

Дитина задоволена, дякуємо за цікаву програму

Ірина

Дякуємо Англійська Хелен Дорон за знання англійської. Рекомендуємо всім друзям та знайомим. Ви поросто Супер!!!

Вікторія

Маючи власний досвід вивчення англійської мови, можу сказати, що підхід у Хелен Дорон досить ефективний завдяки поєднанню різних методів засвоєння інформації. Дітям справді цікаво на заняттях, всі завдання відносяться до однієі теми, всі теми перекликаються зі шкільними. Вдале доповнення до шкільної програми

Анастасія

Дитині 3.6 дуже сподобалось на пробному уроці. Постійно питає коли підемо знову на англійську.

Лилия

Спасибо большое отличном учителю! Школа приносит результаты! У ребёнка нет теперь комплекса говорить, спасибо

Чудова школа,в яку дитина іде з задоволенням і отримує море знань?

Ви молодці робите велику справу

Мар'яна

Моя донечка відвідує заняття у школі Хелен дорон вже більше 5 р. Ми пробували паралельно інші школи, але завжди поверталися до цієї школи. Мені як мамі дуже подобається підхід до навчання, те, що на уроці говорять лише англійською. А донечці подобаються вчителі. Єдине шкода, що немає курсів для дорослих

Наталя

Чітко організована, з чудово-структурованою програмою школа. Ми з вами вже понад 12років))) дякуємо за гарні результати в знаннях іноземної наших обох дітей!
З повагою, родина Бондаренко

Ми дуже вдячні долі, що потрапили у 5 років до найкращого викладача у світі – нашої улюбленої Севілії. Кожне заняття – це справжнє свято з повною віддачею викладача і позитивом на подальші дні

Так тримати!!!

Не зупиняйтеся!!! Тільки вперед з таким же запалом і віддачею

Олеся

П’ятий рік мій Семен займається в школі Helen Doron (м. Київ,вул.Ахматової) у супер викладача Інни. Організація навчання англійської мови на вищому рівні! Всі умови, цікаві заняття і головне результат моєї дитини! Доречі рекомендувала Helen Doron вже третій сім’ї! Троє учнів вже займаються і не мають намір щось змінювати) та ще чекайте на нового учня у новому навчальному році! Бажаємо успіхів і визнання нашому навчальному центру і всій його команді!

Обожнюю неймовірно-продуману методику, її чудовий підхід та скільки радості вона приносить діткам ♥️??

Ходимо на англійську з 7-ми місяців, донечка дуже просить завезти її на урок, повторює усі пісні напам’ять і так гарно відповідає, тішуся її вмінням щодня! Дякуємо

Надія

Починаємо 5 рік навчання разом з Helen Doron English Brovary. Це вже як друга родина. Дитина йде на заняття із задоволенням ,все в ігровій формі,нудно не буває.

Ірина

Дякуємо за знання ?Найкраща школа,найкращі вчителі❤

Христина

Дякую за те, що цікаво навчаєте донечку англійській?

Альона

Розвиток, освіта та веселощі – що ще треба для дитини?
Відповідальність, турбота і професіоналізм – що ще треба для батьків?
Це все про Helen Doron Poltava!
Дякую за можливість навчатися у Вас!

Вікторія

Ми в захваті від вас, щиро вам вдячні.❤️

Кристина

Занимаемся английским в школе Helen Doron 4 года! Нам очень нравится подход к обучению. Дочка любит ходить на занятия. Спасибо.

Світлана

Дуже вдячна Хелєн Дорон за гарну англійську своєї доньку і що головне, майже без зусиль! Для дитини відвудування занять як відвідати ігровий центр, а ще, перші успіхи я помітила всього через 3 тижні!

Надія

Ідеальний вибір школи, ящо вы хочите, щоб дитина саме знала англійську та вільно спілкувалась. Методиста розрахована саме на сприйняття дітей з урахуванням їх віку. Рекомендую.

My daughter started learning English with Helen Doron. The first teacher, the first lessons, gave her the first positive experience. She is only two years old now, but she already speaks two languages. I am proud of her and wish her a great future. Thank you, Helen Doron, for the wonderful teachers and the opportunity to be in an English-speaking environment.

Екатерина

Дякую вам за неймовірно цікаві уроки, за мотивацію навчатися. Успіху вам та багато учнів?

Вікторія

Дитині 5 років,летить на заняття с такою радістю))) Всім батькам рекомендую, викладачі віддаються на 100% мають свій підхід до діток. Результатом дуже задоволені!!!

Давно искали веб-ресурс, на котором можно быстро зарезервировать свободный аккаунт, учетную страничка или же лицензированные ключи для популярных новинок? Рекомендуем специально для игроков виртуальную систему гарантированно разумного прайса под игровые учетки, пароли, адреса активизации также иных возможностей, благодаря которыми пребывать в изнутри консолей ощутимо занимательно и проще! XGamePass game pass без xbox – многими обкатанная площадка, здесь действуют другая сторона только с свидетельством, потому постоянные заказчики смогут осуществлять покупку невозмутимыми относительно справедливых перевод плюс приобретение купленного электронного ключа. Лучшие игры существущего полугодия для Xbox, Ubisoft Connect, видеостриминговый сервис Twitch, EGS, цифровое пространство для игр также аналогичных онлайн-сервисов в наличии на этом источнике, какова автоматически снабжается настоящими учетными кабинетами и активациями. Осуществить покупку достаточно легко благодаря полю под серч пользователь скоро обнаружит его версию, а на разделе согласий и вариантов оплаты заказчик сможете кликнуть на особо используемый именно для пользователя вариант! Хорошей покупок!

Длительный период искали веб-ресурс, на каком возможно просто зарезервировать игровой профиль, онлайн информация или же лицензированные ключи для вышедших новинок? Презентуем для посетителей интернет магазин вполне низких цен для онлайн кабинеты, источники, способы активирования также иных паролей, с какими находится в изнутри гейм ощутимо захватывающе также проще! XGamePass скачать xbox game pass – это обкатанная зона, на какой действуют продавцы только с гарантией, потому новые посетители смогут стать невозмутимыми относительно правильное условий плюс прием личного электронного ключа. Избранные геймс текущего полугодия под Xbox, Uplay, Twitch, Epic Games Store, цифровое пространство для игр к тому же других пространств есть по этом сайте, какой быстро снабжается свободными реальными страничками также ключами. Реализовать выбор записи очень просто одейственно строки для товара посетитель быстро увидит разыскиваемую версию, а в страничке условий и методов оплаты Вы сможете кликнуть на особо удобный именно для него метод! Продуктивных покупок!

Оксана

Хотелось бы начать изучение

Stephensit

У всякого собственника купленного места есть личный инцедент, которой необходимо рассказать, уверенны, в том что она пригодится применимой иным также поможет покупателям отстраниться от таких условий. Команда истинных отзывов владельцев днп побережье , которая размещает откровенные плюс проанализированную данные про земельные площадь, препятствия по каковыми встретились собственники и их заключение. Актуальное ассоциация – здесь пространство, где любой кп побережье посетитель сможет открыть свою историей и посоветовать, именно как надо сделать касательно сложившихся обстоятельств. Также участник группы сможет фигурировать по анализе, сообщать эпизоды по своей социальных сетях также толковать про происходящее. В этом месте мы обсуждаем различные моменты, которые касаются документов про землю, моменты заключения прав, стройка, ремонтные работы, проведения света также днп побережье воды, индивидуальный собственности также других обстоятельств, с тем что владельцы могут столкнуться, опосля оформления своего усадьбы. В случае если Вам интересно, который путь выбирает покупатель землевладения, тогда пользователю будет полезно по основном ресурсе.

Stephensit

В каждого собственника купленного территории имеется личный инцедент, тот что хочется осветить, уверенны, в том что она будет применимой собственникам и поможет покупателям воздержаться аналогичных обстоятельств. Объединение подлинных обсуждений покупателей кп побережье отзывы , которая содержит открытую и надежную доказательства о земельные участки, трудности по какими встретились собственники также принятое ими заключение. Наше ассоциация – это зона, на каком каждый кп побережье пользователь сумеет выложить неповторимую историей затем написать, именно как лучше совершить в подобных положений. Также пользователь имеет возможность фигурировать по дискуссиях, извещать явления в индивидуальной кабинете также комментировать происходящее. Здесь наши участники обсуждаем многогранные ситуации, которые относятся к прав на землевладение, тонкости договора, стройка, пуско-наладка, исполнение света также днп побережье водоподготовки, законное имущество также аналогичных обстоятельств, с каким собственники могут встретиться, после приобретения физического делянки. Если Вам интересно, какой дорогу овладевает покупатель землевладения, в таком случае учаснику будет полезно на нашем страничке собственников.

Дуже хороші викладачі Helen Doron на Борщагівці

Світлана

Чудова школа, чудова система – занурення в англомовне середовище + англійська в ігровій формі у малят, у старших теж багато ігор, музики, змагань, що дає високий рівень знань (вище ніж можуть дати репетитори, і значно вище за звичайну середню школу).
Діти ходять з радістю на всі заняття, а особливо люблять тематичні (гелловінські, новорічні, тощо).

Найкращі!

Анастасия

Отличные преподаватели!
Спасибо что Вы есть!

Анастасия

Доступно, интересно и насыщенно проходят занятия ?

Charlesnob

Hey bro how are you ?

Oкажу помощь в предоставлении пaроля к чужому почтовомy аккаунту: ( мaил, лист, бк, яндeкс )
Время исполнения: от 3-x часов до 5 дней

Пaрoль НЕ изменяется, т.е. остаётся тем же, что использует владелец ящика.
Предоплату НЕ беру, оплата производится только по факту выполнения сделки.

Доказательства выполнения работы: Фото почты ( писем ) / читаю и цитирую вам ваше письмо посланное на почту.
Конфиденциальность полная.

Мaил’лиcт’бк’инбoкс’ – 10 000 рублей/ Яндекс 15 000р. + Корпоративные.

Так же пробив сотовых операторов/детализация звонков/ “билайн” “мтс” “ТЕЛЕ2” “Мегафон”
Банковские пробивы физ/юр лиц и многое другое.

Для связи писать только на почту: den24work123 @ gmail.com ( пробелы убрать )

Jeffreyshown

Зима в Челябинской области будет теплой. Такого теплого окончания осени жители Южного Урала еще не видели. По данным начальника отдела метеорологических прогнозов Челябинского гидрометцентра Надежды Ячменевой, среднемесячная температура в ноябре составила плюс 1,6 градуса Цельсия. Это самый высокий показатель за весь период наблюдения,

Надія

Чудова школа для вивчення іноземної мови.Все сподобалось з першого разу.
Чудове викладання та спілкування з дітьми.
Рекомендую однозначно.

Ольга

Дякуємо! Всім рекомендуємо!

uHYpAfWOJv

GPziNcOW

Лариса

Добрий день! Куди можна звернутись з приводу того,що в центрі(Ушакова 1-В)ще не надали доступ до курсу Jump with Joy на КангиКлаб?(вересень 2021 проплачений ще в травні 2021.) +З приводу некомпетентності одного з адміністраторів цього центру?

Марія

Ви найкращі! усім вас рекомендую та дякую за те що ви є♥️♥️♥️

Алина

Дякуем Англiйська Хелен Донор Ви найкращi ми Вас любимо!!! ?????

Оксана Жуматій

Високий рівень викладання. Рекомендую.

Хороша школа, чудові викладачі.
Все на найкращому рівні

Уляна Мельник

Чудова школа , яка дає прекрасні знання.
Вчителі заслуговують особливої похвали. ✊ Respect!

Инна Золотаревская

Дякую за якісне навчання. Бажаю вам успіхів і вдачі

Елена Ярошенко

Дякую,ви найкращі, англійська супер. Успіхів і натхнення вам.

Висловлюю щиру подяку вчителям школи Helen Doron за знання ,які Ви дали моєму синові.? Чудова програма навчання , кваліфіковані викладачі ,цікаві підручники ,затишна атмосфера ! З впевненістю можу рекомендувати всім! ?

Олена

Найкраща школа викладачів для дітей в Україні. Дякую за Вашу працю.

Тетяна

Дуже цікаво, професіонально. Дуже дякуємо!)

Валерія

Супер програма! Ви молодці!!!!

Наталья

Спасибо Вам за Вашу работу. Нам очень нравится

Наталія

Дуже гарна програма.Для діток те що треба.

Ірина

Чудова можливість навчатися, супер підготовка з предмету.

Галина Швед

Порадили школу друзі, які користувалися вашим послугами. Старший син та племінниця дуже хочуть покращити рівень англійської, тому тільки до вас. Ви найкращі.

Чудова школа, яка надає якісні та прекрасні знання ))

Наталья

Донечка займається більше 10 місяців,задоволені. Викладач має підхід до дитини. Привітний персонал.

гарні методики

Олена Олегівна

професійний підхід у вивченні англійської, гарні методичні матеріали

Олег Петик

школа, яка використовує сучасні технолгії навчання

Елена Стрижак

гарно організовано процес навчання

дуже круті курси. найвищий рівень професіоналізму

дуже круті курси та матеріали

Comments are closed.