Англійська для дітей та підлітків, Рівне Чорновола

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Англійська для дітей – Рівне, Чорновола

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» у м. Рівному, вул. Чорновола, 91 навчає англійської мови дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Ми є частиною відомої міжнародної мережі, яка має 40-річний досвід успішного навчання понад 3 мільйонів дітей у 40 країнах світу.

blank
blank

Авторська методика Helen Doron English

У нашому центрі діти навчаються за методикою Хелен Дорон у маленьких групах з 4-8 учнів, що дає змогу отримати максимальні плюси від колективного навчання і при цьому приділити увагу кожній дитині окремо.
  • Комплексне занурення в англомовне середовище.
  • Ігрова форма уроків англійської для дітей у Рівному на Чорновола.
  • Комунікативні програми з великою різноманітністю видів діяльності, підручників, лексичного матеріалу та електронних додатків.
  • По завершенні вашою дитиною певного курсу English ви точно будете знати, яким рівнем англійської мови буде володіти ваша дитина.

Курси англійської для дітей у Рівному (Чорновола)

Всі курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали, завдання з викладання англійської для дітей (Рівне, Чорновола), пісні та мультфільми створені спеціально для «Англійська Хелен Дорон» з урахуванням словникового запасу відповідних програм. Всі діти вкрай чутливі до своїх успіхів, тому на заняттях англійської мови викладачі концентрують особливу увагу на підтримці найменших успіхів учнів.

Сучасний навчальний центр англійської мови

На курсах англійської для найменших малюки навчаються впевнено говорити англійською. Чудовий курс розмовної англійської для дітей від 4 до 7 років підходить як для початківців, так і для тих, хто завершив вивчення English для малечі. Підлітки покращують знання граматики, продовжують розвивати навички розмовної англійської для дітей (Рівне, Чорновола) через спілкування, позитивне підкріплення, творчі молодіжні проєкти. Запишіться зараз на пробне заняття – ми підберемо зручний час відвідування.
icon-1
Scroll to Top