1497 Views

Навіщо дитині розмальовка?

Вітаємо! Ваша дитина стала студентом школи Helen Doron і у неї в руках її перша навчальна книжка. Що ж там всередині? Розмальовка, розмальовка…а навіщо вони взагалі потрібні?

Діти займаються англійською

Яка користь від розмальовки?

1. Знайомство з кольорами. Червоний, зелений, синій, жовтий – казкове різноманіття! Обираючи крейду, фарбу, олівець маленька людина вже на власному досвіді розуміє, що таке основні кольори, як їх можна змішувати і поєднувати, та як це можна використовувати у житті. А конкретно в школі англійської мови Helen Doron – ще й дізнатися, як робити це англійською!

2. Просторове мислення та фотографічна пам’ять. Дитина починає розрізняти розміри, форми та кількість об’єктів, а також легше уявляє зображення у голові.

3. Дрібна моторика. Розвиток дрібної моторики зв’язан з розвитком мислення, а також допомагає в вивченні мови, зокрема у писанні.

4. Робимо вибір. З якого елементу почати? Який колір обрати? Фарба, крейда, олівці? Дитина вчиться робити вибір і бачити наслідки своїх дій.

5. Творчий розвиток. Ви помічали, що творче обдаровані люди зазвичай мають гарну вимову та схильність до мов? Це не випадковість! Магічний світ кольорів і форм не лише розвине уяву маленького генія, але й допоможе йому робити успіхи у вивченні англійської мови.

6. Посидючість, воля та увага. Бігати годинами, бити всі мислимі рекорди фізкультури – це, звичайно, дуже весело і корисно. Проте, ми працюємо на майбутнє наших дітей і розмальовка в цьому – наш добрий друг! Дитині треба докладати зусилля та бути уважною, щоб розмальовувати акуратно і не виходити за лінії, а також контролювати кількість води, натиск олівця, чи жорсткість крейди задля того, щоб не пошкодити зображення. Все це, в майбутньому, дуже позитивно позначиться на розумових здібностях дитини і допоможе запам’ятовувати більший об’єм інформації.

7. Релаксація. У психотерапії існує окремий напрямок – арт-терапія, яка допомагає заспокоїти внутрішнє “я” та сублімувати емоції за допомогою мистецтва. Коли ти тільки пізнаєш світ – величезний обсяг інформації може бентежити і, навіть, нервувати. Розмальовка допомагає зосередити увагу на одному об’єкті і спрямувати сили в конкретному напрямку. Тому після веселого уроку в Helen Doron ми обов’язково працюємо в книгах – щоб зібрати всі отриманні знання і емоції до купи.

8. Have fun! Все ж таки, не забувайте, що малювання – це не лише заспокійливо, але й весело одночасно. Дайте волю фантазії та насолоджуйтеся процесом! Have fun!

Дівчата малюють

Коли ж починати розмальовувати?

В Helen Doron книги з розмальовками отримують студенти від 15 місяців. Вдома ви можете подарувати дитині розмальовку вже на її перший день народження!

Яку розмальовку обрати?

У ранньому віці звертайте увагу на окремі деталі розмальовки. Контур малюнка не має бути надто тонким, щоб маленьким художникам було легше за нього не виходити. Оптимальна ширина – 1 мм і більше.

Для дітей від 15 до 22 місяців обирайте знайомі предмети з повсякденного життя, з плавними лініями і без дрібних деталей.

Протягом дорослішання дитини обирайте більш складні розмальовки: з незвичайними формами, маленькими частинами та, навіть, новими предметами. Підключайте фантазію!

В школах англійської Helen Doron всі розмальовки підібрані під вимоги конкретного віку та стосуються пройденого матеріалу.

Життя яскраве! Розмальовуйте сміливо! 

Ганна Марікуца,
Викладач навчального центру “Англійська Хелен Дорон” у Києві