485 Views

Розвиваємо дітей разом

Мережа навчальних центрів Англійська Хелен Дорон, дбаючи про всебічний розвиток своїх маленьких студентів, розпочала плідну співпрацю з Видавництвом Старого Лева. Ми запустили новий освітній проект під назвою «Розвиваємо дітей разом!».

Відтепер в навчальних центрах з’явились невеликі бібліотечки, які дають можливість нашим дітям та батькам знайомитися з якісними творами і красивими виданнями, які не тільки розширюють наш кругозір, але й виховують естетичний смак в кожному з нас. Відтепер на поличках наших бібліотечок можна знайти твори і видання, які були відзначені міжнародними книжковими виставками, нагородами, стали лауреатами форумів і фестивалів. Для кожного з нас тепер став доступним світ справжнього мистецтва слова, а відтак – можливість розширювати межі саморозвитку і пізнання.

Поки-що було створено низку бібліотек в деяких навчальних центрах м. Києва, однак надалі ми плануємо розвивати проект в столиці і розширювати його межі, охоплюючи всю нашу мережу навчальних центрів по Україні.

Видавництво Старого Лева – це видавництво з особливим літературно-мистецьким та поліграфічним рівнем видань, яке гордо доносить до маленьких та дорослих якість та красу класики, сучасного творчого світу казкарів та письменства , співпрацюючи з найкращими українськими та світовими авторами, перекладачами й художниками.

Тож ми запрошуємо всіх долучатися до нашого проекту, пізнавати якість слова та виховувати в собі та в своїх дітях смак справжнього естета в ритмі сучасних літературних здобутків.