Англійська для дітей та підлітків Миргород

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" Миргород

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Миргород навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові. Ми є частиною міжнародної мережі з 35-річним досвідом успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу.

blank
blank

Англійська для дітей Миргород

Авторська методика вивчення англійської мови як рідної. Її ефективність підтверджена науковим дослідженням. Всі заняття проводяться виключно на англійською, в ігровій формі. Завдяки методиці Хелен Дорон мільйони дітей розмовляють англійською.

Навчальні матеріали розроблені експертами з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Завдання, ігри, розповіді, пісні, мультфільми, онлайн-додатки створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм. Навчальні програми відповідають рівням А2-В2 міжнародної шкали оцінювання володіння іноземною мовою (CEFR) та KET- FCE від Cambridge ESOL.

Талановиті викладачі, які регулярно приходять міжнародні тренінги та семінари для підвищення кваліфікації.

Маленькі групи (від 4-х до 8-ми дітей) дозволяють викладачам приділити увагу кожному студенту та  використати всі плюси роботи в групі.

Комфортні умови. Добре обладнані, просторі, світлі кімнати, сучасний інтер’єр та якісні учбові матеріали – це не звичайні курси чи школа, а найефективніший спосіб вивчення англійської мови. Ми пропонуємо зручний графік відвідування та можливість “відпрацювання” пропущених занять, зручну систему оплати та доступну вартість. Батьки можуть перебувати на заняттях разом з маленькими дітьми.

 

 

icon-1
Scroll to Top