Англійська для дітей та підлітків Миргород

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" Миргород

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Миргород навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові. Ми є частиною міжнародної мережі з 40-річним досвідом успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу.

blank
blank

Англійська для дітей у Миргороді

Навчальний центр Helen Doron English навчає англійської дітей у Миргороді з раннього віку від 3 місяців та підлітків 19 років. Авторська методика передбачає вивчення англійської мови як рідної. Її ефективність підтверджена численними науковими дослідженнями. Всі заняття на курсах англійської (Салтовка) проводяться виключно в англомовному середовищі, в ігровій формі. Завдяки унікальній методиці Хелен Дорон, мільйони дітей у світі вільно розмовляють англійською.

Розвивальна англійська для дітей у Миргороді

Заняття англійською для дітей у Миргороді проводяться повністю в англомовному середовищі в невеликих групах із батьками, що зміцнює зв’язок між дитиною та близьким дорослим. Дуже скоро нові вправи стають звичними, іноземна перестає бути чужою, невимушено засвоюється як друга рідна мова. Навчання на курсах англійської (Салтовка) сприяє підготовці до читання, розвитку розумових здібностей, знайомить дітей з іншими культурами.

Сучасний центр англійської мови

  • Талановиті викладачі регулярно приходять міжнародні тренінги та семінари для підвищення кваліфікації.
  • Навчання на курсах англійської (Салтовка) у маленьких групах від 4 до 8 дітей дозволяє викладачам приділити увагу кожному студенту та максимально використати всі переваги роботи в групі.
  • Комфортні умови – у нас добре обладнані, просторі, світлі кімнати, сучасний інтер’єр та якісні навчальні матеріали.
  • Зручний графік відвідування та можливість відпрацювання пропущених занять.
  • Прийнятна система оплати та доступна вартість занять. Батьки можуть перебувати на заняттях разом з маленькими дітьми.

Курси англійської для дітей – Салтовка

Навчальні матеріали викладання англійської для дітей у Миргороді розроблені експертами з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Завдання, ігри, розповіді, пісні, мультфільми, онлайн-додатки створюються спеціально для «Англійська Хелен Дорон» з урахуванням словникового запасу відповідних програм. Навчальні програми повністю відповідають рівням А2-В2 міжнародної шкали оцінювання володіння іноземною мовою (CEFR) та KET- FCE від Cambridge ESOL.

У нас не звичайні курси чи стандартна школа, а найефективніший спосіб вивчення англійської мови. Оцініть і ви безсумнівні переваги Helen Doron English!

Записуйтесь на безкоштовне заняття англійської мови!

icon-1
Scroll to Top