525 Views

Самостійність наших діток

Ось і почався новий навчальний рік у школах, університетах та звичайно ж у мережі навчальних центрів Хелен Дорон. До нас повертаються старі студенти і з’являються нові. Усіх наших діток ми безмежно раді бачити в наших центрах. Так приємно зустріти знайомі обличчя, бачити якими дорослими стають малюки. Це не може не радувати усю нашу команду.

Проте для нових студентів та їх батьків усе по новому, велика кількість питань, одним із найчастіших є: Чи необхідно мені бути присутнім на заняттях? З якого віку слід залишати діток самих на урок? У цій статті ми будемо намагатися дати відповіді на такі запитання.

Для початку пропонуємо Вам самим відповісти на запитання: для чого ваша дитина почала ходити на курси англійської мови? Відповідь проста. Для того, щоб вивчати мову та спілкуватися з однолітками. А чи буде вона відчувати себе комфортно, коли знає, що за спиною сидить мама чи татко, які стежать за кожним словом та кроком маленького студента? Звісно, що ні! Буде з’являтися страх перед помилкою і рано чи пізно, але любов до англійської зовсім пройде саме через такі комплекси, але це ж не входить в наші плани, вірно? У нас одна ціль: привити любов до мови та сформувати у дитини розуміння, що англійська це не скучний урок в школі, а цілий світ можливостей і підготовити його до зустрічі з реальним англомовним світом.

Безперечно для дітей до трьох років присутність батьків на занятті необхідна. Курси для таких малюків саме спрямовані на те, щоб ще більше зблизити дитину та батьків через іноземну мову. Коли ваша дитина підростає, то необхідно дати їй свободу. Іноді бувають ситуації, коли зі старшими дітками батькам слід знаходитися в класі, проте такі випадки не дуже часті і стосуються дисципліни.

У більшості випадків дітки привикають до навчального процесу дуже швидко, адже ми намагаємося створювати комфортну атмосферу на уроці. Початок навчання у Хелен Дорон – це перший крок до самостійності Вашої дитини. Ми мотивуємо, надихаємо та навчаємо з посмішкою.
Катерина Бершак,
Викладач навчального центру Англійська Хелен Дорон