Англійська для дітей та підлітків, Сарни

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" Сарни

Студія “Англійська Хелен Дорон” у м. Сарни  на вул. Варшавська, 4-А навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові з 2013 року. Ми є частиною міжнародної мережі з 40-річним досвідом успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу.

blank
blank

Курси англійської для дітей у місті Сарни

Вивчення мови починається зі слів, окремих фраз, пісень, римованих віршиків, які супроводжуються візуально: за допомогою картинок, іграшок, мультфільмів. Саме так ми починаємо вивчати рідну мову і саме так дитині легко вивчати англійську.

Адаптація до англомовного середовища відбувається завдяки постійному спілкуванню англійською під час уроків, завдяки чому, дітям з часом стає все легше говорити. Заняття англійською для дітей (Сарни) проходять в ігровій формі, і малеча навіть не усвідомлює, що поки грається, вивчає,як мінімум 10 нових слів і фраз!

Сучасний центр англійської мови для дітей та підлітків

Найголовніше для нас – дарувати радість і позитивну енергію Вашій дитині на кожному занятті. Саме тому ми постійно працюємо над собою і докладаємо всіх зусиль для того, щоб відвідування центру Helen Doron English для Вас і Ваших діток було святом!

Просторі та світлі класи, якісні навчальні матеріали, дружня атмосфера – все це сприяє приємному та цікавому процесу вивчення англійської для дітей у м. Сарни.

Весела англійська для дітей – Сарни

Наші викладачі – це сім’я, яка кожен день зустрічає Вас з посмішкою. Кожен з нас є фахівцем у своїй галузі та з радістю ділиться знаннями, отримуючи задоволення від успіхів своїх маленьких учнів.

Викладачі – це команда професіоналів, які крім високих професійних якостей, вміють і люблять працювати з дітьми. Наші педагоги проходять спеціалізований міжнародний тренінг і постійно підвищують кваліфікацію на організованих Освітньою Групою Хелен Дорон семінарах.

Міжнародні стандарти навчання

Ми – частина міжнародної компанії, і тому пропонуємо міжнародні стандарти навчання. Крім того, система вивчення англійської для дітей (Сарни) за методикою Helen Doron Englishзапатентована і не має аналогів в Україні.

Учні отримують можливість пройти якісну підготовку та скласти міжнародні іспити Cambridge ESOL, які визначають рівень володіння англійською мовою. По завершенні навчальної програми студенти проходять тестування та отримують іменний сертифікат від Helen Doron English.

Принципи викладання англійської для дітей, Сарни

Успіх і високі результати досягаються завдяки дотриманню основних наших принципів:

  • В групі займається від 4 до 8 дітей, і тому викладачі приділяють максимум уваги дитині і дають можливість розкрити свій потенціал.
  • Ми використовуємо унікальні навчальні матеріали та посібники.
  • Наші навчальні програми побудовані чітко та послідовно, з урахуванням вікових особливостей і загальних знань дитини. Це означає, що ми можемо запропонувати Вам як курс для новачка, так і курс для дітей з певним рівнем знань.
  • Ми пропонуємо систему регулярних занять і можливість відпрацювання пропусків.

«Англійська Хелен Дорон» – для кожної дитини

У нашому центрі ніколи не забудуть привітати Вашу дитину з днем народження. А ще наші педагоги обов’язково готують тематичні уроки на святкові дні. Яскравий період в житті нашого центру – це літо.

Саме тоді починається літній курс англійської для дітей у Сарнах. У дітей є можливість весело проводити час в компанії одноліток, при цьому дізнаючись багато нового про життя в різних країнах світу.

Наша студія англійської мови Helen Doron English відкрита для кожної дитини. Ми завжди готові підібрати для Вас зручний час занять. Англійська Хелен Дорон – це завжди весело, цікаво, незабутньо, а головне, ефективно. Відвідайте наш центр вже сьогодні та отримайте своє перше безкоштовне заняття.

icon-1
Scroll to Top