Відгуки про школу англійської для дітей Сарни

круто!

Rated 5 out of 5
02.08.2021

Нам дуже подобаються заняття в Хелен Дорон! Дитина завжди з радістю збирається на них та спішить до своєї групи. та викладача 🙂 Що може бути краще? І вже досить багато слів знає, інколи, коли просто гуляємо, деякі слова називає англійською

Ірина

Все просто супер. Хотіла б відмітити відмінний підхід до кожної з дитини.

Rated 5 out of 5
02.08.2021

Записала двох дітей ( дівчатка 4 та 11 років) на гурток англійської мови в організацію “Helen Doron ” у місті Сарни. Після кожного заняття у дівчат неймовірні враження. Вже після декількох відвідувань , рівень знань з англійської мови відчутно покращився. Лояльні ціни та сучасне обладнання тільки заохочують до ходіння на гурток . А приємні подарунки сприяють кращому засвоєнню матеріалу, та бути активними на занятті. Бажаю усім батькам спробувати, та віддати своїх дітей на вдосконалення знань разом з висококваліфікованими фахівцями, які відмінно справляються з поставленою задачею.( тим паче що перше заняття безкоштовне?)

Поліченко Ірина

Ми вивчаємо англійську мову у Helen Doron English Sarny

Rated 0 out of 5
31.07.2021

Ми вивчаємо англійську мову у Helen Doron English Sarny з 3 місяців. І ні, це не рано, тому що ми її вивчаємо легко та природньо. Від того часу ми любимо слухати пісеньки та дивитися мультики тільки англійською мовою. Заходимо у студію і відразу біжимо в клас, сідаємо на своє місце із великим бажанням чекаємо на урок. Ми старанно повторюємо рухи, граємо в ігри, робимо творчі завдання, вчимо нові слова із легкістю і в кінці заняття зовсім не хочемо іти додому, а для нас, як для батьків, чути як наша дитина у 2 роки говорить англійською мовою та співає пісні, це гордість за свою донечку.
Дякуємо всьому Helen Doron English Sarny за можливість вивчати англійську мову, як рідну в нашому місті Сарни.

Криницька Галина

Добре, що ви є

Rated 5 out of 5
29.07.2021

Обережно)) ваші діти будуть питати “як англійською?” все, то ж доведеться підтягувати свої знання теж. Заняття веселі та цікаві, діти ходять з задоволенням.

Катерина

Ми у захваті!!!

Rated 5 out of 5
20.07.2021

Ми у захваті!!!
Із задоволенням ходимо на заняття з позитивним настроєм. XELEN DORON прищепила любов моєї дитини до англійської мови. Дівчатка – молодці, молоді, але досвідчені, знають свою справу, завжди вміють знайти підхід та спільну мову з дітками. Ви СУПЕР, так тримати??

Нікітчук Тетяна

Найкраще для дітей в Сарнах!

Rated 0 out of 5
15.06.2021

Hello!
Я мама 11 річної дівчинки Анюти , яка відвідує школу Helen Doron з 5 річного віку! Вирішила написати відгук, так як нещодавно була присутня на уроці своєї доні. Атмосфера бомбезна) За урок , що триває годину діти встигають пограти у декілька цікавих ігор, поспівати англіською, виконати усне і письмове завдання у зошиті. Дуже сподобалось, що навіть шуткують на уроці вони англіською. Наш викладач Інна (а ми знайомі ще з наших перших уроків ,багато років тому) чудово знаходить підхід до кожної дитини ,чи то маленькі 5 річні діточки ,чи такі як наші підлітки, з якими часом не дуже легко проводити урок)
Студенти школи чудово володіють матеріалом, який їм викладається. Отже, дякую Вам шановні викладачі за Вашу працю та професійний підхід. Особлива подяка директору школи Наталі за те, що дітки нашого міста можуть долучитися до такої величезної спільноти Helen Doron! ?
Thank you !!!

Світлана

Англійська мова для дітей

Rated 5 out of 5
29.05.2021

Буду відвертою, рішення про навчання у навчальному центрі Helen Doron прийняли самі без згоди доньки, але вже після перших уроків вона почала із задоволенням відвідувати таку школу. З самого початку нас зустрічають привітні працівники, які з усіх сил намагаються надати якомога більше інформації, зацікавити та надихнути. Всі ми звикли, що навчання – це серйозний процес, котрий вимагає багато сил, відповідальності та заучування. В Helen Doron зовсім інший підхід до навчання. Перш за все тебе зустрічаєють з посмішкою, яка відразу надихає на позитив. Всі заняття проходять у дружній атмосфері. Прийшовши на заняття, не лякаєшся того, що ти чогось не знаєш, можна все запитати і тобі завжди прийдуть на допомогу. Цікава форма занять, де навчання проходить весело та креативно у формі легкого спілкування, ігор. Є індивідуальний підхід до кожного учня. Також хочу підкреслити особливо високу педагогічну майстерність викладачів, які віддаються своїй справі на всі 100%

Назарук Наталія

No Title

Rated 5 out of 5
15.05.2019

Заняття проходять в цікавій для дітей формі: різноманітні креативні завдання, ігри, співи. І все це лише англійською! Моїй дитині подобавється, а це для мене найголовніше.

Оксана

Написати відгук