Наталія Никончук, керівник і викладач навчального центру:

«Студія Англійська Хелен Дорон у нашому місті – це захоплююче місце, яке дає можливість нашим дітям вивчати іноземну мову без зусиль. Адже у нас, дітки мають можливість пізнавати світ англійської за допомогою різних героїв, пісень, танців, ігор – для малечі це дуже цікаво і має неабияке значення. Відвідуючи заняття у нашій студії, дітям не потрібно заучувати речі, які їм не цікаві. Позитивна мотивація і зацікавленість дітей – це основа наших занять, яка веде до швидкого засвоєння, розуміння, сприйняття і відтворення дитиною іноземної мови.
Відкриття студії Англійська Хелен Дорон у нашому місті – це мрія заради наших дітей, яка стала реальністю. Діти – це найцінніше, що ми тільки можемо мати у своєму житті взагалі. Наша школа – це місце, де ДІТИ ПОНАД УСЕ. »

Закінчила Національний авіаційний університет, здобувши кваліфікацію магістра філології.
Коли у мене з’явились власні діти, як філолог, я довго шукала методику навчання англійської для дітей, яка дозволила б мені зацікавити малечу у процесі вивчення іноземної мови. І ось вона – авторська методика Хелен Дорон – метод вивчення англійської як рідної мови. Після того, коли я пройшла спеціалізовані тренінги для викладачів за даною методикою, я зрозуміла, що це те, що я шукала, що це те, що так потрібно нашим дітям. Ігри, картинки, танці, співи – все складається у пазл, який ми, викладачі, створюємо на наших заняттях, тим самим спонукаючи дітей до пізнання світу англійської. І саме це стає тим поштовхом, який дає дуже високі результати. І той блиск в очах дітей, та радість, яку діти випромінюють на заняттях, щирі усмішки  – це все робить  моє повсякденне життя таким захоплюючим. Я всі свої ідеї, думки,  захоплення вкладаю у розвиток студії та у кожен проведений урок  – це те, що змушує вдосконалюватись, розвиватись.

 

Знайомтесь – це Таня, СТАРШИЙ викладач за методикою Хелен Дорон

.

Вона ніколи не сидить на місці, постійно прагне розвитку і удосконалення. Тетяна закінчила Сарненський педагогічний коледж, де отримала диплом вчителя початкових класів з кваліфікацією англійська мова. Зараз продовжує навчання в Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ) на факультеті іноземної філології.

Та найбільша цінність – це те, що Тетяна – (незважаючи на те, що практикує нашу методику лише 1 рік) – справжній експерт нашої методики. Вона розуміє найдрібніші аспекти, які втілює в наших центрах на 100% . Це викладач, який слідкує за дотриманням кожної дрібниці, якої б важливості вона не була.

Таня дуже любить дітей та спілкується з ними на рівних, тому діти йдуть на заняття із задоволенням. Вона може знайти спільну мову, як і з дитиною до року, так і з підлітками. Прагне не просто давати дітям знання, а й навчати їх вчитися впродовж всього життя. Тетяна творча людина, любить handmade, малювати, читати та цікавиться психологією.