835 Views

Школа раннього розвитку

Усі батьки мріють дати своїй дитині тільки найкраще. І починається це ще з дитинства. Популярності зараз набирає ранній розвиток дитини. Тепер, у буквальному розумінні, батьки намагаються дати якомога більше знань дитині ще у трирічному віці. Але чи означає це, що вже малюком дитина повинна володіти іноземною мовою та вміти складати стовпчиком?  І наскільки це буде корисно?

У навчальних центрах Англійська Хелен Дорон усі заняття побудовані виключно з урахуванням природнього ходу розвитку дитини. У цьому віці у малюка домінує ліва півкуля мозку, яка відповідає за образне мислення та творчість. Тобто, дитина пізнає цей світ самостійно через дотики, звуки, тактильні відчуття. Усе це враховано у заняттях для найменших.

Заняття з англійської мови для підлітків чи немовлят повинні будуватися із  врахуванням індивідуальних вікових особливостей. Якщо для підлітків доцільним буде логічний виклад матеріалу, вивчення  віршів та текстів, ведення діалогів та обговорень, то для малюків треба використовувати  різноманітні ігри, поробки, творчу діяльність та перегляд мультфільмів.

Насправді мозок малої дитини запрограмований на інтенсивний розвиток, але кожна навичка повинна формуватися на певному етапі. Наприклад, до двох років у малюка формуються центри сприйняття та відтворення усної мови. Якщо на цьому етапі малюку тільки показувати навчальні картки, то центри залишаться пасивними, і результату не буде.

 

Особливості навчання

  • Заняття проходять у дружній та цікавій атмосфері, під кутом гри і творчості. Дитина безсумнівно отримає багато позитивних емоцій від самого процесу. А, як відомо, це найважливіша умова успішного розвитку.
  • Навчання в групі забезпечує розвиток комунікативних навичок у малюків.
  • Невелика кількість учнів в групах забезпечує дітей повноцінною увагою викладача. Під час занять кожна дитина має можливість проявити себе, розкритися особистісно. В свою чергу вчитель знаходить свій індивідуальний підхід до кожного студента, аби створити найбільш сприятливі умови для отримання знань.
  • Найголовніше, що у дитини сформується позитивне відношення до вивчення англійської мови і процесу навчання загалом.