661 Views

Про важливість перебування дитини в іншомовному середовищі

Якщо півстоліття тому іноземна мова була доступною для вивчення лише вищим прошаркам суспільства, а кілька десятків років тому її  вивчали лише ті, хто збирався пов’язати з нею свою трудову діяльність, то зараз потребу у таких знаннях відчувають всі, навіть люди похилого віку і малеча. Пов’язано це з інтенсивним розвитком нашого суспільства.

Дійсно, без знання іноземної мови, тим паче англійської, нам не обійтись. Доросла людина може свідомо прийти до такого рішення, взятися за книжки, відео уроки чи курси і вивчити мову. А от що робити з маленькими дітьми? На щастя, є відповідь на це питання. Найефективніше у такому випадку помістити дитину в англомовне середовище.

Так відбувається процес несвідомого поглинання іншомовних слів. Чим раніше дитина опиниться в такому середовищі, тим краще спрацює ця методика. Змалечку дитя сприйматиме іноземну мову не як іноземну, а як другу рідну. Так формуються так звані “bilingual infants” (двомовні діти). Методика Хелен Дорон пропонує занурювати дитину в англомовну атмосферу не лише під час занять, а ще й вдома, прослуховуючи спеціальні пісні та переглядаючи мультфільми, розроблені окремо для кожного курсу з урахуванням вікових особливостей дітей. Влітку запропонований більш інтенсивний курс, який передбачає 20 годин англомовного середовища на тиждень. Разом з викладачами діти гратимуть у різноманітні ігри в приміщенні та на свіжому повітрі, проводитимуть захоплюючі експерименти, переглядатимуть англомовні фільми-мультфільми, а разом з цим ще й розширюватимуть свій кругозір, дізнаватимуться багато цікавого про світ і ділитимуться тим, що знають самі.

Команда Хелен Дорон чекає на Вашу дитину і вірить, що навчання буває легким! Особливо там, де діти – понад усе!