Правила гри Smart Cookie

Ви напевно знаєте, що кожен куточок людського мозку відповідає за певну функцію. Ліва півкуля відповідає за логічне мислення, права – за візуалізацію та творчість.

Мета гри: гравці змагаються один з одним, виконуючи завдання та отримуючи за них бали. Всього у грі 9 типів різних завдань. Гравець, який збирає найбільше карток – перемагає.

Підготовка до гри: Перемішайте усі картки та покладіть зображенням донизу у центрі, щоб усім гравцям було зручно дотягнутись до них.

Хід гри: наймолодший гравець перевертає першу картку зображенням догори і гра починається одночасно для всіх. Тепер задача кожного учасника – першим знайти правильну відповідь. 

Якщо Ви дали правильну відповідь, накрийте картку рукою, скажіть свій варіант відповіді та покажіть картку усім гравцям, щоб вони перевірили правильність Вашої відповіді. 

Важливо! У кожному раунді розглядається лише одна відповідь одного гравця.

Якщо відповідь правильна: заберіть картку і покладіть перед собою зображенням донизу. 

Якщо відповідь неправильна: скиньте одну із своїх карток та пропустіть наступний раунд, картка на яку Ви невірно відповіли також йде у загальну колоду. 

Кінець гри: Гра закінчується, коли в колоді більше немає карток. Гравець, який зібрав найбільшу кількість карток – перемагає!

Склад гри: 

Типи завдань: 

  • Which colour doesn’t belong? Знайдіть який колір зайвий.
  • Guess the idiom. Складіть з поданих слів популярну англійську ідіому. Не забудьте перевірити, що вона означає.
  • Tongue Twisters. Швидко і правильно скажіть скоромовку. 
  • Word Search. Знайдіть слова, подані у завданні у верхній частині картки. 
  • Name 4 words starting with letter. Назвіть 4 слова, що починаються з літери, яку Ви бачите на картці.
  • Make 5 new words out of the letters in the word. Складіть 5 нових слів з літер, що є у слові написаному на картці. Кожну літеру можна використовувати стільки раз, скільки вона зустрічається у слові у завданні. 
  • Find the outline of the country. Знайдіть контури країни, що написана у завданні у верхній частині картки.
  • Guess the rebus. Розгадайте ребус. 
  • Touch. Уважно подивіться навколо та знайдіть і доторкніться до предмета, що підходить до опису на картці. Спробуйте бути найспритнішими та не забудьте назвати цей предмет англійською!

Keep calm and have fun!

icon-1
Scroll to Top