Правила гри Smart Cookie Junior

Ви напевно знаєте, що кожен куточок людського мозку відповідає за певну функцію. Ліва півкуля відповідає за логічне мислення, права – за візуалізацію та творчість.

Мета гри: гравці змагаються один з одним, виконуючи завдання та отримуючи за них бали. Всього у грі 8 типів різних завдань. Гравець, який збирає найбільше карток – перемагає.

Підготовка до гри: Перемішайте усі картки та покладіть зображенням донизу у центрі, щоб усім гравцям було зручно дотягнутись до них.

Хід гри: наймолодший гравець перевертає першу картку зображенням догори і гра починається одночасно для всіх. Тепер задача кожного учасника – першим знайти правильну відповідь. 

Якщо Ви дали правильну відповідь, накрийте картку рукою, скажіть свій варіант відповіді та покажіть картку усім гравцям, щоб вони перевірили правильність Вашої відповіді. 

Важливо! У кожному раунді розглядається лише одна відповідь одного гравця.

Якщо відповідь правильна: заберіть картку і покладіть перед собою зображенням донизу. 

Якщо відповідь неправильна: скиньте одну із своїх карток та пропустіть наступний раунд, картка на яку Ви невірно відповіли також йде у загальну колоду. 

Кінець гри: Гра закінчується, коли в колоді більше немає карток. Гравець, який зібрав найбільшу кількість карток – перемагає!

Склад гри: 

Типи завдань: 

  • Which colour doesn’t belong? Знайдіть який колір зайвий на картці.
  • Odd one out. Знайдіть, що зайве на картці та поясніть свій вибір. Згадайте, як пишуться слова англійською. 
  • Sudoku. Скажіть, яких елементів не вистачає, щоб завершити судоку. Кожний елемент не повинен повторюватись у маленькому квадраті з 4 клітинок, горизонтальній та вертикальній лінії. 
  • Name 4 words starting with letter. Назвіть 4 слова, що починаються з літери, яку Ви бачите на картці.
  • Make a word. Складіть слово з переплутаних літер.
  • Say and show. Одночасно скажіть і покажіть цифри, які зображені на картці.
  • Guess the rhyme. Підберіть риму до слова на картці. 
  • Touch. Уважно подивіться навколо та знайдіть і доторкніться до предмета, що починається з літери на картці. Спробуйте бути найспритнішими та не забудьте назвати цей предмет англійською!

Let’s have fun together!

icon-1
Scroll to Top