496 Views

Усміхаймося частіше!

Від усмішки і похмурий день стає світлішим!

Важко не погодитися зі словами відомої дитячої пісеньки. Усмішка – супровід однієї з найсильніших першопочаткових емоцій людини, яка позитивно впливає на нас та оточуючих людей. Вона супроводжує радість і задоволення.

Вже сама усмішка здатна зробити людину щасливішою, надати неймовірний заряд енергії та зробити звичайний буденний день чудовим!

А хто вміє радіти життю більше, ніж діти? Інколи здається, що діти прокидаються з усмішкою та ніколи не перестають дивитися на світ позитивно. Усмішка не лише дарує хороший настрій, але і може бути незамінним інструментом у вихованні та навчанні. Досягнути бажаного результату найлегше в ігровій та позитивній формі. Думаю, погодяться всі, що чим більш позитивний та веселий спосіб подачі нового матеріалу, тим легше дитині його запам’ятати. Тільки таким чином процес навчання не буде дратувати маленьких студентів, малюкам буде цікаво, і вони виконають всі ваші завдання із задоволенням. Діти завжди усміхнуться вам у відповідь. Бо саме усмішка викликає довіру до дорослого, стимулює бажання вчитися і допомагає краще сприйняти інформацію.

Тож усміхайтеся завжди, а особливо – під час спілкування з дітьми. Це є найкращий спосіб стимулювання та заохочення до навчання. Спробуйте додати усмішку до звичайного заняття, і результат вас здивує!
Аліна Міщенко, 
викладач навчального центру Англійська Хелен Дорон