5307 Views

Вальс сніжинок на вікні. Як зробити 3D сніжинку

snowflake-1

Різдвяний адвент календар. День двадцять другий

Напередодні свят долучаємо дітей до прикрашання будунку. Морозні малюнки на вікнах точно піднімуть вам настрій. Як їх зробити? Найпростіший і безпечний спосіб – нанести їх за допомогою зубної пасти.

Перший спосіб

Видавіть на палець дитини білу зубну пасту і хай малює пальцем як летять сніжинки, сніговика, зірочки чи різдвяний чобіток.
Врахуйте, що спочатку лінії будуть виходити широкими і товстими, а потім більш тонкими і прозорими.

Другий спосіб

Можна потренуватися з малюнком, попередньо виконавши його на папері. Потім видавіть білу зубну пасту в невеличку мисочку, добре її перемішайте. Зануривши пензлик в пасту, починайте створювати візерунок на вікні.

Для промальовування дрібних деталей використовуйте більш тонкий пензлик. У разі, якщо зубна паста починає підсихати та стає занадто густою, додайте в неї трохи води.

Для Діда Мороза чи іграшок на ялинці використовуйте кольорову зубну пасту. Варто пам’ятати, що все добре в міру: занадто щільний дизайн не викликає приємних емоцій.

Третій спосіб

Трафарети ялинок, сніжинок, сніговиків, будиночків, янголят та оленів можна купити вже готовими або зробити самостійно, вирізавши з паперу. Трафарет трохи смочіть водою та прикладіть до поверхні скла в бажаному місці. Трохи притисніть. За потреби промокніть залишки води сухою ганчіркою.

Три горошини зубної пасти ретельно змішайте з однією столовою ложкою води. В отриманий розчин вмочіть губку, а потім губкою легенько торкайтися тієї частини скла, де знаходиться сніжинка. Експериментуйте з сухою і мокрою губкою для нанесення малюнка: суха губка – зафарбовує сильніше, а мокра – створить ефект «розводів».

Інший варінт – використати зубну щітку. Також вмокніть її в розчин з води та зубної пасти. Піднесіть щітку до сніжинки та кілька разів клацніть по ній пальцем, щоб бризки розлетілися по всьому склу. Оббризкайте таким чином всю сніжинку по контуру, заповнюючи всі внутрішні щілини. Коли зубна паста підсохне, акуратно зніміть трафарет.

Сніжна англійська

Чарівні новорічні мотиви на склі необдмінно сподобаються дітям. До речі, в процессі творчості можна ще й англійську вчити. Спробуйте всі дії називати англійською мовою.

How to make impression of a frozen Christmas window:

Place the cut out snowflake on a window or a mirror.
Mix toothpaste and water.
Use toothbrush to spray toothpaste mixture around the snowflake.
Peel the snowflake off.

Коли малюнок на склі набридне, його можна легко змити водою. Це навіть піде на користь склу – зубна паста додасть йому блиску.

Об’ємна сніжинка

Продовжуємо казково прикрашати весь будинок та весело вивчати англійську з дітьми

Ви можете запитати дитину, чи хоче вона зробити 3D сніжинку з паперу та запропонувати подивитися покрокову інструкцію англійською мовою:
Do you want to make a large 3D paper snowflake?
Then watch a step by step instruction please!

Вальс сніжинок

Як дивовижно танцюють сніжинки у виконанні Королівського балету Великої Британії.

Дізнайтесь у дитини, чи бачила вона коли-небуть як танцюють сніжинки та запронуйте їй насолодитись цім дійством:
Have you ever seen the waltz of the snowflakes? Enjoy it!

Найбільш допитливим буде цікаво потрапити за лаштунки та дізнатися, як створювалися декорації та спецфекти.

Більше ідей для вивчення англійської мови взимку