944 Views

Соціальний проект від Helen Doron English в місті Полтава

Соціально орієнтована акція “Young Heroes. Readers are Leaders” успішно закінчилася в місті Полтава і ми вже отримали величезне дякуємо від дитячого будинку Малютка в місті Кременчук.

Ось як все було.

Коли весна ніяк не хотіла починатись і кучами снігу засипало місто, ми вирішили зробити тиждень, присвячений читанню. Тож діток попросили принести на урок дві книжки: одну найулюбленішу, а іншу – ту, що можна подарувати дітям у яких немає книжок.

Англійська для дітей Полтава

Урок Англійської для дітей Полтава

Заняття Англійською Полтава

Це був неймовірний тиждень! Таких цікавих книжок разом і таких вогників у очах ми не бачила давно. То були книжки і з підводним світом у 3д форматі, розміщенні по періодам існування динозаври, книга хоробрості з дуже корисними порадами, дитячі улюблені казочки і навіть страшилки.

Читати англійською Полтава

А саме головне, що коли дітей запитували про що ця книжечка, то їх було не зупинити! Емоції бушували, ми дуже задоволені, що наші діти полюбляють і слухають книжки із задоволенням.

Читання англійською Полтава

Англійська мова Полтава

А що казати про ті книги, котрі ми збирали до дитячого будинку! Їх було стільки, що всі полички були заповнені! Діти та їх батьки приносили цілими пакетами книжечки для інших. Вони з гордістю отримували наклейки юних героїв та саме головне, що вони розуміли куди ми збираємо ці книги. Запитували про дітей, що потребують книг та віддавали їх без вагань.

Англійська мова у Полтаві

Англійська для дітей у Полтаві

За цей період нам пощастило виступати на місцевому радіо з проханням долучитись до акції. Жителі міста Полтави охоче взяли участь в нашій акції. Наша поличка поповнилась новими книгами, а ще ми мали честь познайомитись з полтавським автором дитячої книги, який теж прийшов не з пустими руками.

Ми дуже вдячні за можливість бути корисними!