Курси англійської мови Софіївська Борщагівка

Англійська для дітей Софіївська Борщагівка

Центр вивчення англійської мови Хелен Дорон на Софіївській Борщагівці гостинно відкрив свої двері для усіх дітей від 3-х місяців до 19 років у 2021 році.

"Англійська Хелен Дорон" – це міжнародна мережа навчальних центрів, які більше 30 років працюють за методикою лінгвіста Хелен Дорон.

Запрошуємо поринути у неймовірний світ англійської мови в центрі Хелен Дорон у Вишневому та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття!

Методика вивчення англійської для дітей

Методика Хелен Дорон, заснована у 1985 році, передбачає вивчення англійської мови для дітей як рідної, як "музику мови". Процес навчання – це постійне спілкування виключно англійською мовою під час виконання ігрової діяльності – гра, спів, малювання, танці, тощо. Вже більше 3-х мільйонів дітей у 36 країнах спілкуються англійською завдяки цій методиці.

Уроки англійської мови для дітей з "Англійською Хелен Дорон" - це не тільки заняття англійською, а й творчість, акторське мистецтво, розвиток логічного мислення та розширення знань про навколишній світ. На заняттях малюки навчаються спілкуватися, пізнають оточуюче середовище, розвиваються як самостійні, впевнені в собі та освічені особистості.

Курси англійської мови Вишневе

Рання Англійська Хелен Дорон - це 16 чітко складених програм для дітей віком від 3-х місяців до 12 років: 

Англійська Хелен Дорон для підлітків - це 4 рівні  підготовки підлітків у віці від 12 до 18 років, розроблені з урахуванням їх потреб та інтересів.

  • Англійська для підлітків (від 12 до 19 років). Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші переваги:

  • Вивчення англійської мови за автентичними матеріалами Хелен Дорон. Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.
  • Наші вчителі проходять міжнародну підготовку з викладання за методикою Хелен Дорон, що підтверджується міжнародним сертифікатом, та регулярно підвищують рівень кваліфікації.
  • Навчання проводиться у маленьких групах від 4-х до 8-ми дітей, враховуючи індивідуальний підхід до кожного учня, два рази на тиждень від 45 до 90 хв. в залежності від курсу. Батьки можуть перебувати на заняттях разом із маленькими дітьми. Ми пропонуємо зручний графік відвідування та проходження пропущених занять в паралельних групах.
  • Уроки англійської продовжуються і поза межами навчального центру шляхом прослуховування аудіоматеріалів, перегляду відеоматеріалів на навчально-пізнавальному інтернет-порталі www.kangiclub.com, на каналі YouTube  Пісенний клуб. Для дітей від 3 до 6 років розроблено мобільний додаток "Fun With Flupe English Words". У підлітків є можливість спілкуватись у соціальних мережах  із однолітками з різних країн світу, а також слухати стильну музику та продовжувати вивчати англійську на www.helendoronradio.com.

Комфортна атмосфера

Центр "Англійська Хелен Дорон" на Софіївській Борщагівці за адресою вул. Щаслива, 43 запрошує дітей від 3-х місяців до 19 років. Навчання проводиться у зручних навчальних кімнатах. Є ігровий куточок для дітей, місця очікування для батьків.

Ласкаво просимо поринути у неймовірний світ англійської мови в центрі Хелен Дорон у Вишневому та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття!

blank blank

Наші новини

Запишіться на безкоштовний урок!