1251 Views

Чому Аніка з Іспанії улюблений викладач вже 7 років?

Anika from Seville, Spain

Енергійна Аніка з Севільї (Іспанія) вже 7 років є улюбленим викладачем своїх студентів.

Зародження любові до англійської

“Моя родина говорить лише іспанською і зовсім трішки французькою. Сім’я постійно заохочувала мене розвиватися, коли я була маленькою. І я пробувала карате, плавання, мистецтво… все! Але у жодному з них мені нічого не вдавалося. Потім мама відкрила в мені співочий талант, і коли мені було чотири, я заспівала “The Beatles” англійською! З того часу я почала вчити англійську мову. ”

Оригінальність підходу

Після здобуття вищої освіти Аніка почала викладати в одному з навчальних центрів Севільї. Молода дівчина мала дуже оригінальний зовнішній вигляд. Колір волосся змінювався від рожевого до блакитного. Але власників центру це аж ніяк не збентежило. Таким же як її зовнішній вигляд, креативними були й її заняття.

Чим методика Хелен Дорон відрізняється від інших курсів англійської мови

“Я бачила, як діти ненавидять англійську мову, розглядаючи її як предмет, який потрібно запам’ятати, щоб здати іспити, без реального використання. А наші учні люблять приходити на заняття. Ми надаємо їм досвід на основі їхніх особливостей та інтересів. У нас є лише один шанс, щоб вони полюбили англійську мову. Я створюю ігри, в які їм подобається грати, оскільки підготовка до занять є великою частиною методології. Усі вчителі готують матеріали разом, створюючи синергію, яка відбувається тільки тут».

Послання батькам, які роздумують про зарахування своїх дітей до Helen Doron English

“Зробіть це! Англійська мова є невід’ємним елементом майбутнього Ваших дітей. Чим раніше вони почнуть її вивчати, тим краще. Вони вивчатимуть не тільки мову, але й її практичне застосування, збагачуватимуть свою культуру, і навчатимуться з посмішкою».