1294 Views

Казкова англійська весна

Наближається весна, і ми готуємося відзначати перше весняне свято – Міжнародний жіночий день! Учні навчальних центрів Англійська Хелен Дорон розучують пісні і рухи до них, декламують вірші, вчать ролі для постановок, щоб якомога яскравіше і цікавіше привітати своїх дорогих мам та бабусь!

англійська весна

У школах англійської для дітей відбувається щось чарівне – це магія Хелен Дорон! Всі ми знаємо, як діти люблять свята, підготовку до них, передчуття подарунків, загальний ажіотаж. Оскільки одним з основних девізів вивчення мови в центрах Англійська Хелен Дорон є «Англійська через гру: весело і з задоволенням!», про що свідчать навіть назви курсів для діток: «Fun with Flupe» («Весело з Флюпом») і “More fun with Flupe “(« Ще веселіше з Флюпом »), можна собі тільки уявити, чого чекають діти від дня святкування! Будь-яке свято для нас – це не тільки можливість привітати своїх близьких, але й шанс проявити себе!

Все починається з підготовки. Викладачі відповідають за прикрашання центрів, готують їх до урочистої події. Самий чудовий момент – це коли діти приходять на урок і потрапляють в казку: ще вчора стіни були в яскравих плакатах з алфавітом і правилами читання, а вже сьогодні все рясніє різнобарвними гірляндами з квітів!

Вивчається граматика, проходиться необхідний матеріал і, паралельно, розучуються вірші, співаються пісні, шиються костюми.

І ось – це день настав!

Чесно зізнаюся, як викладач, ти хвилюєшся не менше за дітей! Зазвичай стоїмо (нашому колективу пощастило працювати в двоповерховому центрі) на другому поверсі і з трепетом прислухаємося, як діти готуються – щось шарудить, щось падає, мами застібають, приклеюють, підшивають … І вже за мить на сходи спурхують, ніби з’явилися з казок і мультфільмів – Білосніжка, Спайдермен, Звіздар, Попелюшка і ще безліч героїв. Свято розпочалося!

Батьки підтримують, аплодують, підказують своїм діткам, безупинно фотографують і захоплюються – виявляється, моя дитина багато знає! Діти беруть участь у конкурсах, декламують вірші, дивують батьків, вчать англійську і насолоджуються життям!

В кінці заняття, присвяченого святкуванню, всі діти отримують подарунки – вони сміються, жують печиво і радіють. А разом з ними – і дорослі, які, несподівано для себе, раптом теж починають вірити в щастя, в нові відкриття, нові знання, нове життя!

Олександра Лілія,
Викладач навчального центру Англійська Хелен Дорон