2071 Views

Нагорода для Helen Doron English від Stevie Awards for Women in Business

Освітня група Хелен Дорон відзначена премією «Most Valuable Corporate Response» за глобальну підтримку та роботу, яку компания показала під час пандемії COVID-19.

Helen Doron Educational Group отримала бронзову нагороду від престижної премії Stevie Awards for Women in Business, яка нагороджує жінок-керівників, підприємців, працівників та компанії, якими вони керують у всьому світі. Нагорода Stevie Awards вважається головною світовою бізнес-нагородою. Це велика честь для всієї мережі франчайзингу Helen Doron .

Helen Doron Educational Group отримала бронзову нагороду в номінації «Most Valuable Corporate Response» категорія «Глобальна підтримка під час пандемії COVID» серед 1500 номінантів, які були представлені в цій категорії.

Видатні судді Stevie Award були дуже вражені зусиллями, які доклала наша компанія для збереження навчального процесу та підтримки працівників в такі складні часи:

“Ваша робота, спрямована на те, щоб діти розважалися, навчалися та конструктивно займалися під час пандемії надзвичайна. Ми вражені, як вам вдалося розгорнути та адаптувати свою роботу так швидко в умовах пандемії. Молодці.”

Під час вручення нагороди засновниця компанії Хелен Дорон Helen Doron Educational Group зазначила: «Як і у випадку з трьома попередніми Global Franchise Awards  та премією «Жінки в бізнесі», ця відзнака для всіх у нашій мережі, разом ми продовжуємо надавати повну підтримку та керівництво, необхідні для досягнення ділових і освітніх досягнень під час навчання в умовах несподіваної глобальної пандемії. Отримання цієї нагороди підкреслює нашу відданість цілодобовій підтримці нашої франшизи, що служить прикладом того, наскільки важливо позитивно реагувати на кризу та використовувати її як можливість розширити бренд. Ми підготували понад 4000 активних викладачів і зберегли навчальний процес для наших студентів, завдяки всім відданим і пристрасним професіоналам навчального центру. Дякуємо всім у родині Хелен Дорон, включаючи всіх наших франчайзі, викладачів, студентів та батьків, адже ви всі є невід’ємною частиною нашого успіху!»