Як вберегти дитину від стресу та подарувати щасливе майбутнє?

blank

Як допомогти дитині впорається з тривогою та стресом і наповнити дитинство щасливими моментами:

  • Зробіть все можливе, аби дитина не відчула суттєвих змін у своєму розкладі дня: всебічний розвиток, шкільні заняття, вивчення мов та спортивне виховання не повинно ставитись на паузу, адже життя триває.
  • Дайте дітям можливість розповісти про свої почуття. Ви можете почати з розмови про свої почуття, а потім запропонувати їм поділитися. Дайте їм час відповісти і уважно вислухайте, не намагаючись нічого змінювати або виправити.
  • Зберігайте загальний розпорядок життя досить передбачуваним і послідовним – це дуже ефективно знижує тривожність і дратівливість у дітей різного віку.
  • Переконайтеся, що протягом дня у вашої дитини досить фізичної активності. Рух – один з ключових способів, якими наш мозок і тіло справляються зі стресом і сильними емоціями і долають його. Надаючи час для фізичних рухів, ви даєте дітям ключовий інструмент для зняття стресу, який може накопичуватися протягом дня.
  • Переконайтеся, що ваша дитина висапається. Хороший сон вночі є ключовим компонентом, що допомагає дітям залишатися емоційно стабільними протягом дня.
  • Допоможіть їм залишатися на зв’язку з іншими людьми – проводите час або телефонуйте друзям і родичам, разом грайте в ігри або головоломки, робіть листівки для літніх людей або тих, хто ізольований.

Використовуйте кожну хвилину з  користю та отримуйте від життя задоволення.

icon-1
Scroll to Top