475 Views

Це успіх! Білінгв в Португалії завдяки англійській Хелен Дорон

Едуардо Каранчо з Лісабона, Португалії, 9 років, 5 з яких він є студентом центру Хелен Дорон в Одівелас. Його старша сестра Беатріс, якій 20 і його батьки Педро і Ізабелла, економісти.

Батько Едуардо, Педро, з гордістю розповів нам про успіхи свого сина: «Едуардо близький до того, щоб стати білінгвом (опанувавши португальську та англійську) і я думаю, він зможе говорити англійською ідеально, завдяки заняттям в Хелен Дорон! Йому весело на уроках і він вважає їх цікавими, як результат-його англійська набагато краще ніж у його друзів, які не відвідують Хелен Дорон.

Чому батьки Едуардо вважають важливим для своєї дитини мати високий рівень англійської мови? «Англійська є і завжди буде глобальною мовою. Тому будь-яке навчання повинно включати англійську  з малих років. Коли ми вибирали мовну програму для сина, ми зупинилися на Хелен Дорон, тому що це природний метод.

На додаток, заохочений батько, гідно  оцінив легкі у використанні додатки, які урізноманітнюють програми Хелен Дорон, такі як Jump with Joey and More Jump with Joey за допомогою технології доповненої реальності.

Педро зазначає, що він завжди рекомендує заняття в Хелен Дорон друзям, так як «унікальна методика- це спосіб вивчати іноземну мову без зусиль».