615 Views

Це успіх! Англійська Helen Doron -вибір №1 серед вчителів та студентів

Креативна хорватська вчителька центру Хелен Дорон Теа Туда, шле привіт із Загреба, де вона живе зі своєю молодшою ??сестрою. Після вивчення англійської мови і літератури в університеті, Теа почула про Хелен Дорон і вирішила пройти курс підготовки, щоб стати вчителем центру англійської мови Хелен Дорон.

Tеа ділиться досвідом: «Як тільки я почала викладати в школі Хелен Дорон, я зрозуміла, що це моя робота. Вона енергійна, креативна і я відчуваю велику віддачу. Я люблю працювати з дітьми тому, що з ними жодна хвилина не проходить нудно. Кожна група особлива і унікальна, тому кожен урок відрізняється і по-своєму цікавий. Робота з малюками може, іноді, бути виснажливої, але коли я бачу їх результати і наскільки їм подобається тут, розумію, що воно того варте!

У методиці Хелен Дорон найбільше мені подобається, що вона сильно відрізняється від того, як викладають англійську в більшості садків і шкіл. Групи менше, тому у дітей є більше можливість говорити і брати участь в іграх. Студенти вивчають мову за допомогою картинок, ігор, пісень і рухів, завдяки чому вони засвоюють матеріал швидше і краще. І іноді вони навіть не усвідомлюють, що вивчають нову мову.

Теа закликає батьків приводити їх дітей в Хелен Дорон: «Кожному з батьків, який хоче, щоб його дитина вивчала англійську в Хелен Дорон, варто відвідати демонстраційний урок, щоб побачити, як проходить заняття і зрозуміти, чому так багато батьків і дітей повертаються в Хелен Дорон рік за роком. Дітям подобається приходити на заняття, тому що тут вони вивчають мову весело, граючись і спілкуючись з однолітками в сприятливій атмосфері. Головним чином, це тому що уроки проходять в маленьких групах, де вчитель може індивідуально працювати з кожною дитиною, де вона добре знає своїх студентів, їх переваги та звички, і адаптує свій урок під потреби групи.

На додаток, Теа хотіла б сказати майбутнім вчителям: «Якщо Ви хочете викладати англійську і Вам подобається працювати з дітьми, школа Хелен Дорон – найкраще місце для Вас. У Вас буде можливість працювати в дружній і креативній атмосфері, зі студентами, які з нетерпінням чекають на кожне заняття і люблять проводити час зі своїм учителем. »