1412 Views

Літній англомовний табір для дітей у Львові

Яскраві літні  канікули у Львові в навчальному центрі “Англійська Хелен Дорон”, що на вул. Вашингтона, 8,  – це унікальна можливість поєднати відпочинок і продовжити вивчення англійської мови разом з улюбленими героями, веселими іграми та майстер-класами, які зроблять канікули Вашої дитини незабутніми!

summer camp

Програма літніх курсів для дітей від 6 років:

Програма літніх курсів від “Англійська Хелен Дорон” розроблена, спираючись на вік і рівень знань дітей, та включає в себе:

  • Театральна майстерність. Театралізована постановка 4-х відомих казок у сучасній інтерпретації. Завдяки участі в постановках діти вивчають і практикують розмовну англійську та весело проводять час.
  • Віртуальні подорожі. Разом з героями навчальних програм студенти відправляються у віртуальну подорож, впродовж якої дізнаються цікаві деталі та факти про 20 країн з усього світу. І все це англійською мовою!
  • Розмовний клуб. Чудова можливість заглибитись в світ англійської мови без обмежень. Вільне спілкування на різні теми додасть впевненості та підвищить рівень розмовної англійської Вашої дитини.
  • Читання книг і перегляд фільмівмультфільмів. Перегляд і прослуховування цікавих історій англійською із залученням дітей до імпровізації, веселих ігор і творчої роботи. Студенти обговорюють сюжети, героїв і події, поглиблюючи знання з англійської мови.
  • Кулінарні майстер-класи. Ми навчимо Вашу дитини готувати. Прості кулінарні рецепти, весела компанія, і, звичайно, все тільки англійською. Весело, смачно і корисно!
  • Творчість. Створення масштабних аплікацій та малюнків, які поєднуються в спільному проекті. Це допоможе дітям знайти нових друзів, провести час весело і творчо.
  • Англомовні екскурсії містом.
  • Світ спорту і квести. Веселі спортивні естафети, захоплюючі ігри, які розвивають логіку і командний дух. І все це англійською мовою.

Вартість: 925 грн. за тиждень.

Розклад літнього табору для дітей уточнюйте, будь ласка, в адміністратора навчального центру “Англійська Хелен Дорон”: Львів, вул. Вашингтона, 8. тел.: (067 )370-20-12