482 Views

Літній курс разом з Англійською Хелен Дорон

Літо – час веселощів та розваг! Це особлива пора, коли хочеться бути безтурботним, не обтяжувати себе всіляким домашніми чи робочими справами. Літо настає в душі, якщо навіть не дивитися в календар. Потреба відпочити виникає не лише в дорослих, а й у найменших. Дітвора трудилася невпинно весь рік, тепер настає час відчути себе по-справжньому щасливим!

Навчальні центри Англійська Хелен Дорон пропонують на цей випадок літній курс. Його особливість полягає в тому, що діти перебуватимуть в англомовному середовищі по 4 години на день. Вони розважатимуться, спілкуватимуться з однолітками та викладачами, які підготували для них багато цікавинок. Цей курс побудований на невимушеному дружньому спілкуванні. Діти проводитимуть експерименти, робитимуть яскраві поробки з різноманітних матеріалів, навіть готуватимуть всілякі смаколики разом з викладачами! Більше того, вони гратимуть в ігри, переглядатимуть фільми чи мультфільми англійською мовою, співатимуть і танцюватимуть! Окрім веселощів на дітей чекає і пізнавальна програма. Найменші будуть ознайомлюватись із актуальними для них темами, такими як фрукти, кольори, тварини, частини тіла, а старші дітлахи будуть вивчати країни світу, читати і писати. Літній курс Англійської Хелен Дорон точно не дасть засумувати навіть найвибагливішим!

Ваша дитина має чудову нагоду розширити свій кругозір, пізнати багато нового про світ, навчитися робити своїми руками цікаві поробки і, звісно ж, знайти нових друзів. Не втрачайте можливість зробити літо Вашої дитини насиченим та яскравим! До зустрічі в Англійська Хелен Дорон!
Наталія Козіна, 
викладач навчального центру Англійська Хелен Дорон