422 Views

Вивчай світ з англійською


Коли в сім’ї народжується маля, кожні батьки бажають віддати йому лише найкраще, навчити тільки добра та, звичайно, розвивати в дитині всі здібності та таланти.

Думаю, кожен погодиться, що потрібно це робити щонайшвидше. Адже в перші роки життя дитина бере від навколишнього світу більше, ніж за все життя. І дуже важливо, щоб навчання було різнобарвним. Тобто вивчаючи англійську не потрібно сконцентровуватися лише на вивченні мови – вивчаючи англійську, можна вивчати і весь світ. Перш за все дитина знайомиться з іншими країнами, традиціями, іншою культурою. Це все відбувається завдяки святкуванню тих свят, які в Україні не популярні, але мають велике значення для країн, мову яких ми вивчаємо. Такими святами звичайно є Хелловін, День Подяки та ін.

Також, вивчаючи англійську, діти отримують велику кількість знань про навколишній світ. Вивчаючи кольори ми вчимо і різноманітні предмети  цього кольору. Вивчаючи тваринок, ми вчимо хто де живе, хто що їсть, хто як каже. Вивчаючи природу, ми вчимо її берегти.  Вивчаючи казки, ми вчимо вірити в добро. Коли ми навчаємо дитину англійської, ми повинні розвивати її уяву та фантазію. Наприклад, на занятті, присвяченому вивченню геометричних фігур, це зробити дуже легко. Роздайте кожному папір з намальованою геометричною фігурою і попросіть домалювати щось так, щоб це стало схоже на рибку, сонечко, подарунок, повітряну кульку і т.д. Ви збагатите не лише словниковий запас дитини, але і її уяву. Розвивайте мислення та фантазію дітей вивчаючи смаки та тактильні відчуття. Постійно задавайте питання типу: уяви, що ти торкаєшся хмаринки, яка вона? М’яка чи тверда? Доторкнися до дощику – він мокрий чи сухий? Саме завдяки таким образним вправам та іграм дитина все запам’ятає швидше.

Ми можемо не лише вивчати мову, але і розвивати пізнавальний інтерес, прагнення до активного пізнання природи, вдосконалювати мислення, увагу та пам’ять.

Аліна Міщенко, 
викладач навчального центру Англійська Хелен Дорон