620 Views

Англомовний табір у Львові

Англомовний табір для школярів у Львові

Навколо світу за 5 днів в англомовному таборі у Львові. Граматику з англійської мови вивчили, контрольні написали на 5, домашнє завдання виконали? Тепер є час для розваг та поглибленого вивчення англійської мови в англомовному таборі для школярів в навчальних центрах у Львові.

Вивчайте англійську мову на канікулах в колі найкращих друзів з 29 жовтня щодня з 9:00 до 15:00.

Реєструйтесь вже сьогодні за тел (067) 505-43-33

На учасників табору чекатиме:

Цікаві квести з Secretory Quest

Тематичні кімнати, цікаві загадки на час. Варто відзначити, що квести – це не тільки розваги, а і користь. Основні переваги участі в даній грі: тренує пам’ять, спостережливість, покращує фантазію, розвиває мотивацію та відкриває нові риси характеру дитини.

Мови Світу

Знайомство з різними мовами світу. Вивчення елементарних фраз та виразів різними мовами. Студенти поринуть у культуру країн світу, познайомляться з незвичними традиціями та цікавими фактами. Знайомство з діалектами та фразеологізмами англійської мови.

Смачні майстер-класи

Як вивчити англійську мову? Мову потрібно постійно використовувати, говорити англійською, читати, писати. Що може бути краще ніж приготування смачних страв та цікава бесіда англійською мовою з однолітками? Увесь процес супроводжуватиметься спілкування англійською мовою. Під час готування ми вивчаємо нові слова та повторюємо вже знайомі. По завершенню майстер-класу на всіх учасників чекатиме смачний обід та дискусії англійською мовою.

Мистецтво

Час для прекрасного. Насичений графік, школа, гуртки, домашні завдання, швидкий тем життя – все це втомлює наших дітей. На заняттях з малювання ми абстрагуємось від світу та поринаємо в прекрасний світ мистецтва. Наші юні художники експериментують, вчаться висловлювати свої почуття та приймати рішення.

Ментальна арифметика

Хочете щоб Ваша дитина рахувала швидше за калькулятор? Під час табору є унікальна можливість опанувати методику швидкого рахування та потоваришувати з цифрами.

Англомовний табір у Львові – це комплекс розваг та навчання. Тематичні тижні, насичені дні. Проведіть канікули з користю з Англійська Хелен Дорон.

Реєструйтесь вже сьогодні за тел (067) 505-43-33