“TAOR Karpaty” – СІМЕЙНИЙ ТАБІР У КАРПАТАХ 🌲🌞💙

Відпочиньте разом з  «Англійська Хелен Дорон»!
Проведіть чудові канікули разом з мережею навчальних центрів «Англійська Хелен Дорон» в безпечному Таор Карпати, найкращому готелі Карпат! Табір триватиме з 11 по 17 липня 2022 р.
Оберіть відпочинок у комфортній та затишній атмосфері. Адже, команда «Англійська Хелен Дорон» разом з Таор Карпати підготувала насичену англомовну програму для наших студентів. Ми зробимо все, щоб подарувати Вам та Вашим діткам незабутні емоції!

У вартість путівки англомовної літньої програми «Англійська Хелен Дорон» входять:
– Щоденні цікаві та пізнавальні заняття за методикою «Англійська Хелен Дорон*» для дітей від 3 до 14 років
– Насичений Speaking Club для школярів та підлітків
– Цікаві англомовні майстер-класи та Helen Doron Song Club
– СПА-центр** для батьків та дітей: басейн з протитечією, дитячий басейн, фінська сауна, хамам, консультація лікаря, бювет мінеральних вод, одноразове відвідування соляної печери. Доки Ваші дітки вивчатимуть англійську, влаштуйте собі незабутні години відпочинку! (**безкоштовні послуги СПА-центру).
– Харчування за системою повний пансіон
– Для найменших гостей – відвідування дитячого басейну
* за програмою курсу English through Drama https://helendoron.ua/courses/holiday-courses/camps-lc/

Табір розміщений на відпочинковій базі TAOR Karpaty Resort & Spa, що у Східниці (Львівська обл, Дрогобицький р-н, с.Коритище, вул. І. Франка, 33https://taor.com.ua/

Всі учасники англомовного табору житимуть у комфортабельних номерах, просторих та екологічно чистих. Запах деревини та казкові краєвиди з вікон зроблять незабутнім Ваш відпочинок у «ТАОР КАРПАТИ»! Дорогі батьки, усі номера, без винятку, світлі та комфортні, із сучасним інтер’єром, меблі виготовлені зі справжньої деревини.

Учасниками табору можуть стати: сім’ї з дітьми  від 3 до 14 років, обов’язкова присутність одного дорослого (батьки дитини чи відповідальна особа) на період проведення курсу.
Бронювання вже відкрите! Пишіть нам у соціальні мережі (посилання нижче)
або телефонуйте: 067 373 24 25, 067 451 72 45, 067 373 24 14.
На природі, з друзями та цікавою програмою! Будемо разом створювати незабутнє яскраве літо!