1736 Views

Моя історія успіху в Англійська Хелен Дорон

«Одна перемога не веде до успіху, на відміну від постійного бажання зростати і перемагати», – слова Вінса Ломбарді, успішного американського футбольного тренера. На мою думку, цей девіз як найкраще описує трудову діяльність і вчителів зокрема.

Моя історія успіху в Англійська Хелен Дорон – це яскраві 5 років, насичені навчанням та викладанням, тренінгами та підготовкою до уроків. Історія мого успіху в Англійська Хелен Дорон – це історія успіху кожного мого учня та учениці, історія їх злетів та подолання перешкод на шляху вивчення іноземної мови. Школа англійської мови – це місце здобуття нових знань, місце зустрічі друзів, другий дім для наших учнів.

Щороку мої учні поглиблюють свої знання англійської на заняттях, позашкільних заходах, квестах та піжамних вечірках у Англійська Хелен Дорон. Вони вступають до омріяних навчальних закладів, вільно спілкуються у подорожах закордоном, радують батьків успіхами у школі. Курси англійської мови для дітей та підлітків стають улюбленим місцем позашкільного навчання, місцем, куди поспішає кожен наш студент. Кожен наш урок з ними – це маленька історія нових відкриттів та щирого здивування, а згодом і розуміння, як насправді легко запам’ятати нове слово чи вираз у грі чи пісні.

З року в рік учні нашого центру Англійська Хелен Дорон складають міжнародні екзамени Кембридж, які засвідчують високий рівень їх знань та розмовних навичок. Та перш за все, діти та підлітки отримують величезний досвід у проходженні екзаменів без зайвих хвилювань та страху, що мотивує їх до підкорення нових вершин.

Життя вносить свої корективи у будь-які наші плани, та як показала весна 2020 року, онлайн формат навчання під силу і вчителям, і учням мережі Англійська Хелен Дорон по всій Україні. Все по-новому: уроки поза класом, знайомство із домашніми тваринами та хобі учнів, подолання технічних перешкод тощо. Незважаючи на сумніви на початку, нас вело велике бажання спробувати та якась внутрішня впевненість, що все вдасться, адже тисячі людей доклали до цього спільних зусиль. Заручившись підтримкою батьків, нам вдалося зберегти навчальний процес та бачити щасливі обличчя дітей. Уроки англійської мови чекав кожен, адже посмішки дітей мотивували продовжувати навчання навіть у важкий для світової спільноти час.

Можу з впевненістю сказати, що успішна педагогічна діяльність будь-якого вчителя залежить й від того, у який колектив він потрапить, які умови праці йому створять, яку надаватимуть методичну допомогу, як стимулюватимуть його ініціативність і творчий розвиток. В цьому плані Англійська Хелен Дорон – надзвичайне місце, де відчуваєш себе частинкою великої родини, сім’ї, де підтримають та допоможуть кожному. Успіх – це, насамперед, творіння рук самої людини. Досягати успіху – це, перш за все, цілеспрямовано, невтомно працювати над собою і відчувати радість від власної роботи.