2272 Views

Teen Buzz Radio та Елла Дорон завітали на онлайн заняття до наших студентів

Наразі велика кількість студентів Helen Doron English у всьому світі навчається онлайн. Це стосується як уроків англійської, так і школи загалом. Тому дуже популярним став такий термін як zoombombing – явище, коли до відеоконференції під’єднуються люди, яких не запрошували. В нашому випадку, це приємне явище, адже ведучий Teen Buzz Radio Річард Фрідман та Елла Дорон – співачка, автор пісень з курсів для наших підлітків, під’єдналися до заняття в Zoom студентів з Києва та зробили сюрприз.

Вони не тільки поговорили на різні теми та розповіли про себе та свої захоплення, але й поспілкувалися про різні країни, пісні, улюблені жанри музики та багато іншого. Такі моменти завжди дуже цінні, адже це не лише круті емоції та радість, але й практика з носіями мови.

До того ж одного зі студентів запросили побути співведучим на Teen Buzz Radio. Тож дуже скоро почуємо наших студентів в новій ролі.

Якщо Вам також цікаво отримати подібний досвід, Ви завжди можете написати листа на Teen Buzz Radio та запропонувати свою ідею!