Англійська для дітей та підлітків в Тернополі, БАМ

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" Тернопіль БАМ

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Тернопіль на вул. Київська, 11-Б  навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові з 2014 року. Ми є частиною міжнародної мережі з 40-річним досвідом успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу.

Англійська Хелен Дорон – це вибір тих батьків, які розуміють, наскільки важливими є ранній розвиток та раннє вивчення англійської мови для дитини.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень

(Online / Offline)
становить: 1300 грн / 1400 грн

blank

Курси англійської мови для дітей та підлітків в місті Тернопіль, БАМ

Унікальна методика

Методика Хелен Дорон – це дієва методика з використанням інноваційних методів навчання та високоякісних навчальних матеріалів. Система занять розроблена так, щоб діти не лише  вивчали англійську мову, але й розвивали моторику, мовний апарат, асоціативне мислення, логіку. Методика розрахована на максимальне проведення часу в англомовному середовищі, яке ще й забезпечується за рахунок прослуховування дисків у фоновому режимі вдома.

Найкращі педагоги

У нас працюють лише висококваліфіковані спеціалісти, які знаходять підхід до дітей різного віку, і формують у них інтерес та бажання до вивчення англійської мови. Це вчителі, які проходять міжнародну підготовку і мають досвід роботи з дітьми різного віку. А ще – це яскраві особистості, які стануть справжніми друзями для ваших діток.

Доброзичлива атмосфера

У нас затишна, тепла і психологічно комфортна для дитини атмосфера. Це є однією з головних умов ефективного розвитку і навчання. Коли малюк приходить до нас, він приходить не лише вчитися, він приходить до свого друга – педагога, який цікавиться його життям. Ми робимо все для того, щоб у центрі було комфортно всім – дітям, батькам і вчителям.

Особливістю нашого навчального центру є ще й незабутні свята, де можна не лише збагатитися новими знаннями, але й весело провести час у дружній компанії!

Записатися на безкоштовне демонстраційне заняття можна за номером (096) 313 94 91

icon-1
Scroll to Top