1320 Views

Thanksgiving Day – Чудове свято – День Подяки!


День Подяки в цьому році в Україні відзначають 26 числа, в четвертий четвер листопада. У цей день прийнято говорити «Дякую» своїм близьким за їх добре ставлення, допомогу і підтримку.

Діти з цікавістю сприйняли ідею висловити свою подяку людям, які впливають на їхнє життя – в першу чергу, своїм батькам. Спочатку, наша бесіда була сповнена жартів і забавних оповідань, але через пару хвилин мої учні замислилися, і я була дійсно зворушена тими теплими словами, які вони говорили і глибиною їх почуттів.

«I am really thankful to my granny for everything she has taught me.» Makar, 12 years old.

«Я дійсно вдячний моїй бабусі за все, чому вона мене навчила!», Макар, 12 років.

“I have never thought about it before. I want to say thank you to my mum. She is a real super hero! She can do everything! “Nastya, 11 yeas old.

«Я не замислювалася про це раніше, але зараз хочу сказати Спасибі моїй мамі. Вона як справжній супер герой – може все! », Настя, 11 років.

Діти зробили листівки для тих, кому хотіли сказати дякую і прикрасили їх на свій смак, вклавши в цей подарунок свою любов!

Я також хотіла б подякувати усім своїм учням, які завжди діляться зі мною своєю життєрадісністю і прекрасним настроєм, і сказати Дякую батькам, завдяки яким мої учні на питання “How are you today?”  незмінно відповідають “I am Happy!”Smile