1023 Views

Планування часу дитини

В умовах сьогодення реалізувати себе без вільного володіння англійською майже неможливо, а виділити достатню кількість часу на її опанування паралельно з роботою взагалі фантастична річ. 

Тому школа англійської мови “Helen Doron English” радить подбати про майбутнє ваших дітей не відкладаючи на потім. 

Психологи й методисти зазначають, що саме в ранньому віці, коли провідна діяльність дитини полягає у грі, вивчення мов відбувається на інтуїтивному рівні, без зайвих зусиль, цікаво та легко. 

Та все ж не буде зайвим згадати й про неймовірну завантаженість сучасних дітей та підлітків, і важливість зосередитися на головному в плануванні їхнього дня.

Потрібність вивчення англійської мови є беззаперечною, тому розумно спланований день, правильно підібрана школа, дозволять в організованому темпі крокувати до бажаної мети. 

Навчивши дитину грамотно планувати день, тиждень, будувати довгострокові плани, ви полегшуєте їй навчання та допомагаєте стати організованою, успішною людиною.

Можна разом із дитиною роздрукувати розклад, і щотижня оновлювати його на стіні. Або ж скористатись мобільними додатками для тайм-менеджменту.

Щоб краще уявити, як правильно розподілити час, наводимо орієнтовно спланований день дитини, враховуючи поради психологів та гігієністів:

  • Домашні справи, що включають в себе підйом, зарядку, умивання, сніданок і т. д.
  • Заняття в школі
  • Вільний час, в межах години
  • Факультативи, гуртки, секції (не більше 2 годин на добу)
  • Вільний час
  • Самопідготовка (підготовка домашнього завдання)
  • Сон (не менше 8 годин)

Вивчення мови – любить системність, тому надзвичайно важливим є регулярне відвідування занять. 

У школі англійської мови “Helen Doron English” заняття проходять двічі на тиждень й тривають від 45 хвилин до півтори години, відповідно до курсу й віку дитини. На них студенти не лише здобувають знання, а й весело проводять час з однолітками, обговорюють різні теми, вирішують спільні завдання, й роблять все це англійською. 

Наші адміністратори радо допоможуть вам підібрати найбільш зручний час для занять, а викладачі поділяться, як зацікавити дитину вивченням англійської вдома.

Більше того, у нашої школи є безліч цікавих мобільних додатків, які не лише розважать ваших дітей, але й розширять словниковий запас, зацікавлять до вивчення англійської мови.

Бажаємо правильно організувати час ваших дітей й радо чекаємо на зустріч з ними у стінах нашої школи!