277 Views

Топ-5 ігор з малюком які допоможуть вивчити англійську мову

Бажаєте вивчити англійську весело та швидко? Не змушуйте дитину сидіти годинами за столом. Пропонуємо до вашої уваги ТОП-5 ігор з малюком, які допоможуть вам вивчити англійську мову із задоволенням. 

Місце-5. Якщо ваша дитина любить складати пазли, то розкладіть по кімнаті або приєднайте до стін чи інших предметів частини пазлів, для того, щоб дитина називала зображення чи предмет з кожного шматочку. Кожного разу використовуйте пазли на різні теми.

Місце-4. Крокодил англійською. Кожний гравець пише слово на папірці для іншого учасника і прикріплює до його волосся, чола, спини або іншої частини тіла так, щоб гравець не міг це побачити або прочитати. Якщо ваш малюк ще не вміє читати, запропонуйте йому намалювати. Можна роздрукувати вже готові тваринки, кольори, предмети побуту, страви. Брендові ігри від Англійська Хелен Дорон допоможуть вам у цьому.

Місце-3. Магічний мішок або магічна коробка. Заздалегідь сховайте іграшки в мішечку або коробці. Ваш малюк має відгадати що в середині за тактильними відчуттями. За бажанням зав’яжіть дитині очі. Не забувайте задавати дитині додаткові питання: “Is this big or small? Do you like to eat it?” Спілкуйтеся виключно англійською, так як це робимо ми під час наших занять в центрі. 

Місце-2.  Меморі гра. Розташуйте предмети в певній послідовності, дайте час дитині запам’ятати. Попросіть дитину розташувати все по місцях. Розкладіть картки зі словами, літерами або картинками зображеннями донизу. Картки мають бути парними. Знаходьте по черзі однакові пари. Переможе той, у кого більша кількість. 

Місце-1. Онлайн ігри. Розвиваючи ігри онлайн неодмінно сподобаються всім малюкам, адже в них багато цікавих і веселих персонажів. Разом з улюбленими персонажами Flupe, Polly, Paul набагато цікавіше шукати предмети, відповідності, пари та відмінності, а мультфільми та пісні з епізодів Helen Doron можна завантажити на будь-який додаток.

Хочете дізнатися більше про корисні додатки від Англійська Хелен Дорон?