644 Views

Топ 5 серіалів для вивчення англійської з дітьми

Фільми і серіали – хороший спосіб зайняти свій вільний час, а щоб це було не тільки захоплююче, а ще й корисно ми пропонуємо вивчати англійську мову за допомогою цього потужного інструменту! Якщо Ваша дитина вже давно відвідує заняття з англійської мови, можна сміливо підключати допоміжні матеріали. Для малюків це можуть бути мультсеріали, для старших діток – серіали, і повірте, вони дуже радітимуть такому способу вивчення англійської мови. Ми радимо починати практикувати перегляди саме з серіалів, адже тривалість фільму в середньому дві години, а це означає, що як тільки дитина встигне звикнути до інтонації, артикуляції і акценту персонажів, фільм закінчиться. А за кілька серій цілком можна звикнути до мови персонажів і почати дивитися із задоволенням. Тому починати краще з нескладних серіалів і поступово, в залежності від рівня знань і можливостей дитини, рухатися до більш складних випробувань.

Ще одним варіантом для початку подібної практики може стати перегляд серіалу, який дитина вже дивилася з перекладом, це значно полегшить завдання, адже буде не складно зрозуміти про що йде мова, і до того ж, легше сприймати і запам’ятовувати лексику. Якщо ж Ви вирішите дивитися невідомий раніше серіал, то прийти на допомогу можуть субтитри (бажано на двох мовах одночасно, щоб невідоме слово можна було одразу виписати і запам’ятати).

Отже, серіали для рівня

Elementary:

  • серіал “Extra” – розроблений британським телеканалом для вивчення розмовної англійської мови;
  • мультсеріал “Peppa pig” – прості і чіткі фрази, підходить для діток дошкільного віку;
  • мультсеріал “Casper the friendly ghost” – всі фрази короткі і зрозумілі, а головний герой добрий та доброзичливий.

Pre-intermediate:

  • серіал “ALF” – історія про милого інопланетянина, який живе у звичайній американській родині. Серіал багатий розмовними зворотами і допоможе суттєво розширити словниковий запас.

Intermediate:

  • Всі історії про “Harry Potter”. Це звичайно не серіал, але всі частини Поттера діти просто обожнюють, тому ми не можемо не додати його до свого списку, тим більше, дивитися можна частинами, в результаті вийде як повноцінний серіал. На прикладі Гаррі можна навчитися, як правильно вживати й вимовляти найрізноманітніші англійські фрази, складності можуть виникнути тільки з різними чарівними словами, але це зробить перегляд ще більш захоплюючим!

Приємного перегляду!

Анастасія Предко,

викладач «Англійська Хелен Дорон» Оболонь