655 Views

Ми відповідальні за тих, кого приручили!

В рамках проекту “Young Heroes” команда дітей зі Львова порушує проблему про безпритульних тварин.  Головною метою проекту є об’єднати дітей і підлітків для впровадження позитивних змін у своїх спільнотах. Ця ініціатива – частина міжнародного проекту “Young Heroes”, що заохочує молодих людей ставати кращими громадянами світу.

Команда дітей з навчальних центрів Чорновола, Переяславська, Рясне, Вашингтона, Левандівка організували свято та зйомки соціального ролику для заохочення всіх небайдужих громадян міста прийняти безпритульних тварин в сім’ю.

Свято з метою поширити інформацію

9 травня дітки перейшли до 3 етапу акції “Young Heroes” – “Do”. На свято підтримки безпритульних собак прийшло понад 50 дітей.

3

Зйомки соціального ролика

Юні Герої спільно з ЛКП “Лев” зняли фільм, щоб привернути увагу до проблеми безпритульних тварин. Навчальний центр, що на Чорновола 67-г перетворився на справжню кіностудію. Професійна техніка, декорації, грим та костюми створили неповторну атмосферу знімального майданчика. Дітки пройшли курс акторської майстерності від Wonderland Studio&Production. Повправлялись в ораторському мистецтві, спробували себе у ролі операторів, акторів, режисерів, сценаристів. Принесли свої відеоролики про тварин та отримали подарунки.

[videoembed url=”https://www.youtube.com/watch?v=vX5fi_KjBe0″ width=”488″ height=”337″]

Гуманне ставлення до тварин

Представники ЛКП “Лев” та ТОВ “Кормотех” провели навчання в сфері гуманного ставлення до тварин, започаткованого в нашому місті компанією Kormotech & Соціум. Всі присутні дізнались, що входить в набір відповідального собачника та розповіли про домашніх улюбленців. Спільно вигадували імена для майбутніх підопічних собак.

1

2

Танець, як заклик до вирішення проблеми

Вчителі та діти провели флеш-моб у ТЦ “Арсен“. Під час флеш-мобу закликали усіх присутніх знайти сім’ю для чотирилапих.

На завершення в центрі переглядали фільми та соціальні ролики про тварин та частування від Соки прямого віджиму ТМ “Чавко“.

Дві щасливі долі

Головна мета заходу – заохотити всіх небайдужих громадан прийняти собак в сім’ю – була досягнута. Дві собаки знайшли дім та люблячу сім.

“Ми навряд змінимо світ і поведінку людей, врятувавши одного собаку. Але врятувавши одне беззахисне життя, ми зробимо перший крок до цих змін,’’ – учасник проекту.

[videoembed url=”https://www.youtube.com/watch?v=mcYEzzm_BM8″ width=”488″ height=”337″]

Будь-яка дитина може позитивно вплинути на зміни в суспільстві. Молоді герої демонструють, як змінити світ.