Наталія Никончук, керівник і викладач навчального центру:

“Студія Англійська Хелен Дорон у нашому місті – це захоплююче місце, яке дає можливість дітям вивчати іноземну мову без зусиль. Адже у нас дітки мають можливість пізнавати світ англійської за допомогою різних героїв, пісень, танців, ігор, для малечі це дуже цікаво і має неабияке значення. Відвідуючи заняття у нашій студії, дітям не потрібно заучувати речі, які їм не цікаві. Позитивна мотивація і зацікавленість дітей – це основа наших занять, яка веде до швидкого засвоєння, розуміння, сприйняття і відтворення дитиною іноземної мови. Відкриття студії Англійська Хелен Дорон у нашому місті – це мрія заради наших дітей, яка стала реальністю. Діти – це найцінніше, що ми тільки можемо мати у своєму житті взагалі. Наша школа – це місце, де ДІТИ ПОНАД УСЕ.”

Закінчила Національний авіаційний університет, здобувши кваліфікацію магістра філології.

“Коли у мене з’явились власні діти, як філолог, я довго шукала методику навчання англійської для дітей, яка дозволила б мені зацікавити малечу у процесі вивчення іноземної мови. І ось вона – авторська методика Хелен Дорон – метод вивчення англійської як рідної мови. Після того, коли я пройшла спеціалізовані тренінги для викладачів за даною методикою, я зрозуміла, що це те, що я шукала, те, що так потрібно нашим дітям. Ігри, картинки, танці, співи – все складається у пазл, який ми, викладачі, створюємо на наших заняттях, тим самим спонукаючи дітей до пізнання світу англійської. І саме це стає тим поштовхом, який дає дуже високі результати. І той блиск в очах дітей, та радість, яку діти випромінюють на заняттях, щирі усмішки  – це все робить  моє повсякденне життя таким захоплюючим. Я всі свої ідеї, думки,  захоплення вкладаю у розвиток студії та у кожен проведений урок  – це те, що змушує вдосконалюватись, розвиватись.

 

Знайомтеся, наші викладачі:

 

 

Віта

Навчалася в Київському Політехнічному університеті, де здобула кваліфікацію перекладача англійської та німецької мови. Виховує двох діток, 3-х і 6-ти років. Більше 10-ти років працювала у страховій компанії, але зрозуміла, що без англійської мови і без навчання дітей свого життя не уявляє. Останні 2 роки займалась репетиторством. Любить іноземні мови, подорожувати та малювати. Певний час проживала в Німеччині та Литві. Успішно пройшла тренінги освітньої групи Helen Doron Educational Group у Львові, завдяки яким була кваліфікована на вчителя за нашою методикою. Любить малюків і знає як заохотити їх до англійської мови, вміє відкривати таланти і задатки, розвивати здібності. Емоційна, життєрадісна та надзвичайно творча особистість з високим рівнем англійської мови. Вона проводить заняття як для наших найменших малюків, так і для школярів. На уроці з Вітою наші дітки в надійних професійних руках!  

 

 

 

 

 

А це Інна – ще одна наша бджілка-трудівниця, яка постійно удосконалюється і старається донести знання нашим студентам настільки цікаво, як це можливо.

Інна закінчила Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського і не стала зупинятися на досягнутому – продовжила навчання у Переслав-Хмельницькому ДПУ ім. Г. Сковороди, де здобула кваліфікацію викладача української мови і літератури, вчителя української мови і літератури, зарубіжної літератури, англійської мови. Більше 3 років вона працювала вчителем англійської мови у школі і була класним керівником, тому знайти підхід до будь-якого підлітка для неї не проблема. Любить навчати і навчатися, бо змалечку вважала вчителювання покликом серця. Насамперед, Інна будує з дітьми товариські стосунки, а вже потім ділиться своїми знаннями і досвідом як викладач. Любить активно проводити вільний час, а також займається різними видами рукоділля, пише вірші. Активна, чуйна, сучасна, Інна здобуде прихильність будь-якого студента на заняттях.

 

 

 

Ірина – частинка нашої команди, щира, добра і співчутлива.

Закінчила національний університет «Львівська політехніка», отримавши диплом бакалавра з міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій за спеціалізацією “Міжнародна інформація” і магістра з якості, стандартизації, сертифікації.Знає не лише англійську, а й іспанську мову. Тривалий час проводила індивідуальні заняття з дітьми різного віку, удосконалюючи їхню англійську. Іра відкрита і постійно шукає цікаві способи мотивувати дітей до навчання. Вона багато читає, захоплюється подорожами, активним відпочинком, вивченням мов, саме тому охоче поєднала свої інтереси з професією. Проводить заняття для наших найменших студентів, З дітьми завжди знаходить спільну мову, створюючи спокійну й невимушену атмосферу.

 

 

 

А далі – людина, яку Ви бачите першою, коли заходите в центр англійської мови Helen Doron, наш адміністратор – Світлана.

Навчалася в Переяслав – Хмельницькому ДПУ ім. Г.Сковороди, де здобула кваліфікацію вчителя української мови та літератури, а також магістра з обліку і оподаткування. А ще Світлана – голос нашого центру. Вона розкаже про все, що Вас цікавить, відповість на будь-які питання стосовно навчання у нашому центрі, методики викладання, навчальних програм, пробних занять, розкладу Вашої дитини і завжди зустріне Вас із посмішкою. Захоплюється випічкою, створенням різноманітних солодощів. Має досвід співпраці з дітками завдяки роботі у дитячому садочку. Уважна, відповідальна, завжди допоможе. Свєта товариська і комунікабельна, тому Ви можете чекати свого малюка під час занять в її компанії, не нудьгуючи.