200 Views

Що входить у вартість навчання в школах Англійська Хелен Дорон?

Перш за все – методика, яка успішно працює більше 35 років та показала свої результати в 40 країнах світу. Компанія постійно розвивається, додаються нові курси та нові програми. Теми, які вивчаються на курсах – сучасні та цікаві дітям.
  • Ваша дитина і справді буде знати англійську, як другу рідну. Буде думати англійською. Любити навчатися, отримуючи від цього задоволення.
  • Доступ до унікальних мобільних додатків та інформаційно-пізнавального порталу, які створені лінгвістами, психологами та висококласними художниками-аніматорами.
  • Вчити вашу дитину будуть не просто викладачі, а кваліфіковані та сертифіковані міжнародними тренерами педагоги. Вони мають не тільки високий рівень англійської мови, але й пройшли міжнародне навчання за методикою Хелен Доронl . Наші викладачі постійно вдосконалюють свої знання, навчаються, проходять тренінги, семінари, обмінюються досвідом на конференціях.
  • На заняттях ми використовуємо виключно якісні та сучасні навчальні матеріали, і більшість з них є унікальними та виготовлені власноруч нашими викладачами. Це робить кожен урок незвичайним та живим.
  • Заняття проходять за спеціальними гайдами, де кожна активність продумана особисто Хелен Дорон, лінгвістами та психологами – з урахуванням віку дитини, можливостей та інтересів.
  • Приміщення, в яких діти навчаються, – світлі, з новим ремонтом, з безпечними матеріалами з сертифікацією для використання в дитячих колективах. Ми дбаємо про здоров’я Вашої дитини.
  • Ми не економимо на важливих дрібницях – питній воді, витратних матеріалах. Усе високої якості, такої, як би ми купляли для своїх дітей.
Нам важливо не тільки те, які знання отримає ваша дитина, але й те, що ви будете відчувати, коли заходите до нас та спілкуєтесь з нами.
Адже ми впевнені, що якість та результат – найважливіше