624 Views

Яким повинен бути англомовний літній табір

Червень 2017 року став найкращим для таборувальників “Англійська Хелен Дорон” у Вишневому. Яскраві вечірки, креативні завдання та друзі в літньому англомовному таборі запам’ятаються надовго.

Так, 1 червня в День захисту дітей ми влаштували шалену вечірку з конкурсами та сюрпризами.

party-camp 1

party-camp 2

А вже 2 червня відправилися у віртуальну подорож на Гавайські острови, де приготували смачний фруктовий шашлик.

party-camp 5

Наступного тижня ми влаштували англійський пікнік на свіжому повітрі. Здійснили політ у космос, вивчаючи веселу математику та астрономію. Стали героями казки “Попелюшка”. А також влаштували перестрілку подушками на гангстерській паті.

party-camp 4

party-camp 3

Потім діти стали супергероями. Покатались на веселці. Здійснили подорож до Африки і провели спортивний день.

party-camp 6

party-camp 9

party-camp 10

party-camp 11

А коли діти стали піратами, то влаштували водяну битву, та здійснили подорож до барвистої Італії.

party-camp 13

20 червня до чергової частини Громадського формування “Департамент охорони міста Вишневе” завітали “незвичні гості” – хлопчики та дівчатка з нашого табору. Під час цієї екскурсії, командир розповів діткам про роботу підрозділу, ознайомив із спеціальною технікою та засобами. Дітям розповіли про порядок реєстрації повідомлень та заяв про правопорушення і події, реагування на них. Оперативний черговий продемонстрував можливості камер відеоспостереження, які розміщені у відділі. Дітлахи мали можливість екіпіруватись в спеціальне обладнання та навіть, посидіти за кермом службового автомобіля.

party-camp 12

Останній тиждень в червні ми теж провели дуже весело в літньому таборі у місті Вишневе. Ми вирушимо на Дикий Захід і стали ковбоями. Побували у Мексиці. Відчули себе справжніми зірками Голлівуду та станцювали гопак на українській вечірці.

Приєднуйтесь до табору в липні-серпні. Буде ще багато цікавого!