492 Views

Зі святом весни

За вікном уже тане сніг, співають птахи, розквітають перші квіти, повітря наповнюється весняною свіжістю і сонечко гріє все більше і більше з кожним днем – прийшла весна. А разом з першими днями весни наступає чудове свято – день 8 березня, Міжнародний жіночий день. Цей день дарує квіти, подарунки та посмішки кожній жінці, це день краси та радості. Але не менш важливим це свято є для наших малюків, які докладають багато зусиль, щоб воно стало для мами найбільш вдалим і неповторним.

Діти дуже люблять дарувати подарунки мамам, корисні і не дуже, куплені в магазинах або ж зроблені своїми руками, а для мам цей подарунок є найкращим. Вони довго зберігають смішні листівки та аплікації, адже розуміють, що дитина старалася, готувалася, думала про маму.

8 березня малюки з великим задоволенням виготовляють подарунки своїми руками. Зроблена листівка, плакат чи корзинка з квітами принесе задоволення як дітям, так і дорослим. Малюки з радістю розучують нові вірші, пісні і танці, щоб побачити усмішку на маминому обличчі. Тому цей весняний день ніколи не потрібно залишати без уваги. Виділіть для нього 15-20 хвилин Вашого заняття, покажіть дітям як легко можна зробити справжнє свято із, здавалося б, звичайного дня. Для них це ще одна можливість не лише вивчити щось нове, але і сказати мамі дякую. А гордість і радість в очах дітей, коли вони даруватимуть мамі зроблену листівку і сльози в очах мами стануть найкращим подарунком для Вас.

Аліна Міщенко,
Викладач навчального центру Англійська Хелен Дорон