4697 Views

Відгуки батьків

Відгуки батьків навчального центру Англійська Хелен Дорон
м. Львів, вул. Червоної Калини, 62а (ТЦ «Інтерсіті»)

Велика подяка Helen Doron (і особливо Ані) за те, що ви допомагаєте зростати моїй донечці у атмосфері позитиву.

З повагою, ДмитрукУляна.

Дуже задоволена, що у районі є така школа, як Helen Doron. Діти охоче йдуть на заняття. Викладачі вміють знайти підхід до кожної дитини, добре знають свою справу.

З повагою, бабуся Сивак Юлії та Сивака Олексія. Григоренко Г.Б.

Дуже дякуємо Всім працівникам Helen Doron, а особливо нашій Славі Значко, в якої наша дитина вивчила дуже-дуже багато цікавої англійської!!! Здоров’я Вам, радості і чемних та розумних діток!!!

Сім’я Гаврилюків.

Дякуємо за роботу усім працівникам навчального центру, особливо Значко Славі за отримані навички. Будемо раді продовжити навчання у наступному році.

З повагою, Костецький Олександр і Наталя.

Дякуємо викладачам і адміністраторам Helen Doron за великий вклад у розвиток Юлі. Ми з вами з 2010р. і відвідали дуже багато занять. Дякуємо за все, і за вирішення усіх нестандартних ситуацій.

Мама Юлі Бобак.
Висловлюємо нашу велику подяку нашому викладачеві англійської мови Анастасії за велике вкладення у розвиток моєї дитини. Я дуже задоволена навчанням і ставленням до дітей.

З повагою, мама Таня.

Наша група (Ліля) висловлює подяку за вивчення іноземної мови. Ми, батьки дуже задоволенні за знання наших дітей. Обов’язково продовжимо навчання на наступний рік. І взагалі, величезне «Дякую» колективу Helen Doron.

З повагою батьки.

Дуже дякую Helen Doron і нашій Насті за цікаве та ефективне навчання англійської мови! Дитина вивчила багато слів, не боїться говорити англійською, сама творить нові «слова» :). Бажаю викладачам школи натхнення і творчих успіхів! Дякую!!!

Мама Віри.

Велике дякую за захопливе навчання англійської мови. Весело, активно, цікаво! Так тримати! Бажаємо втілення нових ідей, творчого розвитку і розумних діток! Зустрінемося з нового навчального року!

Мама Анни-Марії.

Дякуємо колективу Helen Doron за професіоналізм і надані послуги. Окрема велика подяка Насті! Вдячні за терпіння :), зусилля і знання, вкладені в наших діток!

Мама Анічки Сидун.

Дякуємо курсу Helen Doron за легке та приємне вивчення англійської мови. Через ігри та пісні навчання йде не тільки на користь, а й в задоволення.

Мама Катюши Дуник.
Квітка Пліхівська. Дякуємо за хороший настрій і якісну роботу усього колективу. Нам дуже подобаються заняття Helen Doron. Плануємо продовжувати. Окреме спасибі Лілі за терпіння до діток і завжди позитивне ставлення.

З повагою, мама Квітки!

Дуже дякуємо за те, що ви є (Helen Doron). Маркіян з великим задоволенням відвідує заняття. Дуже добре покращив свої знання з англійської мови. Особливе дякую викладачеві Ані, яка завжди придумує різні ігри, конкурси, та показує своє терпіння до наших діток. На наступний рік обов’язково прийдемо знову.

З повагою, батько Маркіяна.

Щиро дякуємо за чудову роботу команди Helen Doron, особливо нашій вчительці Ані! Бажаємо постійного розвитку та успіхів! До зустрічі!
Батьки Андрійка П.

Відгуки батьків навчального центру Англійська Хелен Дорон
м. Одеса

Висловлюємо подяку Хелен Дорон за прекрасну програму More Fun with Flupe. Відмінна, яскрава і барвиста методика, яка не залишає байдужими не тільки діток, але й їхніх батьків. Дуже задоволена результатами навчання. Окреме спасибі нашому викладачеві Севільї.

м. Одеса, мама Гоші Білоброва.

Дуже задоволена англійською школою Хелен Дорон. Моя дитина відвідує Хелен Дорон вже 4 роки – з двох рочків. За цей час Аврора навчилася читати, писати, говорити і співати англійською. Викладацький склад дуже сильний. Кожен урок проходить дуже цікаво в ігровій формі. Дитина не помічає, як минає час. Всім раджу приходити. Ви будете задоволені.

м.Одеса, мама Аврори Феч-Шачковської.
Курси «Хелен Дорон» для нашої родини стали невід’ємною частиною життя. Моїй доньці був лише 1 рік, коли ми переступили поріг Учбового Центру. Зараз нам 4 роки і ми з величезним задоволенням продовжуємо навчання. Донька вже сама відвідує учбовий клас, без супроводу, і охоче переказує все, що було на уроці. Вона співає пісні англійською, вдома ми переглядаємо Діснеївські мультфільми в оригіналі, у неї немає бар’єру в сприйнятті англійської мови.
В учбовому центрі доброзичлива атмосфера, просторі класи, роздягальня, ігрова кімната. Заняття дуже динамічні, захоплюючі. Викладачі ретельно готуються до уроків. За 45 хвилин діти співають, танцюють, малюють, грають в ігри, розгадують загадки, займаються творчістю – тобто, в цілому, нудьгувати не доводиться.
Усі дітки, які починали з нами, продовжують відвідувати заняття. І, оскільки, головне це колектив, викладачі і атмосфера – підхід до вивчення мови в Учбовому Центрі «Хелен Дорон» унікальний. Я із задоволенням рекомендую ці курси всім, хто бажає привити любов своїй дитині до вивчення англійської мови.

Ольга Ульянова,
мама Каті Ульянової (4 года).
«Я собі поставила за мету, щоб моя дитина кожен день дізнавалася щось нове. Коли ми йшли по вулиці, я розказувала і показувала їй все навколо. Та мені хотілося, щоб моя малеча могла пізнати світ іншими мовами. У цьому мені допомогли викладачі Англійська Хелен Дорон. Ми почали відвідувати заняття з 10 місяців, і вже зовсім скоро я побачила результат…» – п. Даніеля Базилевича,
мама Меланії – студентки навчального центру
Англійська Хелен Дорон у м. Львові.
«Я знаю, що моя дитина тут весь час проводить в оточенні своїх однолітків, а це дуже важливо для малечі і є доброю альтернативою дитсадку. В навчальному центрі Англійська Хелен Дорон ми вчимо не тільки мову, але й розвиваємося всебічно. Я звернула увагу на те, що на уроці викладач індивідуально працює з кожною дитиною, а малеча жваво схоплює всю інформацію.» – п. Леся Федорович,
мама Марка – студента навчального центру
Англійська Хелен Дорон у м. Львові.

Наша донька ходить у школу Helen Doron з 1 року і 8 місяців. Для нашої активної дитини такий варіант занять дуже підходить. Викладачі намагаються знайти підхід до кожної дитини, а політика школи достатньо лояльна. І результати, звісно ж, кажуть самі за себе. Моя донька вільно використовує розмовну англійську на рівні іі віку, і зараз, в менш ніж 5 років, вона вже знає майже усі літери і навіть пише прості слова. А головне їй подобається вивчати англійську, вона із задоволенням відвідує заняття. Ми, як батьки – результатом задоволенні. Плануємо і надалі продовжувати навчання в цій школі.

Дайнеко М.
Helen Doron – це школа, що дійсно створена для дітей. Тут завжди затишно і комфортно. Дітей зустрічають і проводжають посмішкою, а на уроках панує любов і злагода. Чудові викладачі, справжні професіонали (в мовному і методичному плані) знають, як зробити навчання цікавою і захоплюючою грою. А тому, навіть найвибагливіші слухачі йдуть до школи із задоволенням. Навчальні матеріали (підручники, CD), якими забезпечують кожного учня, яскраві, інформативні, цікаві. Діти із задоволенням працюють з ними як на заняттях, так і вдома. Результати «унікальної методики Helen Doron» відчуваються вже після 2-3 занять – дитина починає говорити англійською!
Хотілося б відзначити роботу адміністраторів, які завжди швидко і ефективно вирішують будь-які організаційні питання. Загалом, дуже задоволені школою і рекомендуємо усім бажаючим прийти і спробувати.

Пальніченко Наталія
Донці 5 років і 8 місяців. Вона пішла на курси англійської мови Helen Doron, коли їй було ще 10 місяців. На перших заняттях донька навряд чи розуміла, що з нею розмовляють англійською, але їй сподобалось, бо на неї звертали багато уваги, пропонували яскраві та цікаві іграшки, навколо було багато дітей її віку. Деякі зі своїх перших слів донька спочатку вимовила англійською – sun, moon, car.

Зараз донька вільно розмовляє англійською, намагається читати. Коли вона чує нову пісню по радіо, розуміє про що співають, і навіть, починає наспівувати, промовляючи правильно слова, які вона тільки-но почула. Якось я взяла її з собою на мій урок англійської з носієм мови. Донька собі щось малювала у куточку, і, нібито, не звертала уваги. Наступного дня вона мене попросила розказати їй правила гри Містер Твістер. На моє запитання, звідки знає про цю гру, вона відповіла – так ви ж вчора на уроці про неї говорили.

Я не можу сказати, що всі 5 років донька ходила без проблем. Бувало, що не хотіла йти, протестувала, плакала. А потім, коли все таки почала ходити із задоволенням, після уроку мені говорила – коли наступного разу буду себе так вести, ти мені скажи: «пам’ятаєш як весело на уроці?», тоді я згадаю, і не буду плакати.

Треба надати належне дівчатам, які працюють в центрах Helen Doron. Кожний урок – маленька вистава, де є місце і для пісень, і для віршів, і для ігор; де учні непросто глядачі, а повноправні учасники процесу. І як не дивно для уроків іноземної мови вчителі непросто навчають, а й розвивають математичні, художні, а також музичні здібності дітей. Треба відзначити, що викладачі самі виготовляють більшість матеріалів для уроків, що потребує неабиякої креативності та майстерності.

Я помічаю наскільки моя донька розвинулась за всі ці роки – якщо спочатку це було сором’язливе, тихе кошеня, яке розмовляло на уроках пошепки, то після третього року навчання в Helen Doron вона перетворилася у впевнену в собі young lady (саме так звертаються до своїх учениць викладачі школи, що безумовно не тільки приємно, але й багато до чого зобов’язує).

Бажаю всім дівчатам Helen Doron здоров’я, терпіння і щастя в особистому житті!

Соня Димитрова-Мартинюк,
мама Євпраксії Мартинюк,
яка навчається в Helen Doron вже шостий рік

 

 

 


Святковий урок присвячений Великодню не залишив нікого байдужим і ось, що про нього говорить п. Леся, мама студента навчального центру Англійська Хелен Дорон  – Юрка Федоровича: «Це свято надихнуло всіх великоднім настроєм, і саме з таким відчуттям кожен з нас під час великодніх святах згадуватиме це чудове заняття в центрі Англійська Хелен Дорон і цю святкову історію розказуватимемо всім знайомим – звичайно ж, англійською».З нами поділилася своїми спостереженнями з уроку мама Олі Силенко –  пані Ірина: «Урок як завжди дивує своєю незвичністю. Фантазія і тільки фантазія супроводжує діток протягом всього заняття. На уроках малюки проявляють себе, коли роблять різні аплікації, співають, танцюють, грають ігри. На заняттях малеча збагачує свій запас слів, пісеньок»Для Лілії Осуховської – викладач та ідейний наставник тематичних занять до Свята Миколая.
„ Ідеї святкувань з’являються в нас несподівано, кожен раз виникає все нова й нова ідея, і так народжується свято. Після кожного такого дійства ми, викладачі, насолоджуємося радісними усмішками наших діток, а ще більше – підсумком знань, які малеча із задоволенням демонструє перед батьками. Кожне таке свято – це велика подія в житті дитини”.Пані Мар’яна –  мама студентки
 навчального центру Англійська Хелен Дорон Листовець Софійки: „Софійка кожен раз, коли виходить після заняття питає мене і викладача: „А коли знову урок? Це багато про що говорить! І я дуже рада, що моя малеча під час захоплюючого інтерактивну отримує хороші знання».Роздумами  з нами поділилася мама Вікторії Свищ –  пані Зоряна: „Моя донечка закінчує вже другий навчальний курс, тобто для неї це вже друге свято випускника. За ці два роки навчання в школі Англійська  Хелен Дорон  Вікуся отримала колосальні знання. А просто вражаючим є те, що вона знає англійську краще від тих дітей, які ходять до репетиторів більше трьох років. На випускному, коли діти демонстрували свої знання з англійської мови я ще раз переконалася, що не помилилася, коли вибрала для своєї дитини навчальний центр Англійська Хелен Дорон.Мама Насті Коменди –  пані Зоряна
 говорить, що уроки на майданчику, квести роблять життя діток різноманітнішим, стають для них особливими і запам’ятовуються надовго. «Спочатку ніщо не віщувало про таку величезну і захоплюючу мандрівку. Все починалося як звичайний урок, але не в класі, а на майданчику. Та ви б бачили очі діток, перед якими викладач розгорнула величезну карту, появився Кевін і тут почалося справжнісіньке дійство….. Діти із захоплення грали в цю гру і головне схоплювали всю інформацію дуже і дуже швидко. Біля майданчика зібралося багато батьків з дітками, які із захопленням спостерігали за нашою малечею. А після уроку діти ще довго висловлювали своє задоволення від цієї мандрівки. Я думаю це слід повторити».


Про святкування Хелловіну в навчальному центрі Англійська Хелен Дорон розповідає мама Тарасика Проціва, пані Тетяна:
“Святкування Хелловіну видалось дуже вдалим. Для мене, як мабуть і для багатьох інших батьків, головне, щоб такі свята сподобались моїм дітям, запам’ятались їм на довгий час, і щоб вони з нетерпінням чекали наступного свята. Адже коли дітки перебувають у стані захоплення, а навкруги усе нове, цікаве, веселе, кольорове, у них з’являється велика мотивація до навчання, яка допомагає їм якнайкраще засвоювати нові знання. Адже метою проведення Хелловіну, як і інших свят у центрі Англійська Хелен Дорон, є надати дітками нові знання з англійської мови через ігри, забавлянки, співи, танці та інші активності. Крім того, усе відбувається виключно англійською мовою. А щоб малюки вільно себе почували в атмосфері справжнього американського Хелловіну, їх задовго до свята підготували: на заняттях вони збагачували свій англійський словниковий запас на тему “Хелловін”, дітки дізнавалися про традиції свята, – про гарбузи, про чудернацькі костюми, та, звичайно, про те, як отримувати солодощі”.«Святкування в школі  – це непросто розваги, костюми, ігри. Це теж велика наука для дітей, для їх успіхів у майбутньому. На цьому святі разом з новими знаннями з англійської малюки отримали змогу продемонструвати свої акторські таланти – презентувавши свого героя (в костюм, якого були одягнуті), відчути впевненість в собі – заспівавши пісеньки для нас – батьків. Я задоволений таким святкуванням, адже це сприяє творчому розвитку моєї донечки.» – тато Юлі Огородник – пан Петро

Відгуки з Літнього англомовного табору в Карпатах
 RainbowLand 2011 – 2012:
„Викладач молодець, дуже старанно і з душею займалася з дітками. На уроки Олексій ходив із задоволенням.”

Грушева Наталія (мама Олексія).

 


„Дуже задоволені і я і дитина. Уроки проходили цікаво, різноманітно і весело. Атмосфера в таборі була дружня, діти разом бавилися, перезнайомилися, здружилися.”

Тур Ольга (мама Орисі).


„Уроки проходили цікаво в доброзичливій атмосфері, дітки з ентузіазмом чекали заняття на природі. Я переконана ці заняття додадуть впевненості дітям у вивченні англійської мови.”
Медведєва Ніна (мама Сергія).

 


„Англомовний табір в Карпатах – це чудова ідея. Все було просто супер! Група підібрана ідеально! Дітям було настільки цікаво, що вони не хотіли їхати додому.”

Панкевич Ольга (мама Соломії).


„Заняття проходили на високому рівні. Викладач добре знає свою справу, вміє знайти підхід до дітей, і саме це дуже важливо. Дитина постійно запитувала: „А коли заняття? А коли заняття?” Думаю що це багато про що говорить. Цікаво, весело, пізнавально!

Григоренко Галина (бабуся Юлі).


„Дитина після табору повторює вдома весь матеріал. Такий табір з насиченими уроками є просто необхідний для дітей. Адже це стимулює їх до активного пізнання англійської мови.”

Проців Тетяна (мама Тарасика).

 


Відгуки із Зимового англомовного табору в Карпатах
RainbowLand 2013
“Хочу також подякувати організаторам та викладачам за ентузіазм, щирість, професійну відданість та захоплення своєю справою – складно не помітити, що Ваш проект приносить задоволення не лише діткам з батьками, але й Вам самим.
У Славську зауважила для себе, що усі співробітники Центру як на підбір – привітні, веселі, жваві, з любов’ю та увагою ставляться до діток”…
п.Ірина, мама Юлясі Шуплат.

 


“Дякуємо за найкращі канікули! Бажаємо натхнення, нових ідей, позитиву і здійснення усіх задумів!!!”
Сім’я Мацієвських.


“Щиро дякуємо за гарний відпочинок та веселе навчання у Новорічні свята. По доброму вразила професійна робота організаторів табору. Все було на дуже – дуже високому рівні! Якісно підібрана програма уроків для дітей, що не давала нудьгувати ні діточкам, ні батькам. Нескінченні подарунки, смачні солодощі та головний подарунок, який вразив всіх та перевищив усі очікування – це книга перша «Story about RainbowLand»!…”

п.Уляна, мама Влади Кузіної.


“Дякуємо за відмінну організацію, за професіоналізм, за щирість та розуміння кожного з нас. А також шалені краєвиди, гарне місце і приємні спогади!!!”

п. Валентина, мама Віки і Толіка Сухіних.Відгуки з Літнього англомовного табору в Карпатах

RainbowLand 2013
“Ви молодці і за ці 3 роки добилися справжнього успіху. Наш табір – найкрутіший, найвеселіший, найцікавіший і діти не уявляють собі літа без «RainbowLand». Дякуємо!”
мама Соломійк, п. Ольга Панкевич (м. Львів).


“Велика подяка всім, хто був причетний до організації нашого табору! Програма була надзвичайно насиченою та цікавою. Вдалися уроки – екскурсії.. Окрема подяка за виставу на закритті табору.
мама Насті п. Зоряна Коменда (м. Львів).


“Табір був дуже класний. У порівнянні із минулим роком – рівень табору став набагато вищим. Новий формат занять, нові пісеньки, нові рухи, нові вистави. Поїздка на водоспад та мертве озеро перевершили всі очікування…”
мама Владислави Кузіної п. Уляна Борзова (м. Дніпропетровськ)

 

#7 Стрий — вул. Валова, 1 — Іра Бойсюк 03.04.2016, 19:34

Найкраща школа вивчення англійськох мови у нашому місті.Мій син Остапчик (10 років) вже третій рік йде на кожне заняття з задоволенням, адже там не просто уроки , а цікаві відкриття , феєричні вечірки ,хімічні експеременти , одним словом , унікальний світ , який з любовю створили справжні професіонали. Особлива подяка нашій вчительці – Оксані Домчак, яка вкладає душу у кожну дитину.

#6 Львів — вул. Вашингтона, 8 — Надія Тихонова 24.03.2016, 14:42

Ви молодці. Дитина йде із задоволенням. У вас затишно, весело та цікаво проходить навчання. Дякуємо за приємне вивчення англійської мови.

#5 Львів — вул. Переяславська, 19/1 — Леся 24.03.2016, 12:49

Ми дуже задоволені!!! Дитині подобається!!!

#4 Київ — вул. Василя Касіяна, 2/1 — Олександра 21.03.2016, 07:41

Дуже подобається ваша школа

#3 Київ — вул. Василя Касіяна, 2/1 — Олександра 19.03.2016, 09:08

Мені подобається ваша школа Даша подобається і вчителі, мені 7 з половиною років англійська мова Дуже легка. В моїй групі найкраща вчителька її звати Ніна я думаю що я вивчу всю англійську мову.А ще там гарна дитяча кімната. Олександра Київ.

#2 Львів — Сихів, пр-т. Червоної Калини, 62-А — Христина Черкас 17.03.2016, 17:15

Дуже дякую адміністраторам та моїй вчительці Олі за гарне навчання і домашню атмосферу! Дуже люблю Helen Doron!

#1Львів — вул. Щирецька, 36 — Оксана 11.03.2016, 14:14

Ми дуже задоволені рівнем і методикою викладання аннлійської в нашому клубі.
Велика прдяка Олі Шаран за те, що вона змогла зацікавити нашого сина і він ходить на заняття із задоволенням (в нас є можливість порівняти, адже це не перший наш клуб англійської). Як батьки ми дуже задоволені як рівнем знань самого викладача, так і прогресивним підходом до навчання (особливо ефективним на наш погляд є те, що викладач срілкується з дітьми ВИКЛЮЧНО англійською).
Різноманітний і яскравий роздатковий матеріал, відеоролики і заохочення дітей в кінці кожного заняття (в нашому випадку це наклейки) допомагають дитині навчатися у формі гри і з задоволенням.
Ми дійсно щасливі, що відкрили для себе і своєї дитини Helen Doron.

#92 Харків — вул. Сумська, 37-Б — Ирина Слынько 15.06.2017, 11:39

Хочу выразить огромную благодарность вашему центру. Мы с сыном Олегом ходили к вам на занятия на Сумской в городе Харькове, когда он был маленьким карапузом. Нам очень нравилось и мы еще сами дома занимались. Потом мы приехали в Дублин, Ирландия. У сына в прескуле вообще никаких проблем с языком не было. Быстро научился читать. Но самое главное: несколько дней назад он сдавал тест в университете, чтобы попасть в специальную программу для одаренных шестилеток. Все задания были на английском, надо было подобрать синонимы или определения слов. Набрал 97 процентов. Я так довольна, что мы к вам ходили и занимались английским с рождения. Кстати, ваши книги до сих пор храним на память

#91 Львів — вул. Щирецька, 36 — Vika Kondratskaia 01.09.2016, 08:51

Дуже кльово! Мені 11 років, а я вже на Teen Choices. Я в шоці. Обожнюю Хелен Дорон.

#90 Стрий — вул. Валова, 1 — ЛІДА 27.04.2016, 20:08

чудова школа.дуже задоволені.

#89 Стрий — вул. Валова, 1 — Катруся 26.04.2016, 19:11

Я люблю англійську мову за те що там дуже весело і цікаво. Я рекомендую на англійську HelenDoron.

#88 Київ — бульв. Кольцова, 14-Е — Оксана 25.04.2016, 19:07

Дуже вдячна школі в мене ходить двоє дітей.Діти завжди задоволені,а це для мене найголовніше.?

#87 Стрий — вул. Валова, 1 — Настя 22.04.2016, 12:12

I love HelenDoron!!!!!!

#86 Стрий — вул. Валова, 1 — Маряна 18.04.2016, 15:12

Дуже вдячна школі Helen Doron за свою доню.Пісеньки співаємо, пам’ять тренуємо цікавими іграми,великий словниковий запас слів. Дуже задоволні і вдячні викладачу Соломії. Рекомендуємо!!!

#85 Київ — вул. Раїси Окіпної 4-Б — Наталія 18.04.2016, 08:28

Дякую!Відвідуємо 3рік центр і дуже задоволені результатом!

#84 Одеса —   — Olga Zaharchuk 18.04.2016, 08:04

Донька в захваті від занять! За кілька місяців з нульового рівня дуже помітний прогрес, заняття в цікавій для дитини формі, викладач Інна -the best!!!

#83 Львів — вул. Шевченка, 313 — Батьки Юлічки 13.04.2016, 19:06

Щира подяка Helen Doron за допомогу нашій донечці у вивченні англійської. Бачимо хороші результати навчання. Дуже дякуємо колективу за вміння цікаво та доступно подавати матеріал.Хай Вам щастить.

#82 Стрий — — Христина 08.04.2016, 20:31

Мої дівчата з великим задоволенням ходять на заняття. Їм дуже подобається. Я дуже рада, що є така школа і в нашому місті. Ви молодці!!!

#81 Львів — вул. Щирецька, 36 — Маргарита 08.04.2016, 12:39

Я і моя менша сестра Уляна із задоволенням ходимо на англіську.Я вчуся в Мар’яни,УЛЯНА- в Мирослави.РЕКОМЕНДУЄМО ВСІМ.

#80 Стрий — вул. Валова, 1 — Ірина 05.04.2016, 18:12

Мої обидві донечки відвідують Ваші заняття з превеликим задоволенням вже більш, ніж 2 роки! Кажуть, що величезну роль має вибір вчителя. Нам у цьому дуже пощастило, бо наша Оксанка – the best!)
З повагою, Настуся, Євуся і мама Іра ).

#79 Київ — пр-т. Маяковського, 26 — Похил Анжеліна 05.04.2016, 08:23

Сину зараз 4 роки. 1 рік і шість місяців ходимо в школу Helen Doron. Результатами задоволені-дитина має певний словниковий запас, говорить прості речення, любить співати англійською. На заняття біжить із задоволенням. Вдячні нашому першому викладачу Вінник Юлії і теперішньому Олешко Марії. В школі приємна атмосфера.

#78 Стрий — вул. Валова, 1 — Марта Стадник 04.04.2016, 19:54

Helen Doron – це єдине заняття, на яке моя дитина поспішає. Для мене це показник. Дякую чудовому колективу, а особливо улюбленій вчительці Оксані. )))

#77 Стрий — вул. Валова, 1 — Батьки Валерії 01.04.2016, 17:06

Ми дуже задоволені успіхами нашої дитини. А також оригінальною ситемою навчання. Ми ми вдячні вчителям за їхнє терпіння. Бажєм процвітання школі Helen Doron.

#76 Львів — вул. Шевченка, 313 — Наталія 31.03.2016, 15:20

Відвідуємо заняття з англійської мови 1 рік. Дитина із задоволенням ходить на навчання))) приємні викладачі та адміністратор.

#75 Львів — вул. Шевченка, 313 — Наталя 31.03.2016, 15:19

Моїй дитині 4 роки, відвідуємо заняття в Helen Doron вже другий рік, хочу відзначити ефективність даних курсів, дитина має достатній словниковий запас слів як на свій вік, завжди з радістю відвідує заняття, які завжди є веселими і цікавими. Окремо хочу подякувати викладачу Тетяні за професійний підхід до дітей та терпіння!)

#74 Вишневе — вул. Л. Українки, 74-В — Ирина 31.03.2016, 07:45

Ходим в школу второй год. Дочке 4 года, уже большой словарный запас. Поет песенки, рассказывает стишки на английском. Учителя очень хорошие, вкладывают душу в свою работу. В школе прекрасная атмосфера, уютно, красиво. Есть игровая комната, детки перед занятиями могут поиграть. Очень чисто и светло, что для меня, как для мамы, очень важно. Дочка ходит с удовольствием. Школе процветания и спехов! Рекомендую всем!

#73 Львів — вул. Шевченка, 313 — Святна Юлія 29.03.2016, 08:58

Наша донечка ходить перший рік в школу Helen Doron. Дитина дуже задоволена і завжди з радістю іде на всі уроки. Подобається стиль викладання, бо навчання проходить в ігровій формі, а так як діти ще маленькі, то їм дуже цікаво. Радимо усім.

#72 Стрий — вул. Валова, 1 — Марта 28.03.2016, 18:17

Якщо є бажання та готовність працювати,Helen Doron навчить вас вільно розмовляти англійською!

#71 Львів — вул. Шевченка, 313 — Олексій 28.03.2016, 16:29

Клас!!! :D

#70 Київ — бульв. Кольцова, 14-Е — Дмитрий Григоренко 28.03.2016, 10:56

Я отец 5-летнего детеныша. И, отдав своего сына в школу Helen Doron,я по сути переложил свою ответственность за его обучение английскому на преподавателей. И длительное время не сильно вдавался в его успехи в изучении языка: нравится ходить на занятия – ну и отлично. Однако после того как ребенок поехал к бабушке и на детской площадке с блеском прошел тест на знание английских слов от детей старше его на 3-4 года, я остался под впечатлением. И это дает мне повод и в дальнейшем доверять этой чудесной школе. Со своей ответственностью они справляются на все 100%. Спасибо!

#69 Київ — вул. Василя Касіяна, 2/1 — Виталий 24.03.2016, 19:19

Посещаем школу с осени 2015. Дочь ходит с удовольствием. Знания подаются в игровой форме, восприимчивой для детей. (песни танцы конкурсы). В группе около 8 детей. Мы очень довольны.

Отдельное спасибо за бублики :-) .

#68 Львів — вул. Шевченка, 313 — Леся 24.03.2016, 17:20

Ми ходимо в Helen Doron другий рік.Дуже задоволенні.Завжди привітні адміністратори та викладачі,чисті та затишні класи,а основне- методика викладання.За допомогою ігор,мультфільмів,малювання педагоги прищеплюють відповідні знання дітям.Основне для засвоєння англійської мови-це мовне середовище.Особливий респект- майстер-класи. Моя донька була майже на усіх.Рекомендую усім.

#67 Львів — вул. Шевченка, 313 — настя федишин 24.03.2016, 17:14

мені дуже подобається англійська мова в helen doron.таня найкращий вчитель

#66 Львів — пр-т. В.Чорновола, 67-Г — Жук Любов 24.03.2016, 09:38

усім рекомендую))) дітям дуже подобаються заняття)

#65 Львів — пр-т. В.Чорновола, 67-Г — Жук Любов 24.03.2016, 09:34

Уже третій рік відвідуємо школу Helen Doron. Моїм дітям дуже-дуже подобається, біжать самі із задоволенням і заняття відвідують також самі . Методика просто супер! Велечезне дякую нашим вчителям Ромі і Іванці і Христинці.Усім рекомендую)))))

#64 Львів — пр-т.В.Чорновола, 67-Г — Соломія 24.03.2016, 09:29

Доця ходить із задоволенням. Сама нагадує, що треба послухати пісеньки. А мені подобається уважність вчителів (особливо нашого викладача, Христини). Дякуємо!

#63 Львів — вул. Шевченка, 313 — Анна 24.03.2016, 07:09

Моя донечка Ліза відвідує заняття з трьох років, зараз їй 6,5;) Спочатку ми навчалися на Чорновола, а коли відкрився навчальний центр у Рясне – перевелись поближче додому. Моя дитина впродовж цього часу із великим бажанням відвідує заняття і я бачу, як їй подобається вивчати англійську мову. Методика Хелен Дорон справді,прививає дітям любов до вивчення мови. За цей час ми досягли значних результатів: досить великий лексичний запас, вже читаємо,пишемо прості англійські слова, із задоволенням дивимося мультфільми англійською!
Велике дякую від мене і Лізи Романі Савці та Оксані Якимишин )

#62 Львів — вул. Переяславська, 19/1 — Леся 24.03.2016, 06:22

Дитині дуже подобається!супер!

#61 Львів — вул. Переяславська, 19/1 — Галина 23.03.2016, 22:45

Дякуємо педагогам і персоналу за приємну атмосферу,розуміння і професіоналізм.Індивідуальний підхід до дитини.Окрема подяка Ірині.Дитина навчається 2 роки і їй дуже подобається,особливо з нетерпінням чекає англомовного табору.Бажаємо творчої наснаги і позитиву!

#60 Львів — вул. Переяславська, 19/1 — Ольга Буряк 23.03.2016, 19:25

Моєму синові дуже подобається навчання в цьому центрі. Навчання проходить в цікавій грайливій формі. Дуже приємні і привітні дівчата. Дякуємо Вам !

#59 Вишневе — вул. Л. Українки, 74-В — Марковская Ксения 23.03.2016, 17:39

Мы занимаемся уже больше полугода. Что больше всего нравится это то, что занятие проходит динамично, очень много двигаются в процессе занятия, этот очень хорошо. потому как в этом дети не могут сидеть без движений больше 10 минут. каждый урок новая простая поделка, которая дает возможность развивать детскую фантазию и креативность. Молодые преподаватели отлично ладят с детьми и подают материал доступно и легко. Ребенок очень доволен и ждет с радостью каждое занятие. Единственно чего хотелось, чтоб иногда были занятитя с носителями языка. большое спасибо за отличную работу.

#58 Львів — вул. Щирецька, 36 — Магдалена 23.03.2016, 17:17

Син займається із великим задоволенням, із великим задоволенням збирається і іде на заняття) Одне задоволення слухати як дитина говорить і співає на англійській мові. Деколи, навіть, ми вчимося в сина деяким словам. Окрема подяка п. Мар’яні!

#57 Львів — вул. Щирецька, 36 — Божена Мельник 23.03.2016, 16:35

Ходимо в школу вже 7 місяць і є результати навчання. Програма в школі цікава, моїй донечці все подобається. Дякую вчительці Мар’яні за гарне навчання і вміння знайти підхід до дітей. Рекомндую всім Helen Doron!!!

#56 Харків — вул. Героїв Праці, 26 — Валерия 23.03.2016, 15:51

Занимаемся второй год, очень довольны преподавателями! Водила ребёнка в разные школы по изучению английского языка, теперь с уверенность могу сказать что лучше Helen Doron не найти

#55 Львів — вул. Переяславська, 19/1 — Iryna Byjik 23.03.2016, 14:31

Дякуємо за гарну і цікаву роботу з дітками)Окрема подяка колективу.

#54 Львів — вул. Переяславська, 19/1 — Леся 23.03.2016, 11:13

Займаємось в центрі вже пів року. Дитині дуже подобається, завжди с задоволенням поспішає на заняття, а головне ми бачимо результат))) Дякую за Вашу роботу!

#53 Львів — вул. Переяславська, 19/1 — Підгайна Юлія 23.03.2016, 08:53

Синочку 7 років, він із задоволенням біжить на кожне зайняття! Відгуки тільки позитивні! Рівень знань англійської значно покращився! Загалом, сама атмосфера позитивна, завдяки роботі і персоналу, і вчителів! Зповагою, мама Павлика!

#52 Львів — Сихів, пр-т. Червоної Калини, 62-А — Маркіян 22.03.2016, 16:03

Організовані викладачі,доступно пояснюють тему. Мені дуже подобаються заняття в Helen Doron :-)

#51 Вишневе — вул. Л. Українки, 74-В — Бур Алина 22.03.2016, 11:07

Дитина з задоволенням відвідує цікаві заняття. Завжди тепла, доброзичлива атмосфера. Тут дають не лише знання, але й прививають любов до мови, якої вчать!!!

#50 Київ — вул. Драгоманова, 29 — Ірина 21.03.2016, 21:01

Мм дуже вдячні,особлмво вчительці Катерині, за цікаві та пізнавальні уроки. Наша дитина з великим задоволенням відвідує центр!!!!

#49 Львів — вул. Щирецька, 36 — маряна щепанюк 21.03.2016, 18:19

дякую

#48 Львів — вул. Щирецька, 36 — маряна щепанюк 21.03.2016, 18:17

Хелен Дорн- це №1 у світі по вивченню англійської для діток! Ми ходимо зі січня а знаєм уже багато і рахувати і слів багацько і пісень! а найголовніше що дитина любить англійську як маму рідну!велику в
дячність висловлюєм Олічці Шаран!!!!!моя Неля її просто обожнює!Тільки ХЕЛЕН ДОРН!!!!!!!!!!!з повагою мама Нелічки!

#47 Львів — вул. Переяславська, 19/1 — Ольга 21.03.2016, 16:19

Мої донечки 5 і 8 років в центрі вже півроку. Помітила, що сильно збагатився словниковий запас, починають будувати речення, динамічні заняття сприймаються з великим захопленням, що в підсумку дає хороші результати. Юлі-респект!

#46 Вишневе — вул. Л. Українки, 74-В — Бур Алина 21.03.2016, 16:15

Навчаємось з початку навчального року. Дуже задоволені атмосферою та результатами роботи. Якщо завдання стоїть привити любов до мови, то це точно зможуть зробити в HELEN DORON.
УСПІХІВ!!! НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!!!

#45 Львів — вул. Вашингтона, 8 — Марта 18.03.2016, 18:23

Дуже подобається атмосфера в навчальному центрі і індивідуальний підхід до кожної дитини. Син з задоволенням відвідує кожне заняття.

#44 Львів — вул. Щирецька, 36 — Олександр 18.03.2016, 18:07

Все добре, дякую Оксані за добре навчання

#43 Львів — вул. Щирецька, 36 — Marjana 17.03.2016, 20:45

дуже вдячні вам і вашим чудовим викладачам за те що моя дитина за місяць вивчила слів,більше чим я у школі.

#42 Київ — вул. Василя Касіяна, 2/1 — Жанна 17.03.2016, 20:32

Дочка, Ярина другой рік відвідує заняття. Кожне заняття як розвага, навчання без зусиль. Навчання в формі гри, діти не помічають як вивчають мову. Окремо хочу відмітити викладача, нашу улюблену Женю та адміністратора Дашу, яка з посмішкою ангела може вгамувати наших вундеркіндів.

#41 Львів — Сихів, пр-т. Червоної Калини, 62-А — Ввталій 17.03.2016, 18:22

Ми дуже задоволені англійською з Helen Doron. Усім успіхів у навчанні.

#40 Львів —   — Холод Наталя 17.03.2016, 15:06

Helen Doron відвідуємо з жовтня 2016! З початку донечка як і кожна дитина привикала до такого типу занять (а це було легко, так як заняття проводяться в ігровій формі)))) В Helen Doron чудові викладачі англійськоі мови, про що свідчить наш викладач Мар’яна! Донечка прекрасно сприймає методику викладання і з кожним місяцем видно результати! Вдома частіше чути англійські слова, з задоволенням прослуховує уроки англійськоі, одним словом нам дуже подобається) І в подальшому ми будемо відвідувати і переходити на інші етапи) Хто бажає, щоб його дитина володіла іноземною мовою, рекомендую ( принаймі попробувати, бо не всі діти одинакові, і знайдуться такі, що ім не підійде така методика)!

#39 Київ — вул. А. Ахматової, 35-Б — Наталія 16.03.2016, 16:42

Моя донька відвідує заняття з вересня. Завжди йде з задоволенням до улюбленої вчительки Наталії Федорук. Заняття завжди проходять в цікавій, ігровій формі. Значно збільшився запас слів. Пісеньки співаємо на УРА! Приємне враження справляють адміністратори ))). Подобається організація тематичних св’ят. Надіємося на літній табір)))). Дякую.

#38 Львів — Сихів, пр-т. Червоної Калини, 62-А — Андрій Паламар 15.03.2016, 18:26

Англійська Helen Doron це круто.Там цікаво.Хороша методика

#37 Київ — вул. Драгоманова, 29 — Stepan 15.03.2016, 17:55

The best school for our baby! ?

#36 Київ — пр-т. Героїв Сталінграду, 24-А, секція 2 — Olya 15.03.2016, 16:50

Навчаємось другий рік.За цей період замітно покращилися знання англійської мови! Заняття проводяться в ігровій формі діти за допомогою цього більше розвиваються навчаючись.Всім рекомендуємо школу Helen Doron?

#35 Київ — вул. Є. Чавдар, 8 — Олена 15.03.2016, 14:37

Величезне Спасибі центру на Чавдар! Спасибі адміністратору Даші за усмішку та вчасні рекомендації щодо графіка занять та викладачу Діані за продуктивні уроки! Дитина біжить на курси з задоволенням!!!! Тут чудова атмосфера!Успіхів вам та процвітання!!!!

#34 Київ — вул. Майорова, 7, секція 1 — Алла Іванова 15.03.2016, 12:14

Уже третій рік відвідуємо школу Helen Doron. Моїй дитині дуже-дуже подобаєть, біжить сама із задоволенням і заняття відвідує також сама (їй 3 роки). Методика просто супер! Велечезне дякую нашій вчительці Анічці Назаренко, вона така умніца, дуже гарно подає матеріал, “достуковується” до кожної дитини! Керівник Тетяна все продумала до найменших дрібниць, тому дитина в центрі дуже комфортно себе відчуває! А адміністратор Вікторія сама люб’язність, в усьому завжди допоможе! Усім раджу саме наш центр! Хотілося б не лише англійську так вивчати, а й інші мови!

#33 Київ — вул. Є. Чавдар, 8 — Інна 15.03.2016, 11:44

Ми почали ходити нещодавно в Helen Doron за адресою Чавдар 8. Нам дуже подобається, а дитина після занять повторює слова і деякі пісеньки “наспівувує”. Вдячні нашому вчителю Каті за терпіння і витримку, а також за Знання!

#32 Львів — вул. Щирецька, 36 — Крючкова Оксана 15.03.2016, 09:06

Ми навчаємося за методикою helen doron вже другий рік. Завдяки професійному, відданому і творчому підході Міріі Дубровіноі, я бачу чудові результати у моєі дитини. Всі викладачі викладаються на 100%. Рекомендую всім знайомим.

#31 Київ — вул. Василя Касіяна, 2/1 — Олег 14.03.2016, 11:52

Мені дуже подобається англійська Helen Doron, а особливо, мій викладач Аня. І дякую Даші за бублики!

#30 Львів — вул. Щирецька, 36 — Крижановська Оксана 14.03.2016, 08:18

З вересня 2015 р. син відвідує заняття з англійської мови Helen Doron. Вже після першого місяця занять я побачила певний результат. Заняття проходять в цікавій для дітей формі: ігри, танці, співи, різні завдання і все лише на англійській мові. Особисто мені подобається,що є чітка програма по якій діти навчаються. Велика подяка п.Оксані,яка вміє зацікавити та навчити діток. Син із задоволенням ходить на заняття.

#29 Львів — вул. Щирецька, 36 — Polishchak Julia 13.03.2016, 13:52

I love Helen Doron English and my teacher Oksana)

#28 Львів — Сихів, пр-т. Червоної Калини, 62-А — Оксана 13.03.2016, 13:21

Мої дітки відвідують заняття Helen Doron з 2 років. Зараз старшій 6 р – результати суперові, – пишемо і помаленьку читаємо. Діти біжать на заняття із задоволенням)) Так тримати! Хочу сказати, що ціна відповідає якості – це без сумніву!

#27 Київ — вул. Василя Касіяна, 2/1 — Микола 12.03.2016, 16:10

Школа просто супер. Дякуємо.

#26 Львів — вул.Щирецька, 36 — Олена Троцько 12.03.2016, 07:43

Я люблю Helen Doron. Я багато там навилася. І ще мені подобається моя вчителька Оксана Костів. Вона дуже гарно пояснює. Я вже давно сюди ходжу і хочу далі ходити.
I love Helen Doron!

#25 Київ — вул. Василя Касіяна, 2/1 — Ірина 11.03.2016, 19:14

Наші двоє малюків відвідують уроки англійської Helen Doron. Але вони там не вчаться, а просто граються. А потім виявляється, що вони вже і говорять, і рахують, і пишуть, і читають англійською. Ще б так і математику вчити…

#24 Львів — вул. Щирецька, 36 — Solomiya Symovonyk 11.03.2016, 18:19

Що це за школа HelenDoron? Ось вам відповідь: “Школа, яка навчає усіх дітей у світі англійської мови! Ну … і звичайно,хто знає англійську мову, також може приходити!” 🙂 🙂 🙂

#23 Львів — вул. Щирецька, 36 — Ліля 11.03.2016, 16:59

Моя дитина вже третій рік ходить в Хелен Дорон.Ми дуже задоволені.Програма,за якою навчають дітей надзвичайно результативна.Дитина добре знає англійську мову як на свій вік і любить ходити на заняття.Дуже приємний персонал,висококваліфіковані вчителі!

#22 Львів — вул. Щирецька, 36 — Голованова Ольга 11.03.2016, 13:56

Супер заняття для малюків. Комфортна атмосфера. Хороші, позитивні викладачі, майстри своєї справи. Особлива подяка Оксані за її професіоналізм і підхід до дітей.

#21 Львів — вул. Щирецька, 36 — Ольга Ловга 10.03.2016, 21:14

Хелен Дорон відвідуємо другий рік. Син з радістю біжить на заняття. Високий рівень викладання,багато різноманітних матеріалів, цікава методика, хороший підхід до діток і ДУЖЕ ХОРОШИЙ результат. Особливо велике ДЯКУЄМО викладачам Ользі та Мирославі – ви найкращі!!!!

#20 Харків — вул. Героїв Праці, 26 — Соломія 10.03.2016, 21:11

Я займаюся англіською мовою чотири роки. В моїй сім’ї задоволені всі. Мені подобається що весь урок проходить на англіській мові. В моїй групі викладає Оля. Коли Оля грає з нами в ігри, то нам краще запам’ятовується тема, яку ми вивчаємо. Завдяки зайнятям в Хелен Дорон мені легко вивчати англійську мову в школі. З англійської мови у школі я часто отримую найвищу оцінку – 12 балів. Я хотіла б знати англійську мову так, як її знає наш викладач – Оля!

#19 Львів — вул. Щирецька, 36 — Аня 10.03.2016, 18:49

Цей Helen Doron він є країна англійської мови раджу всім .Особливо дякую вчителям Оксані Костів,Мирославі Іванець,Олі Шаран.Що вони є такі хороші вчителі для дітей.В таборах.Helen Doron це місце там де можна навчитися Ангільйської мови.А потім поїхати куди завгодно.І там можна бавитись ,вчитись.Я раджу всім. Я дуже люблю це місце.

#18 Львів — вул. Щирецька, 36 — Березовський Роман 10.03.2016, 17:50

Нам дуже подобається! Дитина ходить з задоволенням. Викладач Мирослава – молодець!!!

#17 Львів — вул. Щирецька, 36 — Маркіян 10.03.2016, 14:02

Мені подобаються вчителі :D
Індивідуальне заняття краще за групові. Як запитають де займатись то пораджу це місце.Організуйте краще вентилювання приміщень для очікуючих.

#16 Київ — вул. М. Ушакова, 1В — Natalia 10.03.2016, 13:17

Третій рік поспіль вчимо англійську з Helen Doron. Діти з задоволенням відвідують заняття, приймають участь у святкових виставах. Висококваліфіковані педагоги, привітні адміністратори створюють найсприятливіші умови для перебігу навчального процесу. Якісні та цікаві навчальні матеріали та інтерактивна методика навчання забезпечують швидке та якісне засвоєння навчального матеріалу. Висока якість освіти і прекрасна втмосфера. Це найкраща школа з вивчення англійської мови. Особисто для мене це підтверджується досягненнями власних дітей.

#15 Львів — вул.Щирецька, 36 — ірина гук 10.03.2016, 09:18

В хелен дорон ми ходим вже третій рік.Задоволені всі.Велике дякую нашому викладачеві Дубровіній Марії за професійний підхід до наших діток. І ще хочу відзначити комунікабельність роботи працівників адміністрації. Для вивчення англійської відвідуйте Хелен Дорон.

#14 Львів — вул. Щирецька, 36 — Олександр 10.03.2016, 09:09

Донечка другий рік відвідує школу Helen Doron. Уже бачимо хороші результати навчання. Дякую колективу за вміння цікаво та доступно подавати матеріал. Окрема подяка чудовій вчительці Мирославі Іванець.Рекомендую вас усім друзям.

#13 Київ — вул. М. Ушакова, 1В — Ульяна 09.03.2016, 18:05

Очень классная Английская люблю учителей и персонал уютное помещение и всегда интерестно

#12 Київ — вул. Драгоманова, 29 — Катя 09.03.2016, 10:01

Очень нравиться нам на занятиях. Ребенок всегда бежит с восторгом. Преподаватели молодцы. Планируем ходить еще не один год.

#11 Львів — вул.Вашингтона, 8 — Катя 08.03.2016, 12:33

Мені дуже подобаються заняття з англійськоі мови. Оля дуже гарний вчитель. Заняття проходять дуже цікаво.

#10 Київ — вул. М. Ушакова, 1В — Екатерина 05.03.2016, 09:33

Наш ребенок с удовольствием посещает занятия трижды в неделю. Здесь есть все для развития и радости: квалифицированные педагоги с прекрасным игровым подходом к деткам, уютные помещения, закуток для игр и много друзей, мультяхи и игры онлайн, праздники – английский с Helen Doron стал частью нашей жизни и мы за это благодарны!

#9 Київ — вул. Є. Чавдар, 8 — Tetyana Mihina 04.03.2016, 19:36

сину дуже подобається

#8 Київ — пр-т. Героїв Сталінграду, 24-А, секція 2 — Игорь 04.03.2016, 14:09

Мне нравится мой приподаватель Ира!
Тут очень прикольно обучатсчя!
Мне нравится это место!

#7 Львів — вул. Вашингтона, 8 — Настя Гера 01.03.2016, 17:53

Супер!

#6 Харків — вул.Героїв Праці, 26 — Ника 01.03.2016, 17:36

Дочь занимается первый год в г. Харькове на Салтовке в возрастной группе 6 лет. Ника ходит с большим удовольствием на занятия и не пропускает. Очень нравиться атмосфера занятий и преподаватель Оля. Дома поет и слушает песни, с удовольствием делает задания. Мы видим желание ребенка заниматься и результат этих занятий.

#5 Київ — вул. Майорова, 7, секція 1 — Людмила – няня двух замечательных девочек Али и Аси 25.02.2016, 17:24

Выражаю глубокую благодарность нашему преподавателю Ане, администратору Виктории и руководителю Татьяне за доброжелательное, внимательное и позитивное отношение к каждомутмосфере ребенку и родителю. Любые вопросы решаются квалифицированно, с индивидуальным подходом. Учебный центр мы посещаем уже второй год. Моим девочкам очень нравится заниматься на курсах Botty и PWW. У Ани занятия проходят в непринужденной, доброжелательной атмосфере. Аня может найти волшебный ключик к душе каждого ребенка, поэтому дети всегда после урока радостные и воодушевленные. Я считаю, что этот коллектив работает под дивизом: “Каждый ребенок – сказочник, разбудите его и услышите, как зазвучат струны его души.”

#4 Київ — вул. Майорова, 7, секція 1 — Людмила – няня двух замечательных девочек Али и Аси 25.02.2016, 17:06

Выражаю глубокую благодарность нашему преподавателю Ане, администратору Виктории и руководителю Татьяне за доброжелательное, внимательное и позитивное отношение к каждому ребенку и родителю. Любые вопросы решаются квалифицированно и с индивидуальным подходом. Учебный центр мы посещаем уже второй год. Моим девочкам очень нравится заниматься на курсе Botty и PWW. У Анны занятия проходят в непринужденной, доброжелательной атмосфере. Аня может найти волшебный ключик к душе каждого ребенка, поэтому дети после урока радостные и воодушевленные. Я считаю, что этот коллектив работает под девизом: “Каждый ребенок – сказочник, разбудите его и услышите, как зазвучат струны его души.”

#3 Одесса — — Дмитришина М. – мама Артема 09.02.2016, 11:28

Артемка ходит в школу Хелен Дорон с марта прошлого года – с 1 г. 4 мес.Занятия очень нравятся ребенку. Английский понимает, любит все песенки, с удовольствием повторяет и изучает. Рекомендуем всем эту школу, особенно если в ней такие преподаватели, как Севилья)))

#2 Одесса — — бабушка Андрея Гриба 09.02.2016, 11:27

Мы в школу Хелен Дорон ходим с 3-х лет. Нам очень нравится методика преподавания, умение донести знания ребенку. Ребенок с удовольствием смотрим мультфильмы, которые немаловажны в усвоении материала. Очень грамотно подобран материал. Спасибо.

#1 Львів — вул. Червоної Калини — Дмитрук Уляна 04.02.2016, 13:08

Велика подяка Helen Doron (і особливо Ані) за те, що ви допомагаєте зростати моїй донечці у атмосфері позитиву.